Nawigacja GPS > MapaMap

MapaMap 10 i Manta GPS470

(1/2) > >>

LITE:
Witajcie!
Dostałem urządzenie Manta GPS470 i chciałem zainstalować na nim program Mapamap w wersji najnowszej 10.2.2.
W czasie uruchamiania Mapamap wyskakuje mi błąd "Invalid OEM Name (GPS471)" i program nie startuje.
Czy jest to wina nawigacji czy programu? Jak rozwiązać ten problem?
Pozdrawiam
LITE

angler22:
MapaMap zawsze miała wersje na konkretne modele nawigacji (Manty, Larki itp), oraz wersję ogólną (chyba nazywała się SD). Wersja dla konkretnego modelu działała tylko i wyłącznie na nim (na innych był właśnie taki jak podajesz komunikat), natomiast wersja SD odpalała na każdej nawigacji.

LITE:

--- Cytat: angler22 w Listopad 09, 2016, 18:35:32 ---MapaMap zawsze miała wersje na konkretne modele nawigacji (Manty, Larki itp), oraz wersję ogólną (chyba nazywała się SD). Wersja dla konkretnego modelu działała tylko i wyłącznie na nim (na innych był właśnie taki jak podajesz komunikat), natomiast wersja SD odpalała na każdej nawigacji.

--- Koniec cytatu ---

Ciekawe jest to, że w Mapamap wgrana bezpośrednio do nawigacji działała przez kilka dni.
Czy wgram Mapamap na kartę czy bezpośrednio, błąd się pojawia.

Nazwa: MapaMap Top for Manta PL
Nr wersji: 10.2.2 mapa PL-2016Q3

Mapę mam legalnie zakupioną w Imagis.

angler22:
Musisz napisać do ich supportu - może mają jakąś specjalną wersję na takie przypadki? Wersje na konkretne urządzenia powinny być instalowane na pamięci wbudowanej (z karty mogą nie działać). Rzeczywiście trochę dziwne, że przez jakiś czas działała i nagle przestała. W zasadzie gdyby nie pasowała jej nazwa urządzenia, to nie powinna odpalić wcale.

emisiu:

--- Cytat: LITE w Listopad 09, 2016, 22:23:44 ---Ciekawe jest to, że w Mapamap wgrana bezpośrednio do nawigacji działała przez kilka dni.

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie tak zachowuje się wersja demo - działa 7 dni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej