instalacja Mapamap

  • 5 Odpowiedzi
  • 7702 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

instalacja Mapamap
« dnia: Grudzień 05, 2005, 12:42:14 »
Czy w procesie instalacyjnym mapymap odgrywa zasadniczo role numer seryjny urzadzenia /
tzn. jesli faktyczny numer urzadzenia na ktorym chce zainstalowac mapemap jest inny niz wymaga upgrade sciagniety legalnie dla urzadzenia  kolegi oczywiscie z innym numerem urzadzenia niz moj pocketPC.
(Pytanie teoretyczne - nie uprawiam piractwa)

LI

instalacja Mapamap
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 12:48:45 »
niestety tak, w przypadku aktualizacji do wersji 2.0 właściwie instalujesz map ę od nowa. Jeśli masz legalna licencję to oczywiście też możesz zainstalować  tą aktualizację co kolega z tym że podajesz swój numer seryjny podczas instalacji

instalacja Mapamap
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2005, 18:32:46 »
Wygląda to tak, że mając np. numer seryjny MapyMap Pro. możesz pobrać upgrade do wersji 2.0.2. Ściągnięty plik możesz podesłać koledze. Po zainstalowaniu aplikacji i przy próbie uruchomienia jej na PDA jesteś pytany o numer seryjny MM i kod odblokowujący mapy. Ten kod uzyskujesz ze stronki mapamap.pl.

*

Offline carlos

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blue Angel, Nokia 6310i
instalacja Mapamap
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2005, 12:05:04 »
Witam wszystkich.
Jestem początkującym użytkownikiem PDA i nawigacji. Używam MapyMap Pro 2.0. Chciałem aktualizować ją do 2.0.2. Kreator wita mnie wspominając o v2.0.2, ale później wyskakuje komunikat, że aplikacja Imagis MapaMap 2.0 jest już zainstalowana, dalej pyta czy kontynuować, jeśli tak, to w domyślnym instaluje pliki i informuje o pomyślnej instalacji MapyMap 2.0. Pytanie: aktualizowałem czy nie? Otwierając program na PDA dalej widzę v2.0.
Wisławski na wokalu ... nieporozumienie.

*

Offline Bernd

  • 29
instalacja Mapamap
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2005, 00:54:00 »
Cytat: carlos
Witam wszystkich.
Jestem początkującym użytkownikiem PDA i nawigacji. Używam MapyMap Pro 2.0. Chciałem aktualizować ją do 2.0.2. Kreator wita mnie wspominając o v2.0.2, ale później wyskakuje komunikat, że aplikacja Imagis MapaMap 2.0 jest już zainstalowana, dalej pyta czy kontynuować, jeśli tak, to w domyślnym instaluje pliki i informuje o pomyślnej instalacji MapyMap 2.0. Pytanie: aktualizowałem czy nie? Otwierając program na PDA dalej widzę v2.0.

Napisem na startowej grafice nie masz sie co przejmować. Po uruchomieniu MM wybierz pierwsza ikonke z lewej strony. Następnie: 'O MapaMap' i zobacz jaki tam masz numer.

*

Offline carlos

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blue Angel, Nokia 6310i
instalacja Mapamap
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2005, 16:56:08 »
Ach ta informatyczna ignorancja...
Pokazuje v2.0.2.
Dzięki.