Uszkodzony bootloader?

  • 5 Odpowiedzi
  • 1802 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uszkodzony bootloader?
« dnia: Marzec 07, 2010, 00:49:56 »
Witajcie
Uwaliłem Magiciana.....
Po rozłączeniu kabla w czasie zmiany romu każdy reset powoduje wejście w botloader. Sprzęt startuje poprawnie, system się ładuje, przy instalacji dodatków po pierwszym resecie wyskakuje botloader i pomaga zdjęcie klapki. Przy wgraniu romu jest okno z informacją o wersjach room, reset i stoi bezczynnie.
Jest sposób na podmianę bootloadera, wgranie romu z karty lub inny sposób na reanimację pda?
Podobno Magician tak łatwo nie umiera więc proszę o pomoc.
Pamiętam że bodajże rom 2.3 posiadał ciekawy sposób instalacji jakby "nakładka".....
Pomożecie?

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Uszkodzony bootloader?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2010, 14:25:02 »
Nie chce mi się teraz szukać, ale w tym dziale była instrukcja jak wgrać ROM z karty. Sam kiedyś tak wgrywałem i wszystko elegancko działało, więc poszukaj wątku i daj znać czy coś to dało :wink:

Odp: Uszkodzony bootloader?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2010, 14:31:10 »
Kidy grzebałem pół nocy i wiele odnośników do forum jest nieaktywnych :S

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Uszkodzony bootloader?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2010, 15:45:10 »
http://pdaclub.pl/forum/magician/(mda-compact)-upgrade-na-bigstorage-rom-(wzrasta-pamiec)/ w pierwszym poście masz wszystko opisane, teraz tylko musisz zdobyć tamte pliki, najlepiej popytaj ludzi z tamtego wątku, może ktoś ma na dysku

Odp: Uszkodzony bootloader?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2010, 14:16:24 »
udało się co z tym zrobić? mam ten sam problem. Jakie pliki muszą być na karcie aby sprubować zastartować rom z karty sd?

Odp: Uszkodzony bootloader?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2010, 21:39:00 »
w pierwszym poście masz wszystko opisane
Problem polega na tym, że żeby zczytać rom trzeba zresetować sprzęt i kółko się zamyka.