Klapka baterii i wyłączanie Magiciana

  • 4 Odpowiedzi
  • 687 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

don.kamillo

Klapka baterii i wyłączanie Magiciana
« dnia: Czerwiec 18, 2010, 14:24:35 »
Próbował ktoś może jakiejś przeróbki, która zapobiegałaby wyłączaniu urządzenia po wyjęciu klapki baterii? Chodzi luźno dosyć i często mi się wyłącza przy wyjmowaniu z kieszeni  :(
A mam słabą baterię i nie zawsze chce się uruchomić później (ekran gaśnie na zielonym ekranie windowsa).

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Klapka baterii i wyłączanie Magiciana
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2010, 14:40:57 »
Zblokowac to ciezko bo po wyjeciu baterii trzeba odblokowac dzwigienke, inaczej nie zaskoczyl(przynajmniej moj tak mial). Jednakze nie stoi to na przeszkodze abys pozbyl sie te wypustu w klapce baterii, ktory to ow przelacznik przesuwa przy wlozeniu klapki i po wlozeniu baterii docisnal dzwigienke kawalkiem odpowiednio zlozonego papierka. Wowczas zdejmowanie klapki nie wylaczy sprzetu.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Klapka baterii i wyłączanie Magiciana
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2010, 15:18:27 »
Możesz zblokować spokojnie (mialem luźną klapkę z ząbkiem i zablokowany przełącznik na stałe- wciśnięty kawałek papieru), tyle że przypadkowe wyjęcie aku z zablokowanym przełacznikiem daje HR.

Tak poza tematem, lepiej wymienić całą obudowę i mieć spokój... np na taką z Prophet ;)


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2010, 15:20:01 wysłana przez Antej »

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Klapka baterii i wyłączanie Magiciana
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2010, 15:44:26 »
Ja miałem na to inny patent. Miałem wyłamane zaczepy od klapki i odlatywała łatwo, więc przykleiłem ją taśmą dwustronną do bateri i trzymało się elegancko :ok:

*

don.kamillo

Odp: Klapka baterii i wyłączanie Magiciana
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2010, 21:35:55 »
Miałem chwilowe zaburzenia płynności finansowej, musiałem kupić coś taniutkiego, nie chcę za bardzo inwestować, bo za miesiąc, dwa ustabilizuje mi się sytuacja i kupię coś lepszego.
Baterii raczej nie wyjmuję, więc HR mi nie grozi, zresztą robię backupy ;)
Myślałem, że to zależy od tych metalowych docisków, że to one jakoś mają wpływ na wyłączanie. Pokombinuje z papierkiem :ok: