ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID

  • 6 Odpowiedzi
  • 1587 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline snajpi222

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • [3.03 WWE] WM6,1 HTCMAG_ROM_WWE_O3 by Cotulla ROM
  • Sprzęt: Qtek s110
ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID
« dnia: Wrzesień 02, 2010, 21:21:42 »
Witam gdzie znajdę najnowszy ROMUpgradeUt.exe i MaUpgradeUt_noID.exe ? zwiało mi gdzieś z kompa a na xda nie widzę ;/
Nigdy sie nie podawaj Walcz masz swoją twarz tyle dostaniesz ile dasz W porządku z własnym sumieniem ;)

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2010, 21:25:00 »
Link

Takie trudne? Pierwsze z brzegu pasuje.

*

Offline snajpi222

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • [3.03 WWE] WM6,1 HTCMAG_ROM_WWE_O3 by Cotulla ROM
  • Sprzęt: Qtek s110
Odp: ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:17:22 »
nie trudne ale ja szukałem na xda (lub inne forum, lista programów) bo te z google to nie wiem czy działają i są świeże (nowe wersje programów, google wcale nie indeksuje tak szybko) no ale dzięki za pomoc
Nigdy sie nie podawaj Walcz masz swoją twarz tyle dostaniesz ile dasz W porządku z własnym sumieniem ;)

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:47:53 »
Od kiedy to Magician jest nowym sprzetem ze wymaga "nowych" sposobow na obejscie  ID operatora? Wez nie rob z siebie pośmiewiska.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:19:51 »
Niekazdy, kto sie nie zna na tych urzadzeniach to wie, fajno, zachecasz w ten sposob do korzystania z forum, nie ma co.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:44:12 »
Nie każdy, kto sie nie zna na tych urzadzeniach to wie, fajno, zachecasz w ten sposob do korzystania z forum, nie ma co.


Korona z głowy by mu nie spadła gdyby sprawdził to sam wcześniej.
Poziom pytań na forum jest jaki jest, jeśli masz potrzebę o tym rozmawiać, załóż temat w HP, chętnie się wypowiem.

EOT

*

Offline snajpi222

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • [3.03 WWE] WM6,1 HTCMAG_ROM_WWE_O3 by Cotulla ROM
  • Sprzęt: Qtek s110
Odp: ROMUpgradeUt i MaUpgradeUtnoID
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2010, 21:14:37 »
Moim zdaniem forum jest do pomocy i każdego rodzaju wsparcia na zasadzie pytanie i odpowiedzi (nurtowania tematu) jak i również wspierania edukacji pomoc rozwoju w nauce czasami również do zdobywania internetowych przyjaźni dlatego ja wolał bym sprawdzony program przecież są rożne wersje pewnych aplikacji itd od tej społeczności która 'ma rozum' i się udziela na forum w taki czy inny sposób ale na temat a nie obrażanie innych  :ohreally:

Ponad to moim zdaniem pewne przyklejone tematy powinny mieć linki zwrotne do działających programów typu "[MDA COMPACT] UPGRADE na BIGSTORAGE ROM (wzrasta pamięć)" tam powinny być te programy jak i temat 'Opis (po polsku) jak wgrać rom Cotulli' powtarzany temat z sądom kto jak uważa który rom za lepszy

Z poważaniem Snajpi ;]

Ps. Kto pyta nie błądzi ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 21:24:55 wysłana przez snajpi222 »
Nigdy sie nie podawaj Walcz masz swoją twarz tyle dostaniesz ile dasz W porządku z własnym sumieniem ;)