restarty spv m500

  • 5 Odpowiedzi
  • 986 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kazume

  • **
  • 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • Deviantart
  • Sprzęt: HD2
restarty spv m500
« dnia: Listopad 23, 2008, 14:23:58 »
Może zacznę od początku... Na palmphonie testowałem emulacje psx żeby sprawdzić jak to wo gule wygląda no i podkręciłem procka (585 mhz memory i lcd tez podkręcone) hmm w miedzy czasie kumpel wysyłał do mnie plik przez bluetooth no i próbowałem gierki (nieważne jakie) emulator się zwiesił wiec standardowo klapkę pociągnąłem ( wtedy telefon się wyłącza jak wkłada se to się włącza mam normalny rom od operatora)  no i pierwszy problem telefon nie włącza się chwile poszperałem telefon się załączył ale tylko ekran początkowy z romem i restart non stop ;( pda włączył się dopiero po wyciągnięciu karty sim ale się wieszał wiec standardowo Hard reset który nic nie pomógł na problem z karta sim... dodatkowo gdy próbuje przywrócić backup plików po restarcie mam jak po hard reset wszystko od nowa ustawianie i nic ponad to... może ktoś spotkał sie z takim problem będzie wiedzieć jak na to zaradzić bo wgrywanie nowego romu raczej nie bardzo idzie bo kabla nie mam ^^" z góry dziękuje .
Napisane: 13 Listopad 2008, 23:17:51
hmm sprzęcik "sam się naprawił" nie wiem nawet jak do końca ^^" kapryśny ten tel :D

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: restarty spv m500
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2008, 09:17:26 »
a powiedz mi jak sie podkręca LCD? :]
kto normalny robi SR przez podniesienie klapki? od tego przeciez słuzy przycisk "reset" (taka dziurka)
no ale ciesze sie ze sie naprawiło :ok:

*

Offline Santi

  • 30
Odp: restarty spv m500
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2008, 18:20:56 »
Ja mam podobny problem  mam MDA Compact I i mam podobny problem często mi się palm wiesza i resetuje z tego co wywnioskowałem jest to hard-reset bo wszystkie ustawienia zmieniają się na fabryczne no i tapeta też ;] więc chciałem się zapytać co na to poradzić??? Jeszcze mam taką akcję że jak mi się wiesza telefon to go chce normalnie zresetować i cały hard-reset jest ?? Jak to możliwe??

*

Offline kazume

  • **
  • 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • Deviantart
  • Sprzęt: HD2
Odp: restarty spv m500
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2008, 14:23:40 »
hmm sprawdź może backup bartery bo kiedyś u mknie nie wykryło wo gule np albo tez pooglądaj czy bateria dobrze się trzyma czy styki nie sa krzywe bo właśnie skojarzyłem ze jak sie stykami bawiłem to coś załapało i chodzi teraz

Odp: restarty spv m500
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2009, 22:59:50 »
MAm powazny problem !! Cos odwalilem i chyba usunalem keyboard+ i teraz nie moge sms ani nic napisac ;/ POMOCYYYYYYYYY

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: restarty spv m500
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2009, 15:29:59 »
Najszybciej bedzie HR zrobic :)
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.