MDA Compact + telefon UMTS poprzez BT

  • 5 Odpowiedzi
  • 728 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MDA Compact + telefon UMTS poprzez BT
« dnia: Wrzesień 16, 2005, 12:29:38 »
Probuje zrobic setup takiego polaczenia zeby miec szybki internet i nie chce to dzialac. Czy ktos moze mi pomoc?

Dodam ze chodzi o siec ERA i Z1010. Z PC lacze sie poprzez ten telefon bez problemu a z MDA nie moge sobie poradzic...

*

Offline bosmanxxl

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
MDA Compact + telefon UMTS poprzez BT
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2005, 13:01:42 »
spróbuj użyc pocket phone tools i utworzyc na mda zwykły profil internet poprzez bt na przykład. Program sam zczyta ustawienia. Nie testowałem tego na swoim mdaale na acerze działa swietnie

MDA Compact + telefon UMTS poprzez BT
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2005, 11:26:24 »
Hm, niestety nie udalo sie - stracilem za to wszystkie dosc skomplikowane ustawienia i musialem zrobic hard reset.

Generalnie po recznym ustawieniu MDA wywala komunikat ze nie potrafi wywolac numeru *99***1#

*

Offline bosmanxxl

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
MDA Compact + telefon UMTS poprzez BT
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2005, 13:20:06 »
a sprawdziłeś jaki cid mają Twoje ustawienia w sonyericssonie???  może zadzwoń pod 602900 i poproś o pomoc. Ja mam telefon w +sie więc moje ustawienia na niewiele się przydadzą Jak uda mi się do czegoś dojść dam znać. Moim jedynym problemem po ustawieniu jest to że mda prosi o login i hasło, a te ustawienia nie są potrzebne przy gprs....
Pozdrawiam

*

Offline Yanek

  • **
  • 174
MDA Compact + telefon UMTS poprzez BT
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2005, 13:29:04 »
Cześć,

mój z1010 jest właśnie w trakcie wymiany na nowy egzemplarz, bo nagle przestał komunikować się z moim Ipaqiem. I jak dowiedziałem się u mojego operatora (+) to podobno w nowych modelach SE występuje problem z łączenem via BT i SE nie wie jak sobie z tym poradzić!!! Totalna kiszka a dodam że to moj pierwszy SE... i wygląda na to że ostatni!!

Pozdrawiam

Y

*

Offline bosmanxxl

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
MDA Compact + telefon UMTS poprzez BT
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2005, 18:10:36 »
Ja pracuje w plusie, mam 4 sonyericssona i nie słyszałem o takich problemach. Co prawda w wiekszosci nowych telefonów są pewne problemy z softem (szczególnie odczuwalne dla posiadaczy siemensów).  Sonyericsson udostępnia na swojej stronie soft do wiekszosci swoich telefonów. Problem z blutooth jest dosć czesty wśród wiekszosci urzadzen jeden standard niby, a jednak każdy trzepie po swojemu - stąd umiarkowana popularnosc tego standardu. z1010 nie miałem okazji testowac ale był to model , i jest najlepszy spośród wprowadzanych przez plus telefonów umtsowych (teraz mamy nokie 6680). imo wina konkretnego egzemplarza. Zabieram sie za konfiguracje mda c. z t630 w Plusie i k700i w erze...