MDA Compact - problem z "tykaniem" mp3 & proce

  • 1 Odpowiedzi
  • 359 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline michau

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.e-poka.com
  • Sprzęt: Palm M105, MDA Compact I (HTC Magican), SPV M650 (HTC Artemis), HTC Wizard, HTC Diamond
MDA Compact - problem z "tykaniem" mp3 & proce
« dnia: Kwiecień 24, 2006, 14:59:28 »
Witam,
od jakiegos czasu mam dziwne objawy jesli chodzi o odgrywanie plikow mp3 przez Windowz Media Playera (v.10). Co kilka sekund slychac delikatne zaciecia i to co gorsze wcale nie w rytm muzyki.
Ciezko opisac dzwiek, ale to takie "tyk" bardzo krotkie, aczkolwiek czeste  :wink: . Cos troche jak przeskok pradu na nienajlepszym laczeniu.
System jest calkiem swiezy i nie mam napakowane za wiele programow w pamieci. Korzystam z XCPU Scalar obnizajacego taktowanie zegara cpu, jednak nawet po jego wylaczeniu (powrot na ~400MHz) problem nie znika.

Najdziwniejsze jest to ze problem raz wystepuje (przewaznie) a raz nie na tych samych plikach. Pliki sa roznych bit-rate'ow - na kazdym jest to samo. Problem wystepuje na zestawie sluchawkowym i na glosniczku...

Ma ktos moze jakies sugestie poza zlotym srodkiem hard resetowania? Bede wdzieczny za wszelkie sugestie. Nie interesuje mnie korzystanie z alternatywnych odtwarzaczy dopoki nie pojawi sie taki z opcja wyciszania dzwieku w momencie przychodzenia polaczen...

I jeszcze jedno pytanko... jest jakas aplikacja umozliwiajaca zarzadzania rzeczywiste procesami w systemie? Nie chodzi o prosty wglad, ale cos do umozliwi sprawdzenie co ile zrzera procesora, zasobow itd... moze jakies priorytety wykonywania. Moze byc komercyjny chociaz oczywiscie nie musi  :wink: .

Z gory thnx za pomoc.

*

_Morf_

MDA Compact - problem z "tykaniem" mp3 & proce
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2006, 16:54:33 »
Inny odtwarzacz pików MP3 (Pocket Player) i kombinowanie z pamięcią cache ? W N311 problem rozwiązało dopiero wypuszczenie nowego ROM'u przez producenta. Na MDA raczej się nie znam :wink:.

iTaskMgr* - http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=9679


*mogłeś użyć szukajki -> "procesy"