Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni

  • 6 Odpowiedzi
  • 830 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Barty

  • 48
Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni
« dnia: Wrzesień 16, 2005, 19:36:56 »
Po tym kiedy nadaje wiadomosc tekstowa (sms) z mojego mda compact (WM 2003 4.21.1088), na gornym pasku (zadan?) pojawia sie ikona, wraz z informacja "message sent".  I wszystko byloby w porzadku, gdyby nie to, ze, z nieznanych mi powodow, po kliknieciu na nia, nie znika. caly czas na gornym pasku wyswietlony jest symbol koperty. Jest to mylace o tyle, ze wydaje sie, ze to informacja o kolejnej nowej wiadomosci, a nie zaakceptowany juz przeze mnie komunikat.
Czy ktos ma podobna sytuacje?
I jeszcze krotkie pytanie, choc wiem, ze bylo poruszane juz w innym temacie: wasz krotki typ na nakladke do pisania i zarzadzania sms.
Dziekuje

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2005, 23:33:11 »
Co to jest nakladka do pisania? Klawiatura?

*

Offline Barty

  • 48
Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2005, 12:23:49 »
Cytat: jakub kańczugowski
Co to jest nakladka do pisania? Klawiatura?

Sorry nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Chodzi mi o "nakladke" software'owa. Program, ktory zastepuje windowsowy inbox sms'ow. pozwala nim zarzadzac itp.

*

Offline indian

  • ****
  • 823
Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2005, 17:41:29 »
Cytat: Barty
Po tym kiedy nadaje wiadomosc tekstowa (sms) z mojego mda compact (WM 2003 4.21.1088), na gornym pasku (zadan?) pojawia sie ikona, wraz z informacja "message sent".  I wszystko byloby w porzadku, gdyby nie to, ze, z nieznanych mi powodow, po kliknieciu na nia, nie znika. caly czas na gornym pasku wyswietlony jest symbol koperty.
Taki przypadek zdarzal sie gdy inbox zostal zamkniety zanim pojawila sie ta koperta z informacja.Koperta zostawala i tylko reset pomagal.Nie donosza Ci znajomi ze dostaja podwojne smsy?

*

Offline Barty

  • 48
Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2005, 12:02:37 »

[/quote]
Nie donosza Ci znajomi ze dostaja podwojne smsy?[/quote]

Nie nikt tego nie zglaszal. raczej chyba odwrotnie sie zdarzalo, ze u mnie wygladalo, jakby wiadomosc zostala wyslana, a ostatecznie nie dochodzila. Teraz mam juz na stale wlaczone raporty doreczen i przynajmniej wiem, kiedy cos poszlo nie tak.
Korzystasz z jakiegos dodatkowego progsa do obslugi sms?

Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2005, 21:05:02 »
Jak na stałe włączyć raport SMS?

*

Offline indian

  • ****
  • 823
Komunikat "message sent" na mda compact - ikona ni
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2005, 21:17:33 »
Cytat: Barty
Korzystasz z jakiegos dodatkowego progsa do obslugi sms?
Jak smsOrganizer zacznie mi dzialac tak jak powinien i nie bedzie mial ograniczen do 3 regul to zaczne stosowac :)

[Dodano: 2005-09-18 21:23:03]
Cytat: untaztood
Jak na stałe włączyć raport SMS?
http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=9461