BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?

  • 7 Odpowiedzi
  • 1392 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline snajpi222

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • [3.03 WWE] WM6,1 HTCMAG_ROM_WWE_O3 by Cotulla ROM
  • Sprzęt: Qtek s110
BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?
« dnia: Lipiec 18, 2010, 11:34:03 »
Witam wszystkich ponownie  ;)

Otóż mam taki problem zrobiłem sobie ten czysty (bigstorage) rom oraz wgrałem HTCMAG_ROM_WWE_O3 od Cotulli najlepiej mi odpowiada jest kamera itd (w skrócie wszytko chodzi w porównaniu z nowszymi wersjami) dograłem też VITO EyePhoto, CorePlayer, AdbeRdr20 (szukam teraz klawiatury PL dużej mały wyświetlacz a ja mam duże palce trudno sie pisze sms ). Ale do celu o problemie;

Od kiedy zrobiłem bigstoragerom spb shell strasznie klatkuje mi obraz co może być przyczyną wcześniej na oryginalnym romie przed zabiegiem bigstoragerom spb shell chodził płynnie instaluje go tylko dlatego ze jest ładny i j. polski mam w całym menu oprócz głębszych zakładek ale to już sie naprawdę o wiele lepiej czytelniej przewija i pracuje tylko te klatki  :(

Proszę was podzielcie sie opinią co do romu bigstorage i nakładki shell ?
U was też tnie na karuzeli lub sms 3d ?
A może jest jakiś sterownik graficzny ?
Operacja bigstoragerom jakoś spala mi więcej baterii, można jakoś wrócić do oryginalnego romu  jak ? (poradnik) ?

Mój telefon to Qtek s110
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 20:09:27 wysłana przez snajpi222 »
Nigdy sie nie podawaj Walcz masz swoją twarz tyle dostaniesz ile dasz W porządku z własnym sumieniem ;)

*

don.kamillo

Odp: BIGSTORAGE ROM + SPB Mobile Shell 3.5 = ZAMULA ???
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2010, 12:57:03 »
Co do klawiatury, to polecam FingerKeyboar 2.1 (coś takiego).
Masz qtek s110, czyli tego z większą pamięcią. Na swoim też miałem ten rom, ale u mnie nic nie cięło. Wszystko chodziło w miarę płynnie.

*

Offline snajpi222

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • [3.03 WWE] WM6,1 HTCMAG_ROM_WWE_O3 by Cotulla ROM
  • Sprzęt: Qtek s110
BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2010, 13:12:36 »
No właśnie w tym romie jest problem wolał bym powrót do oryginalnego ale jak ? odkąd wgrałem BSrom z karty nie mogę teraz żadnym programem wgrać innego romu  :( i nie wiem jak przywrócić tamten lub wgrać inny
lub oryginalny rom ery ponoć jest gdzieś w sieci PLK

A może jest tu jakiś dobry człowiek który podał by mi namiar na oryginalny rom (1.13 i 1.12) ? i dalej to już bym sobie wgrał ;]

Mam problem jeszcze gorszy odinstalowałem shell... i dalej gubi mi zasięg, klatkuje obraz, zacina się, tnie muzykę a nawet sam wyłącza od czasu wgrania tego romu bsrom (http://pda.oleyek.com/Magician/WWE_T-Mobile_1.13.zip) jest coraz gorzej błagam was pomocy jest jakaś lista ram oryginalnych lub nawet bs ale inne bo ten 1.13bs.nb co jest na tym forum chodzi mi fatalnie a starego romu nie mam wykasowałem jak tylko wyciąłem kod początkowy 416 kb z karty to wgrałem nowy błagam was <prosi>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 20:18:23 wysłana przez snajpi222 »
Nigdy sie nie podawaj Walcz masz swoją twarz tyle dostaniesz ile dasz W porządku z własnym sumieniem ;)

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:37:53 »
Powinno zadziałać:
http://www.qtek.nl/_BIN/MA_DT_WWE_DutchRetail_11200_550_11200_Ship.zip

Wersja holenderska, instalacja jak każdy stary ROM poprzez
 PC.

Może być konieczna podmiana pliku  do ominięcia Country ID (NoID)
MaUpgradeUt_noID
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 10:43:47 wysłana przez Antej »

*

Offline snajpi222

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • [3.03 WWE] WM6,1 HTCMAG_ROM_WWE_O3 by Cotulla ROM
  • Sprzęt: Qtek s110
Odp: BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2010, 12:47:52 »
Zadziałało wielkie dzięki ( bez całowania :P ) ale dźwięk i tak się ścina :( żadko tu do was zaglądam ponieważ urodził mi się synek  :proud: pozdrawiam  :grin:

Mam jeszcze jedno pytanie jak zrobić coś takiego 'ułatwić sobie życie usuwając folder Program Files i nadając taką nazwę pamięci Storage. Wtedy wszystkie programy instaluą się domyślnie w pamięci rom (Big Storage).
Zmianę tą można dokonać posługując się dowolnym edytorem rejestru:

HKEY_LOKAL MACHINE\drivers\Builtln\FlshDrv)
   String Name: FolderName
   Default Value : Storage
   Modified Value: Program Files

 soft reset

nie ma takiej wartości w rejestrze Cotulla wm6.1 wwe03
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2010, 12:55:04 wysłana przez snajpi222 »
Nigdy sie nie podawaj Walcz masz swoją twarz tyle dostaniesz ile dasz W porządku z własnym sumieniem ;)

*

Offline Ham3r

  • ***
  • 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Wizard
Odp: BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2010, 19:17:06 »
Bo ROM cotulli nie ma storage na flashu. Cała pamięć jest zajęta przez ROM.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2010, 10:27:12 »
Zadziałało wielkie dzięki

Jest tam ENG czy tylko Dutch?

*

Offline snajpi222

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • [3.03 WWE] WM6,1 HTCMAG_ROM_WWE_O3 by Cotulla ROM
  • Sprzęt: Qtek s110
Odp: BIGSTORAGE ROM Pomocy Lista rom ?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 01, 2010, 10:59:40 »
Może się komuś przyda co znalazłem w sieci http://shipped-roms.com/shipped/Magician/  :grin: teraz mam MDA compact_TMDE_11301_129_11200_Ship.exe lub http://rs53l32.rapidshare.com/files/18124895/3777710/BA_TMUK_14200_112_11300_Ship.exe (pierwszy, t-mobile jest najlepszy) i zero problemów z siecią czy innych, wiec na nim kończę zabawę z romami czekam na wydanie cotulla w wersji plk pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2010, 11:19:50 wysłana przez snajpi222 »
Nigdy sie nie podawaj Walcz masz swoją twarz tyle dostaniesz ile dasz W porządku z własnym sumieniem ;)