[MDA Compact] Kilka pytań (problem z podświetleniem itp)

  • 3 Odpowiedzi
  • 593 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[MDA Compact] Kilka pytań (problem z podświetleniem itp)
« dnia: Wrzesień 11, 2005, 22:30:53 »
Mam MDA Compact od miesiąca. Przejrzałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.

1) Czasami nie mogę zmusić MDA żeby podświetlił ekran (po uśpieniu). Naciskam POWER, widać że coś się wyświetla, drugi raz POWER i czasami podświetlenie się włączy a czasami ekran znów przejdzie w tryb uśpienia.

2) Czasami wyłącza mi się automatyczne wyłączanie podświetlenia i uśpienia. Ekran cały czas się podświetla, mimo że jest na zasilaniu bateryjnym (w ustawieniach następuje samoczynne przestawienie się ustawień)

3) Czy jest możliwość, by w elementach wysłanych były widoczne nazwy z kontaktów? Jak wysyłam nowego SMSa to zawsze jest tam tylko numer (jak odpowiadam to jest już pełna nazwa)

[MDA Compact] Kilka pytań (problem z podświetleniem itp)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2005, 14:12:53 »
Na problemy 1,2 jest tylko jedna rada - hard reset i resintalacja. Ostatnio sam doswiadczylem bardzo dziwnego zachowania MDA po zainstalowaniu aplikacji do osblugi kontaktow. Oczywiscie dezinstalacja programu niczego nie poptrawila.
Co do pyt. 3 to znalazlem sposob.
Utworz nowa wiadomosc bezposrednio z programu, stuknij w pole adresu i zacznij wpisywac nazwe. Powinna wyswietlic sie lista, z ktorej mozna wybrac adresatow spelniajacych wprowadzone krytera. Adres, zawarty w naglowku wiadomosci bedzie zawieral zarowno nazwe jak i numer i tak to zostanie zapisane w skrzynce.
Kazda inna metoda spowoduje pominiecie nazwy.

*

Offline darekkot

  • ****
  • 705
  • Sprzęt: Acer n311,HTC Touch Pro
[MDA Compact] Kilka pytań (problem z podświetleniem itp)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2005, 15:27:04 »
Przycisk power dziala na 2 sposoby. Krotkie nacisniecie powoduje wylaczenie/ wlaczenie mda zas nacisniecie i przytrzymanie powoduje dodatkowo wylaczenie/wlaczenie podswietlenia.
HTC Touch Pro,ROM: Lite v.3.0 by qsqa,Radio: 1.02.25.28

[MDA Compact] Kilka pytań (problem z podświetleniem itp)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2005, 16:14:48 »
Wiem, że działa na dwa sposóby, ale czasem to nie skutkowało. Zrobiłem Hard Reset i zobaczę jak teraz będzie.