Zawiesza sie ekran dotykowy :(:(:(:(

  • 2 Odpowiedzi
  • 3448 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Zawiesza sie ekran dotykowy :(:(:(:(
« dnia: Lipiec 07, 2008, 20:50:33 »
Witam!
Od dwóch dni mam problem z ekranem. Ciągle się zawiesza. Coś robie rysikiem itp i nagle myk wisi. Żeby było śmieszniej to wisi tylko ekran jak by nagle przestał być dotykowy bo przyciskami funkcyjnymi mogę po menu biegać i uruchamiać programy bez problemu.
Help!
Co może być grane??? Już powoli zaczynam odinstalowywać wszystkie programy po kolei, ale nic nie pomaga.
Jak nie samo wyłączanie to teraz to wwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Acha jeszcze jedni czy HR oznacza instalację wszystkiego od początku????

Pozdrawiam Piotr
Napisane: Lipiec 07, 2008, 18:22:15
Witam!
Od dwóch dni mam problem z ekranem. Ciągle się zawiesza. Coś robie rysikiem itp i nagle myk wisi. Żeby było śmieszniej to wisi tylko ekran jak by nagle przestał być dotykowy bo przyciskami funkcyjnymi mogę po menu biegać i uruchamiać programy bez problemu.
Help!
Co może być grane??? Już powoli zaczynam odinstalowywać wszystkie programy po kolei, ale nic nie pomaga.
Jak nie samo wyłączanie to teraz to wwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Acha jeszcze jedni czy HR oznacza instalację wszystkiego od początku????

Pozdrawiam Piotr

Sorki chyba troszkę spanikowałem, ale coś mi mówi, że to jakiś programik odpowiadający za odświeżanie ekranu. Tu mam pytanko czy ETEN M800 ma w standardzie przesuwanie ekranu palcem czy mam gdzieś zainstalowany programik, którego nie mogę znaleźć ????

Dopisane 08-07-2008
No niestety problem nadal został nie rozwiązany. Dalej sie wiesza ten ekran kurna co jest grane........ Może ktoś pomóc........
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2008, 07:29:18 wysłana przez piotrluk »

Odp: Zawiesza sie ekran dotykowy :(:(:(:(
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2008, 08:20:22 »
Powiem ci że najprędzej będzie odpowiedzialny za to jakiś program, ja tak miałem np. z wifi (jeden programik o nazwie WEFI powodował że etanowy menager nie chcial działać nawet jak wywaliłem program po HR było ok ), albo np opera 9 powodowała że wieszał się Task Menager ale po wywaleniu opery wszystko było ok

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Zawiesza sie ekran dotykowy :(:(:(:(
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2008, 22:20:03 »
Znalazłem ten cholerny program odpowiadał za przewijanie np listy plików czy kontaktów jak w HTC. Nazywa sie chyba tflow czy jakos tak.
Pozdrawiam Piotr