Tanio sprzedam miesiecznego M800 + karta 8Gb + org uchwyt sam. z ładowarka

  • 1 Odpowiedzi
  • 1557 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak w temacie. Nie uzywam go poniewaz przerasta mnie zrozumienie tego urzadzenia. Palm jest jak nowy a wlasciwie nowy. Użylem go do przeprowadzenia 4 rozmow telefonicznych i raz jako nawigacja w samochodzia a tak to caly cas lezy w szufladzie.  Do urządzenia daje wszystko co dostalem od producenta, zakupiony u polskiego dystrybutora, podbita gwarancja, dolacze kopie faktury zakupu na caly komplet, urzadznie plus wymienione w temacie akcesoria. Jak cos to zapraszam na GG: 3219290,  mail: kamikawa@interia.pl,
Rzeczywiste foty urzadzenia moge przeslac zainteresowanym na maila.

Odp: Tanio sprzedam miesiecznego M800 + karta 8Gb + org uchwyt sam. z ładowarka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2008, 23:05:10 »
Juz nieaktualne, pozbylem sie GO i poczulem ulge. Stracilem 200 z ale i tak sie ciesze - moze nowy wlasciciel bedzie mial z niego wiecej pociechy.

Nie kupie juz nigdy niczego z dotykowymi przyciskami - nigdy w zyciu !

Maly ekran do nawigacji, mialem zarowno tom toma jak i automape i ogolnie drogi i kierunek jazdy bylo widac (urzadznie na oryginalnym uchwycie
przyklejone na szybie opla corsy C) ale tych malych cyferek (kilometyr, predkosc, czas) nie widzialem (mam dobry wzrok) na tym oryginalnym uchwycie jeszcze w dodatku troche trzeslo na nierownosciach i koniieccc,

Do uzywania jako telefon w zyciu sie nie nadaje, (chyba ze masz dwie rozmowy dziennie i 4 smsy) ja smsow nie pisze na codzien ale gadam dosc duzo mam z 15 rozmow na dzien - niewygodna obsluga, bateria po dniu do ladowania, lub czesciej, przyciskasz odbierz, mowisz halo a tam za 3 sekundy ktos sie dopytuje czemu sie nie odzywasz, aparat reaguje z opoznieniem na odbieranie i na dzwonienie.

Klawiatruy QWERTY nie uzylem nigdy - zreszta jakbym ja rozsunal i zaczal cos pisac to bateria spada o 10% co 5 min pracy czyli 50 min albo i mniej jesli wifi zapodasz lub bluta i śmierć :)

TO moj pierwszy palmtop  w zyciu wiec moge sie nie znac:) 

Pozdrawiam wszystkich szcześliwych posiadaczy M800

Sędzia