Problemy z wyłączaniem urządzenia

  • 10 Odpowiedzi
  • 1934 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problemy z wyłączaniem urządzenia
« dnia: Kwiecień 26, 2008, 20:00:27 »
Witam!

Moze glupie pytanie, ale zadam, szukalem juz na forum:

Jak wyłączyć (nie uśpić) Eten M800 ? Naciskam przycisk zasilania dluzej i nic. Jedynym dla mnie sposobem jest wyjecia tylniej pokrywy. Nie powinno tak byc!

Ktos ma podobny problem ?

*

Offline Elektron1000

  • 33
  • Sprzęt: ETEN Glofiish M800
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2008, 17:30:44 »
I tak właśnie ma być. Nie wyłączysz go całkowicie. Tylko uśpienie.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2008, 20:12:36 »
dziwne urządzenie, dziwne działanie...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2008, 14:50:41 »
Witam!
hehehe kolega ma problem z wyłączeniem a jam mam problem, że mi sie właśnie wyłącza co jakiś czas z nie wyjaśnionych przyczyn. Po Wciśnięciu power na nowo mi sie ładuje system tak jak po restarcie. :(:(:(:( nie wiem co z tym zrobić.
Pozdrawiam Piotr

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2008, 15:12:20 »
A jak masz w ustawieniach klawiszy? Czy masz ustawione, że każdy klawisz może włączać PDA? Poza tym jak pamiętam w Etenach jest idiotycznie zrobiony autobackup ustawiony na 4:00 rano (Eten M700) i potem PDA się nie potrafi samo wyłączyć. Sprawdź ustawienia, ustaw/wyłącz wg. uznania i powinno być git!
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2008, 17:28:26 »
Witam!
hehehe kolega ma problem z wyłączeniem a jam mam problem, że mi sie właśnie wyłącza co jakiś czas z nie wyjaśnionych przyczyn. Po Wciśnięciu power na nowo mi sie ładuje system tak jak po restarcie. :(:(:(:( nie wiem co z tym zrobić.
Pozdrawiam Piotr
No własnie mam ten sam problem i prosiłbym o pomoc



Widze ze albo nikt nie umie pomoc albo malo kto zaglada na ta strone
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2008, 09:30:46 wysłana przez garbala »

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2008, 15:10:26 »
A jak masz w ustawieniach klawiszy? Czy masz ustawione, że każdy klawisz może włączać PDA? Poza tym jak pamiętam w Etenach jest idiotycznie zrobiony autobackup ustawiony na 4:00 rano (Eten M700) i potem PDA się nie potrafi samo wyłączyć. Sprawdź ustawienia, ustaw/wyłącz wg. uznania i powinno być git!
Witam!
Gdzie to można ustawić? W ustawieniach przycisków nie ma ma nic na temat możliwości wyłączenia jakim kol wiek przyciskiem.
Jeszcze jedna beznadziejna sprawa jak mam go wygaszony to naciśnięcie przycisku od aparatu powoduje wyjście z uśpienia. W kieszenie sam sie ten przyciska włącza - powoli mnie zaczyna to denerwować. Moze da sie to jakoś wyłączyć.
Pozdrawiam Piotr

*

Offline sonyab

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN M800,  HTC Touch Pro, Desire HD
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2008, 18:05:34 »
W ustawieniach "power" (bateryjka),  musi być zaptaszkowana "BLOKADA".
Po zatwierdzeniu ze stanu uśpienia będzie wybudzał tylko klawisz "Powera"  :proud:

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2008, 18:39:27 »
Witam
Dzieki troszkę pomogło ale nadal czasami mi sie wylacza sam lub sie wiesza. Ostatnio nawet powiesił mi sie tak, ze zapalił sie biały ekran i nic nie mozna bulo zrobic. Nawet reset nie dzialal i pomoglo tylko wyjecie baterii. :(:(:(. Sprzet jest naprawde cool ale coraz bardziej zaczyna mnie denerwowac. WWWWRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Pozdrawiam Piotr

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2008, 12:57:27 »
Witajcie.
Muszę powiedzieć, że cierpliwość moja jest na wykończeniu. O ile sprzęt jest bardzo ok to oprogramowanie mnie dobija, ciągle mi sie wyłącza sam. Ostatnio przeszedł samego siebie. Coś na nim robiłem itp po czym uśpiłem go i odłożyłem na stolik. Po 2 godzinach naciskam POWER żeby go wybudzić a tu wściekle pomarańczowy ekran WWWWWWWWWRRRRRRRRR :(:(:( ,  czyli sie sam wyłączył. Co oznacza w tym czasie brak telefonu. Jak tak dalej pójdzie to go wymienię na konkurencje (co prawda konkurencja nie ma ekranu VGA ale chyba to przeżyje). Może ktoś ma jakiś jeszcze pomysł.
Pozdrawiam Piotr

*

Offline Barabas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN M800 Rom 316 karta 16GB
Odp: Problemy z wyłączaniem urządzenia
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 28, 2008, 21:39:49 »
 :P :P :P to proste 1 krótki klik i śpi. :mad: