problem z sms'ami

  • 2 Odpowiedzi
  • 3401 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z sms'ami
« dnia: Październik 26, 2010, 12:45:11 »
Cześć wszystkim, jestem nowy na forum i mam taki mały acz istotny problem z M800'tką:

objawiał się jak problem mastera 622:
"Witam,
Mam następujący problem z GSM w moim Etenie:
Otóż, po włożeniu karty sim, pda jej nie widzi, a wireless manager'rze, nie mogę włączyć gsm (klikam na "all on", trochę go mieli, i załącza się wszystko (wi-fi i bluetooth), prócz GSM.
Dodam, że nie manipulowałem niczego przy romie itp.
Zrobiłem już hard reset, ale nic to nie dało. Z gwarancją są problemy, bo gwarant, żąda karty gwarancyjnej, której mi nie przysłał. Zastanawiam się, czy warto spróbować, grzebać coś przy systemie, czy po prostu szlag trafił elektronikę.
Z góry dzięki za jakiekolwiek rady."

zrobiłem wszystko w trybie serwisowym co zalecaliscie i uzylem tego fajnego MU od rosyjskich braci:) wszystko pieknie i cudownie bo wszystko zaczelo działac poprawnie :)

Ale dzisiaj rano tata wyslal do mnie sms'a i zamiast go odebrac, m800 wyswietlil informacje ze:

"numer +48123123123 wysłał do ciebie wiadomosc tekstową, ale nie możesz jej otrzymac z powodu braku pamieci. usuń stare wiadomości by odczytać nową"

niby logiczne, ale problem w tym, ze mam po kilkadziesiąt MB wolnych w pamieci RAM i ROM a na karcie SD mam ponad 1,5 GB wolnej przestrzeni

potem dziewczyna napisala do mnie 3 sms'y około 9.00, a otrzymałem je dopiero o 12 i wygladalo ze wszytsko jest juz normalnie gdy znow przy jej 4 smsie wyskoczuyla informacja ze mam za malo pamieci...

wiecie jak zaradzić temu by mozna bylo normalnie korzystać z funkcji smsów ?

proszę o szybką odpowiedź i z góry dziekuję za pomoc.

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: problem z sms'ami
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2010, 20:08:29 »
A możesz zrobić HR (twardy reset - do ustawień fabrycznych) i napisz jakiego romu używasz?
HR jest w FAQ
wersję romu odczytasz na pierwszym ekranie na górnej i dolnej belce (przy uruchamianiu)
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: problem z sms'ami
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2010, 08:58:00 »
M800 ver a42 wwe 040 0314

2008/05/20 19:42