Odbieranie połączenia telefonicznego

  • 4 Odpowiedzi
  • 926 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jott

  • 39
Odbieranie połączenia telefonicznego
« dnia: Wrzesień 23, 2008, 15:35:56 »
Czy ktoś może mi podpowiedzieć, od czego zależy możliwośc odbierania telefonu przyciskiem dotykowym (słuchawka).?
Ostatnio nie pokazuje mi się opcja pokazująca "naciśnij joya i dotknij zieloną słuchawkę".
Mogę odbierać tel tylko po naciśnięciu napisu odbierz na ekranie.  Co namieszałem ?? :mad:

*

Offline jott

  • 39
Odp: Odbieranie połączenia telefonicznego
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2008, 21:22:39 »
 :shock: żadnych pomysłów?? czy nikt nie ma takich problemów z etenem?

*

Offline kolczyk

  • 7
  • Sprzęt: M800
Odp: Odbieranie połączenia telefonicznego
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2008, 22:32:44 »
Musisz odblokować przyciski dotykowe bo one się automatycznie blokują podczas przychodzącej rozmowy, podwójnie naciskasz boczny przycisk z wgłębieniem  "o". A żeby nacisnąć joystick to pokazuje się chyba tylko podczas pierwszej przychodzącej rozmowy po wymianie ROMu albo do momentu dopóki tego nie zrobisz a potem już nie. Strasznie to jest zwalone bo żeby odebrać połączenie dotykowymi to trzeba jeszcze coś wciskać, bez sensu, lepiej pozostaje uderzyć w ekran.

*

Offline jott

  • 39
Odp: Odbieranie połączenia telefonicznego
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2008, 10:22:06 »
No właśnie jest to mocno durnowate.   :mad:
Ale po wgraniu nowego softu jak na razie mogę odbierać joystickiem - wieć nie dotyczy to tylko pierwszej rozmowy.
Ciągle się zastanawiam co wtedy włączyłem (wyłączyłem), że nie mogłem odbierać w ten sposób.
A najdziwniejsze jest to, że w ten sposób nie da się zakończyć rozmowy - po prostu nie działa przycisk dotykowy (nawet po nacisnięciu joya).

Wg mnie w ogóle te przyciski dotykowe to poroniony pomysł i penie niedługo przetaną to montować.

*

Offline ninik

  • **
  • 113
    • http://www.dominik.chmaj.net
Odp: Odbieranie połączenia telefonicznego
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2008, 02:24:06 »
Już przestali i w kolejnych modelach tego nie ma.
Ot tak sobie wymyślili, ale wyszło to tak, że pożal się... :) Trudno, takie życie. Wolę cierpieć z tymi przyciskami niż np z qvga jak podobno jest w m810.