Klawisz kontakty :(:(

  • 6 Odpowiedzi
  • 1189 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Klawisz kontakty :(:(
« dnia: Lipiec 26, 2008, 15:23:53 »
Witam!
Odinstalowałem program PocketCM który podpiął mi sie pod kontakty i teraz jak naciskam na ekranie skrót do kontaktów to mi mówi ze nie ma programu PocketCM. Jak podpiąć oryginalne kontakty, które były standardowo w Etenie?
Pozdrawiam Piotr

Odp: Klawisz kontakty :(:(
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2008, 17:28:41 »
Wchodzisz w start --> Programy --> narzędzia --> aplication recovery i przywracasz usunięty program

*

Offline ..k..l..m..n..

  • ******
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: Klawisz kontakty :(:(
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2008, 17:41:05 »
Wchodzisz w start --> Programy --> narzędzia --> aplication recovery i przywracasz usunięty program
Co za bzdura? Przecież żaden program Etena nie został usunięty więc co tu byłoby do przywracania?

piotrluk, wystarczy że przypiszesz do lewego softkeya prawidłowy skrót - w tym przypadku do Contacts. Programików do mapowania skrótów do przycisków jest masa. Można to też zrobić bezpośrednio w rejestrze.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: Klawisz kontakty :(:(
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2008, 19:05:53 »
A nie lepiej zrobić tak

Start-Ustawienia-Przyciski.

I tam ustawiasz które przyciski co uruchamiają.
Toć to żadna filozofia
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline ..k..l..m..n..

  • ******
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: Klawisz kontakty :(:(
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2008, 19:11:23 »
Nie, tak się nie da - tu chodzi o softkeys a ich nie ustawia się w ten sposób.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Klawisz kontakty :(:(
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2008, 20:48:23 »
Wchodzisz w start --> Programy --> narzędzia --> aplication recovery i przywracasz usunięty program
Co za bzdura? Przecież żaden program Etena nie został usunięty więc co tu byłoby do przywracania?

piotrluk, wystarczy że przypiszesz do lewego softkeya prawidłowy skrót - w tym przypadku do Contacts. Programików do mapowania skrótów do przycisków jest masa. Można to też zrobić bezpośrednio w rejestrze.
Dzięki zainstaluje sobie jakiś programik do SoftKeya i podłącze zobaczę co z tego wyjdzie
Napisane: Lipiec 26, 2008, 20:26:31
Wchodzisz w start --> Programy --> narzędzia --> aplication recovery i przywracasz usunięty program
Co za bzdura? Przecież żaden program Etena nie został usunięty więc co tu byłoby do przywracania?

piotrluk, wystarczy że przypiszesz do lewego softkeya prawidłowy skrót - w tym przypadku do Contacts. Programików do mapowania skrótów do przycisków jest masa. Można to też zrobić bezpośrednio w rejestrze.
Zainstalowałem programik i zacząłem szukać Contacts. Powinien być w katalogu windows ale go tam nie ma i nigdzie nie znalazlem. Czy odinstalowanie PocketCM mogło usunąć kontakty le wtedy bym nie miał przy telefonie a są wszystkie i z pod menageraSIM też je widze. Kurna co jest grane????????????
Pozdrawiam PIOTR

*

Offline ..k..l..m..n..

  • ******
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: Klawisz kontakty :(:(
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2008, 22:40:25 »
PocketCM nie jest aż taki przykry dla otoczenia i nic nie odinstalowywuje. Poszukaj skrótu do Contacts w Windows/Start Menu/Programs - na pewno tam nadal jest.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1