M800 - ktoś używa?

  • 66 Odpowiedzi
  • 17660 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 27, 2008, 17:38:57 »
mój m800 obsługuje bez niczego sandiska SDHC 4GB.

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 27, 2008, 21:21:22 »
Mam Aplikację SunnySoft Inter Write w której mogę wyłączyć lokalizację systemu lub włączyć. Czy to jest spolszczenie jako osobna aplikacja czy już polski WM 6.0?

jest to nakładka / program
jak polska wersja to  powinno pisać gdzieś z automatu "WM 6.0 PL "
bez preferencji wyboru języka, po HR masz wszystko po Polsku , mam rację?
tak jak ludzie pisali/piszą posty jak spolszczyć niemieckiego palmtopa kupionego w Niemczech, on tam pewnie nie miał opcji wyboru :)
Takie coś znalazłem na allegro:
 Pl lokalizacja
z PL dystrybucji !!!
System: Windows Mobile 6.0 po polsku (w ROM, nie jako nakładka/lokalizacja!),
nawet wszystkie pliki pomocy – całe teksty są po polsku
czyli nawet po HR jest polski i nier trzeba go wybierać, to chyba wszystko wyjaśnia.
( i nie zadawaj tego samego pytania w 2 tematach bo nie wiem gdzie odpisać  :grin: )
pzdr
i krótkie pytanko m800 nei obsługuje bez patcha SDHC (czy jakoś tak) pow. 2 GB? a zwykłe 4 GB obsługuje  ?
 

Sorki za dubel :)
Po HR jest polski ale tylko wtedy, kiedy po załadowaniu programów ETENa pojawia się następna funkcja - wybór lokalizacji  - polska. Oczywiście mam wszystko spolszczone, pliki pomocy również. Jednak gdy tylko zablokuję instalowanie programów ETENa, to funkcja wyboru lokalizacji nie występuje. Czy jak pisałeś jest możliwość wyrwania gdześ osobno tej polskiej lokalizacji, a może ze swojego ROMu mogę za pomocą jakiegoś programu wyciągnąć? Powodem nie zainstalowania ROMu ver 6.1 jest właśnie brak polskiej lokalizacji a bardziej utrata już istniejącej, gdyż nie będę mógł wrócić do oryginalnego ROMu.
Jeśli chodzi o karty - to testowałem tylko 1GB Kingston. Brak możliwości innej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2008, 21:27:16 wysłana przez Araskam »

*

Offline loos

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: glofiish M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 28, 2008, 00:05:44 »
fajnie  to kupię kartę sdhc

teraz to już nie mam pojęcia o co chodzi z tym spolszczeniem,

piszesz, że :

Mam Aplikację SunnySoft Inter Write w której mogę wyłączyć lokalizację systemu lub włączyć.

ale to sobie doinstalowałeś później czy dołączyli ci w ramach oprogramowania które instaluje ci się w pakiecie "ETEN" ?

ewidentnie jest napisane że w ROM`ie siedzi spolszczenie a nie poprzez aplikację. (ale to pojedyncza wypowiedź z allegro)

a o co chodziło z romem.  Nowy ROM 266-T do M800  co on niby poprawia ? masz go u siebie ?


-------------

znów nic nie wiem
ze strony http://www.palmtops.com.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=860

SYSTEM OPERACYJNY (OS):     Windows Mobile 6.0 Professional (po polsku i po angielsku)

czyli jest pewnie tak jak mówisz, jutro będę w sklepie to się dowiem

tylko proszę napisz mi jak to wygląda u ciebie.  robisz HR  i pojawia ci się wybór lokalizacji każdorazowo po HR  ? jeśli tak to jest pewnie  tak jak mówisz  , bo rozumiem że nic nie musisz doinstalowywać z zewnątrz (z poza m800, wszystko siedzi w urządzeniu ) aby mieć pl wersję ?


« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2008, 00:36:34 wysłana przez loos »

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 28, 2008, 08:14:11 »
fajnie  to kupię kartę sdhc
teraz to już nie mam pojęcia o co chodzi z tym spolszczeniem,
piszesz, że :
Mam Aplikację SunnySoft Inter Write w której mogę wyłączyć lokalizację systemu lub włączyć.
ale to sobie doinstalowałeś później czy dołączyli ci w ramach oprogramowania które instaluje ci się w pakiecie "ETEN" ?
ewidentnie jest napisane że w ROM`ie siedzi spolszczenie a nie poprzez aplikację. (ale to pojedyncza wypowiedź z allegro)
a o co chodziło z romem.  Nowy ROM 266-T do M800  co on niby poprawia ? masz go u siebie ?
-------------
znów nic nie wiem
ze strony http://www.palmtops.com.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=860
SYSTEM OPERACYJNY (OS):     Windows Mobile 6.0 Professional (po polsku i po angielsku)
czyli jest pewnie tak jak mówisz, jutro będę w sklepie to się dowiem
tylko proszę napisz mi jak to wygląda u ciebie.  robisz HR  i pojawia ci się wybór lokalizacji każdorazowo po HR  ? jeśli tak to jest pewnie  tak jak mówisz  , bo rozumiem że nic nie musisz doinstalowywać z zewnątrz (z poza m800, wszystko siedzi w urządzeniu ) aby mieć pl wersję ?


SunnySoft Inter Write dołączyli mi w ramach oprogramowania które instaluje się po pakiecie ETENa. Spolszczenie siedzi w ROMie, tylko zastanawiam się dlaczego nie wrzuca się zaraz po zainstalowaniu Windy, tylko dopiero po aplikacjach ETENa? Jak wspomniałem nie instalując aplikacji ETENa spolszczenie nie aktywuje się.

Trzeba pamiętać, że po HR zmieniłem parę parametrów w rejestrze żeby m800 szybciej śmigał - rzeczywiście działa lepiej.
 
Nowy ROM 266-T do M800 nic nie zmienił, gdyż został wypuszczony z błędem. Miał być dla wersji WWE a okazało się iż jest EEU. W konsekwencji nie udaje się zainstalować. Nie chcę instalować 6.1 EN gdyż na pewno stracę spolszczenie.
Czy jest program do zgrania obecnego ROMu do pliku? A  może to pytanie rzucić w nowym temacie?
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2008, 19:23:40 wysłana przez Araskam »

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 31, 2008, 13:12:18 »
Ja przed chwila bylem wymienic m800 bo padl joystick... Blokowal sie gdy wybieralem kierunek do gory. Cale szczescie, ze padl w terminie w ktorym moglem jeszcze od reki wymienic. Tak czy inaczej jeszcze jeden taki numer i strace zaufanie jakim obdazylem Etena.. Wczesniej mialem kilka urzadzen HTC (nowych badz uzywanych) i nie mialem z nimi zadnych problemow.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2008, 13:23:32 wysłana przez sajlent »

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 31, 2008, 13:49:49 »
Tak czy inaczej jeszcze jeden taki numer i strace zaufanie jakim obdazylem Etena.
Mam nadzieję, ze to nie nastąpi :D
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2008, 14:44:15 »
Mnie u Etena drażnią 2 rzeczy:

1. Brak uchwytów w zestawie z urządzeniem
2. Długośc trwania naprawy gwarancyjnej.

Wcześniej jeszcze brak polskiej lokalizacji - ale chwała im za to że w końcu dają to do urzadzeń.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 31, 2008, 16:53:15 »
Tak czy inaczej jeszcze jeden taki numer i strace zaufanie jakim obdazylem Etena.
Mam nadzieję, ze to nie nastąpi :D
Tez mam taka nadzieje :)

Mnie draznia dwie rzeczy poki co:
1) Kiepska bateria
2) Dotykowe klawisze

Wgralem mojemu WM6.1 (4MB PP) i nieco przespieszyl bo na oryginalnym romie z wszystkimi dodatkami strasznie sie zamulal, praktycznie nie dalo sie uzywac.
Teraz po HR mam ponad 30MB ramu wolnego i prawie 200MB storage :)

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 31, 2008, 22:51:03 »

Mnie draznia dwie rzeczy poki co:
1) Kiepska bateria
2) Dotykowe klawisze

Wgralem mojemu WM6.1 (4MB PP) i nieco przespieszyl bo na oryginalnym romie z wszystkimi dodatkami strasznie sie zamulal, praktycznie nie dalo sie uzywac.
Teraz po HR mam ponad 30MB ramu wolnego i prawie 200MB storage :)

Witam.
Ad 1 - rzeczywiście bateria mogłaby dłużej trzymać a nie 2 dni (dość rzadkie używanie)
Ad 2 - dotykowe klawisze można zablokować dwa razy szybko naciskając przycisk nagrywania. Po tej operacji nie przeszkadzają :)

Czy po wgraniu ROMu 6.1 masz wszystkie aplikacje ETENa jak wcześniej na oryginalnym? Czy suchy ROM?

Pozdrawiam

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 31, 2008, 23:33:31 »
Czy po wgraniu ROMu 6.1 masz wszystkie aplikacje ETENa jak wcześniej na oryginalnym? Czy suchy ROM?

Pozdrawiam

Suchy ROM ale tu mozna sciagnac programy z extended romu:
http://rapidshare.com/files/98147189/ETEN_M800_EXTROM.ZIP.html
Oczywiscie ze spolszczeniem mozna sie pozegnac ;)

*

Offline loos

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: glofiish M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 01, 2008, 00:39:08 »
a czy czy dobrze myślę że migająca dwa razy dioda pomarańczowa po prawej i nie włączające się urządzenie nawet po resecie to oznaka wadliwości wskaźnika baterii i ją rozładowało zupełnie :)

wyjąłem baterie i zaskoczył ponownie, pierwszy taki cyrk, instalowałem tcpmp wcześniej i paczkę codec`ów napisał że to do poprzedniej wersji i może nie wyświetlać prawidłowo, odinstalowałem i filmy grały w końcu :)

chyba to jednak bateria z tego co poczytałem sobie na necie  . przy 50% zwis totalny i LED błyska po 2 razy.

ciekawe czy moduł jest skopany jakiś czy po prostu jakiś lepszy battery meter rozwiąże problem. 

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 02, 2008, 09:41:15 »

Oczywiscie ze spolszczeniem mozna sie pozegnac ;)

Jeżeli w przyszłości wyjdzie oficjalana wersja ROMu od ETENa dla wersji polskiej, to czy bez problemu będę mógł ją zainstalować jeśli  wcześniej wgram 6.1?

Pozdro

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 02, 2008, 10:53:51 »
Oczywiscie, ze tak. Ja juz przerabialem przejscie z 6.1 na 6.0.

*

Offline badzi0r

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 10, HTC One, HTC HD2, Motoactv, Jabra Pulse
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 03, 2008, 09:02:27 »
To mój pierwszy PDA wiec porównać za bardzo nie mogę ale mam kilka pytań.
Udało sie komuś uruchomić GG lub mobilegadu?
I jak skonfigurować prawidłowo połączenie z GPRS?
Dotychczas udało mi się uruchomić przeglądarkę www, GPS, Skype czy Google maps ale już z GG czy live messengererm są problemy. Sprzęt mam od soboty i ciągle walczę z tym internetem bo to akurat jest dla mnie najważniejsze. Dodam że wszystkie programy połączone przez kabel USB do laptopa normalnie łączą się przez internet.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 03, 2008, 12:43:24 »
Udało sie komuś uruchomić GG lub mobilegadu?
Na M700 nie było z tym kłopotu, wiec na M800 też nie powinno. Rozpakowujesz zipa na kartę, uruchamiasz już na PDA i działa ;)

I jak skonfigurować prawidłowo połączenie z GPRS?
Był o tym ostatnio wątek o tym, poszperaj trochę ;)  Ja nie wiem czy mogę też tu zamieścić linka do innego forum gdzie już to opisywałem.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 03, 2008, 12:55:24 »
MobileGadu dziala bez zadnych problemow na m800 :)
BliSki - wklej smialo :)

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 03, 2008, 14:24:24 »
MobileGadu dziala bez zadnych problemow na m800 :)
Też tak mi się wydawało, że nie powinno być problemu :)

BliSki - wklej smialo :)
OK :)

> Konfiguracja połączenia z internetem na PDA  < ale dla WM6 ;) A poniżej jest Udostępnianie połączenia z PDA na PC
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline badzi0r

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 10, HTC One, HTC HD2, Motoactv, Jabra Pulse
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 04, 2008, 22:04:21 »
Dzięki za linka ale nie wiele mi to pomogło. Mam telefon w sieci O2 i internet dziala ale bardzo jest to pokombinowane. Najlepiej by było gdyby ktoś kto uzywa glofiisha M800 w angielskim O2 i ma dobrze ustawiony internet skontaktowal sie ze mna i jakos krok po kroku mi podpowiedzial. ;) W tej chwili wyprobowalem juz wszystkie kombinacje a GG dalej nie dziala, ani oryginalne ani mobile gadu. Walcze z tym od soboty. Ustawienia przeslane z sieci O2 po malej modyfikacji dzialaja, znaczy dziala mi internet explorer, skype, GPS ale czasem potrafi sie bez powodu przelaczyc na drugie polaczenie i musze to recznie zmieniac. Wyrzucic drugiego polaczenia nie moge bo sie nie polacze. Czyli po prostu partyzantka. ;) Jak podlacze sie z kablem USB do laptopa to wszystko dziala jak nalezy, nawet mobile gadu, czyli wszystko w GG mam poprawnie, hasla itp.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 09, 2008, 11:43:13 »
Mam telefon w sieci O2 i internet dziala ale bardzo jest to pokombinowane. Najlepiej by było gdyby ktoś kto uzywa glofiisha M800 w angielskim O2 i ma dobrze ustawiony internet
Nie wiem czy ktoś taki się tu znajdzie.

W tej chwili wyprobowalem juz wszystkie kombinacje a GG dalej nie dziala, ani oryginalne ani mobile gadu.
Czekaj czekaj, ale o jakim oryginalnym piszesz dokładnie?

Ustawienia przeslane z sieci O2 po malej modyfikacji dzialaja, znaczy dziala mi internet explorer, skype
A co dokładnie ustawiłeś? Może to nas na jakiś trop naprowadzi.

GPS ale czasem potrafi sie bez powodu przelaczyc na drugie polaczenie
GPS czy GPRS?

Wyrzucic drugiego polaczenia nie moge bo sie nie polacze.
Jak skonfigurowane jest to drugie połączenie?

Jak podlacze sie z kablem USB do laptopa to wszystko dziala jak nalezy, nawet mobile gadu, czyli wszystko w GG mam poprawnie, hasla itp.
Czyli wtedy jak rozumiem PC udostępnia połączenie na PDA? Bo tak mi to wychodzi.

EDIT:
Do moderatorów. Może ten problem konfiguracji wydzielić do nowego wątku?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 10, 2008, 12:06:36 »
Witam!!

Ja rowniez stałem sie posiadaczem Etenka M800 mialem go juz 4 lutego jak na początek byłem naprawde zadowolony jednak z zbiegiem czasu zaczeło wszystko mulic wiec wziołem sie za modifikacje po 2 dniach roboty bez wymiany romu uzyskałem 21 mb ramu i znowu zaczol dzialac dosc dtyabilnie jednak cos jeszcze mnie nie pokoiło po hr mial 21mb ramu po 2 dniach uzykowania spadalo to srednio do 14 i niewiedzialem jak ze s tym poradzic co sie okazalo ze rom fabryczny jest dziabniety jak wymienilem na wm6.1 wszystko zaczelo smigac jak nalezy !!!
działa skype dziala gadu-gadu dziala opera dzial putty nawet za pomoca ktorego moge miec zdalny dostep do swojego serwera naprawde za to etena bardzo lubie dzialaja wszystkie automapy przetestowalem ich 6 zadna nie sprawiala problemow gps na otwartej przestrzeni lapie sygnal w okolo 15s!!!!! na terenie zabudowanym potrzebuje jakies 1,5 minuty naprawde dobry wynik
jedyne z czym do dzis nie moge se poradzic to stronka etena albo glofisha gdzie jest update wm jak chce to pobrac pyta mnie i kod imei jak go jednak podaje wywala error a i takie pytanie odrazu jak uzyskac actionkey????

pozdrawiam

*

Offline badzi0r

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 10, HTC One, HTC HD2, Motoactv, Jabra Pulse
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 14, 2008, 00:15:24 »
W tej chwili wyprobowalem juz wszystkie kombinacje a GG dalej nie dziala, ani oryginalne ani mobile gadu.
Czekaj czekaj, ale o jakim oryginalnym piszesz dokładnie?

Oficjalne GG mobile ze strony www.gadu-gadu.pl

Ustawienia przeslane z sieci O2 po malej modyfikacji dzialaja, znaczy dziala mi internet explorer, skype
A co dokładnie ustawiłeś? Może to nas na jakiś trop naprowadzi.

GPS ale czasem potrafi sie bez powodu przelaczyc na drugie polaczenie
GPS czy GPRS?

GPS (dziala takze) - zlamales poprzednia linie

Wyrzucic drugiego polaczenia nie moge bo sie nie polacze.
Jak skonfigurowane jest to drugie połączenie?

Identycznie tylko bez serwera proxy. Znaczy podany APN, uzytkownik i haslo takie same.

Jak podlacze sie z kablem USB do laptopa to wszystko dziala jak nalezy, nawet mobile gadu, czyli wszystko w GG mam poprawnie, hasla itp.
Czyli wtedy jak rozumiem PC udostępnia połączenie na PDA? Bo tak mi to wychodzi.

Tak.

EDIT:
Do moderatorów. Może ten problem konfiguracji wydzielić do nowego wątku?
[/quote]

Przeszukalem pol internetu, na angielskich stronach wystepuje ten sam problem dosc czesto ale nigdzie nie ma poprawnego rozwiazania, przynajmniej u mnie nie dziala. :(

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 14, 2008, 10:18:42 »
Witam.

Wgrałem M800 sofcik 6.1 PP4 i muszę przyznać iż śmiga wyśmienicie. Mocno przyśpieszył. Fakt, że nie ma polskiej lokalizacji. Mam SPB Plus po polsku. Obsługa w j. angielskim nie jest kłopotliwa. Długo się zastanawiałem nad wgraniem softu, jeśli jest ktoś kto się jeszcze zastanawia, to szczerze polecam.

Pozdrawiam

Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 14, 2008, 18:47:36 »
Witajcie. Ja również, stałem się od niedawna posiadaczem glofiisha m800 i oczywiscie, jak u wszystkich stary ROM był zwyczajnie do bani.
Jak kolega wyżej, wgrałem WM 6.1 i ETEN błyskawicznie przyśpieszył. Jeśli chodzi o PPC jest to moje pierwsze tego typu urządzenie, dlatego cięzko o porównania, ale jestem raczej zadowolony. Minusem są dotykowe klawisze i wolny wyświetlacz VGA. Pozdrawiam

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 15, 2008, 14:56:25 »
Witam.

Po zapodaniu WM 6.1 w StartUp mam kilka pozycji:
1. BkgrdBackup
2. BluetoothManager
3. CustomInit
4. GainFileDetector
5. Poutlook

O ile wiadomo mi, od czego są pierwsze dwie pozycje, to 3 i 4 nie wiem za co odpowiada. Pozycja 4 zajmuje 5 MB pamięci :)
Mogę wszystko usunąć z autostartu?

Pozdro

*

Offline xutywx

  • ***
  • 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • Elektronik hobbysta ;)
    • Dendryt.pl
  • Sprzęt: G900
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 03, 2008, 12:43:32 »
Witam!
Przymierzam się do kupna tego sprzętu i mam pytania.
Co z podłączeniem do PC jako modem? Jest?
Czy jest Host USB?
Pozdrawiam
Paweł

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 06, 2008, 11:27:33 »
Witam!
Przymierzam się do kupna tego sprzętu i mam pytania.
Co z podłączeniem do PC jako modem? Jest?
Czy jest Host USB?
Pozdrawiam
Paweł

Witam.

Co z podłączeniem do PC jako modem? Jest?
Odp. Można podłączyć ETENa jako modem. Działa wporządku.
Co do HOST USB to raczej nie ma. Informacji o tym brak i w funkcjach też nie ma.

Pozdro

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 08, 2008, 18:43:31 »
Oglądałem podczas długiego weekendu M800 na żywo i bawiłem się jakieś 15 minut. Powiem, że w porównaniu z M700 bardzo podoba mi się czarna kolorystyka i kilka bajerów które tam poprawili. Np. wskaźniki Caps + Fn. Klawiatura moim zdaniem też jest o wiele przyjemniejsza. Generalnie odniosłem bardzo pozytywne wrażenia. Gdybym kiedyś zmieniał sprzęt, to zapewne z M700 przesiadłbym się na M800 :)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Kilg

  • ***
  • 292
  • Sprzęt: Galaxy SIII
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 12, 2008, 23:23:32 »
moze troche prowokacyjnie, ale zapytam: gdybyscie mogli cofnac czas, to dlaczego nie kupilibyscie m800?
i ew co innego byscie wybrali?

Dodam na marginesie, ze m800 byl obiektem moich "palmtopowych" marzen, od kiedy pojawily sie pierwsze anonse (czyli od dawna).
WYGIWYGAINGW
What You Get Is What You're Given and It's No Good Whining
(The Science of Discworld by Terry Pratchett)

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 14, 2008, 13:30:32 »
Ja tam mam M700 i nie narzekam. Jak już tu pisałem powyżej widziałem i bawiłem się M800 i chętnie wszedłbym w jego posiadanie a to dlatego, że jednak EDGE jest czasami trochę za wolne i przydało by się HSDPA. Generalnie wzornictwo też mi się podoba.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 19, 2008, 13:46:08 »
witam!
właśnie sobie nockę zarwałem ucząc się obsługi tego cacka.
Moje spostrzeżenia co do M800
Klawiaturkę można zablokować klikając dwukrotnie przycisk nagrywania. Jeśli sie tego nie zrobi to faktycznie jest denerwujące.
Wgrałem nowy soft http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13538 i mam teraz przy starcie 30MB (27MB z activesync) oraz automatyczną blokadę klawiaturki.
Co do wysuwanej klawiatury to jest fajna, choć mam wrażenie ze bez niej też świat sie nie zawali.
No i ten ekranik ahhh
Przy połączeniu wifi oraz szybkiego neta a do tego ten ekreanik sprawia iż oglądanie stron jest z większym komfortem (można skalować) Choć nie polecam osobom z wadą wzroku  :ohreally:
Osobiście strasznie sie przestraszyłem negatywnymi postami o tym  modelu i jedynie co moge potwierdzic to długie budzenie przy połączeniach przychodzących. Reszta to kwestia starego softu.
Pozdrawiam

Witam! Czy wgranie nowego softu powoduje usunięcie programów, które do tej pory wgrałem? Pozdrawiam Piotr Łukasiewicz