M800 - ktoś używa?

  • 66 Odpowiedzi
  • 17693 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
M800 - ktoś używa?
« dnia: Luty 19, 2008, 23:17:30 »
Czy ktoś z Was używa M800? Tak mnie ciekawi porównanie do M700. Czekam zatem na wrażenie. Bo moim zdaniem ma właśnie to, czego M700 brakowało, czyli UMTS+HSDPA no i pełne VGA (chociaż niektórzy wolą bez tego) ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline wingerman

  • *
  • 72
  • !@#$%^&*(
  • Sprzęt: Eten M800 i Xperia X10
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2008, 23:45:26 »
Witam was wszystkich serdecznie.
Nie wiedzialem jak sie przywitac z wami i dolaczyc po dlugiej przerwie do grona miniaturyzacji, wiec postanowilem zalozyc ten topick.

Kupe lat temu kupilem siemensa (nie pamietam nazwy modelu a nie chce mi sie isc do szuflady by ja odczytac (ciagla go posiadam)  to taka stara ceglo z Windowsem CE i taa plaska antenka o dl. okolo 3 cm. Wtajemniczeni beda wiedzieli co to za maszyneria z dawnych lat
No wiec, pozniej sprzet sie postarzal i to bardzo a ja przesiadalem sie z komorki na komorke (zwykle bez "aluskow"  ) jakis dwa lata temu zachororwalem na jakis prawdziwy kombajn, padlo na Glofiisha M700. Potem sie z niego wyleczylem na rzecz wyzszej rozdzielczosci 640x480 i w zapowiedziach pojawil sie Glofiish x500+ (niestety bez klawiaturki) a gdy trafilem po niego do sklepu, sprzedawca poinformowal mnie ze lada moment beda x800 z szybszym procesorem. Jak latwo sie domyslec postanowilem poczekac. Pozniej hstoria zatoczyla kolo i znow trafilem po kolejny model do sklepu, gdzie znow uslyszalem o nastepcy ktory mial pojawic sie pod koniec stycznia. Od tamtej pory az niecierpliwie czekale kontrolujac niemal kazdego dnia rozne zrodla czy aby czasem juz sa w srzedazy. I tak cierpliwie czekalem na ruch dystrybutora az do pierwszego dnia dostaw do polskich sklepow i 5 ltego 2008r. w tym pamietnym PIERWSZYM dniu sprzedazy Glofiish'a M800 w Polsce zostalem jego uzytkownikiem.
Czy bede z nigo zadowolony? ...mam nadzieje ze tak

Teraz przywialo mnie do was i zanosi sie na to ze znowu troche tu zagoszcze.

pozdrawiam wszystkich ktorzy mieli cierpliwosc i doczytali do konca te moje wypociny
(*&^%$#@!

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2008, 02:05:22 »
Ok, bardzi fajnie i milo, ze wrociles do naszej spolecznsci, ale moze bys sie podzielil wrazeniami z uzytkownia M800 jaki jest, czy sa te same problemy jak z X800 itp... Mysle, ze pomogloby to wielu uzytkownikom, ktorzy przymierzaja sie do jego zakupu.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2008, 07:37:06 »
@wingerman - ja też czekam na jakiś opisik jak się sprawuje M800 itd...
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline chryst

  • 4
  • Sprzęt: M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2008, 18:20:23 »
witam!
właśnie sobie nockę zarwałem ucząc się obsługi tego cacka.
Moje spostrzeżenia co do M800
Klawiaturkę można zablokować klikając dwukrotnie przycisk nagrywania. Jeśli sie tego nie zrobi to faktycznie jest denerwujące.
Wgrałem nowy soft http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13538 i mam teraz przy starcie 30MB (27MB z activesync) oraz automatyczną blokadę klawiaturki.
Co do wysuwanej klawiatury to jest fajna, choć mam wrażenie ze bez niej też świat sie nie zawali.
No i ten ekranik ahhh
Przy połączeniu wifi oraz szybkiego neta a do tego ten ekreanik sprawia iż oglądanie stron jest z większym komfortem (można skalować) Choć nie polecam osobom z wadą wzroku  :ohreally:
Osobiście strasznie sie przestraszyłem negatywnymi postami o tym  modelu i jedynie co moge potwierdzic to długie budzenie przy połączeniach przychodzących. Reszta to kwestia starego softu.
Pozdrawiam

*

Offline loos

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: glofiish M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2008, 22:34:04 »
chryst napisz nam coś jeszcze :) jak ci bateria trzyma ? jaka jest jakość klawiaturki nie sprawia wrażenia jakby miała się złamać w rękach

jakiś simlock był ? czy nie ma simloców przy nowych sprzętach .. nigdy nie miałem pda z gsm   

a jak fixa łapie gps ?

z góry dzięki za info

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2008, 22:40:41 »
Ja dzisiaj dolaczylem do posiadaczy (mam nadzieje szczesliwych) Etena m800. Jak bede mial jakies ciekawe spostrzezenia to sie podziele ;)
Napisane: 21 Marzec 2008, 22:37:37
jaka jest jakość klawiaturki nie sprawia wrażenia jakby miała się złamać w rękach

jakiś simlock był ? czy nie ma simloców przy nowych sprzętach .. nigdy nie miałem pda z gsm  

a jak fixa łapie gps ?

Jakosc klawiaturki wydaje sie byc ok, choc po tej z Universala stwierdzam, ze kazda inna jest gorsza.
Ja kupilem w noteo.pl i mialem bez simlocka.
GPS szybko zlapal fixa przy pierwszym wlaczeniu, choc nie mierzylem ile dokladnie.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2008, 23:06:50 »
Sajlent, ze skusiles sie na M800 to mnie zaskoczyles :)
Mam nadzieje, ze jestes zadowlony z urzadzenia.
Jakie jest, jak z RAM, nie zawiesza sie, jak z oponienieniami?
Wybronilo sie z wad X800?

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2008, 23:29:45 »
Ja dzisiaj dolaczylem do posiadaczy (mam nadzieje szczesliwych) Etena m800. Jak bede mial jakies ciekawe spostrzezenia to sie podziele ;)

Czekam z zaciekawieniem jako, że mam model niżej ;)

Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline chryst

  • 4
  • Sprzęt: M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 22, 2008, 00:54:17 »
faktycznie klawiaturka jest dobrze wykonana, jedynie górny wiersz trochę za blisko klapki i przy dużych paluchach trudniej trafic.
Dzięki takiej klawiaturce świetnie spisuje sie gadu gadu, kedy komp jest wyłączony a wifi w pobliżu.
http://www.youtube.com/watch?v=VotVe-fweDk - Widac na filmiku podłączenie się do kompa przez zdalną konsole.
Jeszcze dodam ze przy oryginalnym sofcie i 2h zabawy strasznie go zamuliłem. Gdy wgralem WM 6.1 bez polskiej nakładki śmiga jak ta lala.
Chociaż jeszcze musze czyścic recznie prg z pamięci bo odpowiedniego softu nie wgralem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2008, 00:58:10 wysłana przez chryst »

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 22, 2008, 13:09:38 »
faktycznie klawiaturka jest dobrze wykonana, jedynie górny wiersz trochę za blisko klapki i przy dużych paluchach trudniej trafic.
Potwierdzam mam to samo :) Dodatkowo jak dla mnie ekran jest nieco za nisko osadzony i trudno trafic paluchem w X by zamknac program.
MobileGadu mi sie rozlacza po polaczeniu z serwerem. Porozmawiam z autorem, moze da sie cos z tym zrobic.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2008, 13:24:38 »
Podoba mi się ta czarna klawiaturka :)
Szkoda tylko, ze dalej w tym modelu o ile dobrze widzę nie ma sprzętowego klawisza Ctrl :(

Widac na filmiku podłączenie się do kompa przez zdalną konsole.

Tak na marginesie jakiego softu używasz do konsoli zdalnej?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2008, 14:00:30 »
Widac na filmiku podłączenie się do kompa przez zdalną konsole.

Tak na marginesie jakiego softu używasz do konsoli zdalnej?

To standardowy Remote Desktop microsoftu. Ja polecam tez "z2 remote 2pc"

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2008, 16:49:47 »
To standardowy Remote Desktop microsoftu
A jest klient tego na PDA? Bo jakoś szukam na stronie MS i nie mogę się doszukać
http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/tools/rdclientdl.mspx
Ale to i tak najmniejszy problem, bo z tego co wiem, to i tak działa on tylko z Windowsem XP Prof jako matką ;) a ja mam Home :(

Ja polecam tez "z2 remote 2pc"
Poszukam. Jeżeli będzie to klient+serwer, to kto wie.

EDIT:
To kosztuje $36.95, a coś darmowego w stylu VNC na PC nie ma :(
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2008, 17:06:16 wysłana przez BliSki »
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline loos

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: glofiish M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 23, 2008, 13:22:41 »
jeszcze jedno krótkie pytanko

z czego w środku jest wykonane fabryczne etui ? wygląda fajnie ale czy w środku nie ma jakiegoś kiczowatego filcu który całą folię zasyfia ... ?

dotykowe guziki z przodu to dla mnie plus, im mniej elementów ruchomych tym lepiej :P do wszystkiego można się przyzwyczaić, nie wiem jak można ten sprzęt nazwać kaszaną ...

ciekawe co by było jakby walnęli większe dotykowe guziki i zamiast joysticka  fajny w miarę duży touchpad

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2008, 15:05:21 »
Etui w srodku jest wylozone brazowym materialem skoropodobnym (na moje oko). Prezentuje sie calkiem niezle.
Po dwoch dniach uzytkowania przeszkadzaja mi jedynie dotykowe klawisze glownie ze wzgledu na przypadkowe ich wciskanie podczas trzymania pocketa. Dodatkowo nie da sie ich wcisnac np w rekawiczkach. Dla mnie to jedyny (no moze jeszcze 64mb ramu) minus tego sprzetu. Reszta jest na plus :)
GPS zlapal fixa po ok 1 minucie (po dobie nie uzywania).

*

Offline primosz

  • ***
  • 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: eten m700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2008, 15:18:46 »
zdalna kontrola komputera przez zdalny pulpit + WM6 RDP-Finster.cab (plik w pierwszym poście, poniżej link)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=298594

Skonfigurowac łatwo tylko trzeba najpierw zezwolić na zdalny dostęp w firewallu.

działa jak marzenie  :ok:
Ciekawość zabija ale czyni ludzi szczęśliwymi

*

Offline chryst

  • 4
  • Sprzęt: M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2008, 16:46:07 »
Sajlent zainstaluj WM 6.1 bedziesz miał spokój z klawirami i pamięcią.
Co do etui to boje się wkładac sprzęta, bo za każdym razem zaginany jest manipulator (joystick).
Wkładać też do kieszeni nie chce zeby nie rozwalić sobie wyświetlacza.

I małe pytanko: Jak długo zapisuje wam w aparacie zrobione foty. Mam wrażenie ze po zmianie softu coś za długo mi to robi.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2008, 19:24:15 »
Sajlent zainstaluj WM 6.1 bedziesz miał spokój z klawirami.
Co zmienia w tym temacie WM 6.1?

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 24, 2008, 00:39:40 »
A ja mam inne pytanie... czy na WM 6.1 wydajnosc wzrosla?? I tak np... nie jestem maniakiem gier, ale od czasu do czasu zabijam w ten sposob czas, a opierajac sie na tescie http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=13587 X800 i przykladowej grze SkyForce, nie wyglada to optymistycznie. Obecnie mam Wizarda, wiec to tez nie jest demon szybkosci, ale po podkreceniu wydajnosc jest akceptowalne. Spodobal mi sie M800 i za jakis czas chcialbym sie na cos takiego przesiasc, ale jesli z ta wydajnoscia sa takie problemy... :/ Czy zmienilo sie cos na plus?

*

Offline primosz

  • ***
  • 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: eten m700
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 24, 2008, 10:58:17 »
na moim m700 wydajnośc systemu wzrosła zauważalnie ale w grach nie zauważyłem zmian  :-?
Ciekawość zabija ale czyni ludzi szczęśliwymi

*

Offline emigrant

  • ***
  • 362
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G 16GB BLACK, iPad 2 3G 64GB WHITE
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 24, 2008, 11:25:01 »
na moim m700 wydajnośc systemu wzrosła zauważalnie ale w grach nie zauważyłem zmian  :-?

Mało powiedziane, że zauważalnie. Moim zdaniem masakrycznie szybciej w stosunku co do oficjalnego wm6.0 od Etena. Wielka przepaść. OK, ale to temat o M800 i niech tak zostanie.

EOT
Follow me: Blip  Twitter

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 24, 2008, 11:47:18 »
Wgrałem nowy soft http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13538 i mam teraz przy starcie 30MB (27MB z activesync) oraz automatyczną blokadę klawiaturki.

Witam.
Wkońcu ruszył się jakiś temat o M800. Jestem posiadaczem tego cacka od 15 lutego. Obecnie posiadam soft WWE A42  266 (oryginal). Mam więc pytanie dotyczące nowego softu WM 6.1, który zainstalował kolega "chryst".
1. Jakie zmiany są wprowadzone w tym ROMie oprócz zwiększenia ramu do 30MB i trochę szybszej pracy? Czy to jest wersja PP 4MB?
2. NIe ma polskiej nakładki i pewnie nie ma programów ETENa?
3. Wersja WM 6.1 z screena pokazuje że jest to OS 264 - zauważam że moja to 266. Ozn to że 6.1 zrobiony jest na starszym ROMie?
4. Czy jest możliwość zainstalowania programów ETENa z innego źródła?

Zauważyłem że na obecnym ROMie włożenie karty microSD 1 GB Kingston zabiera ok 1MB RAMu i obciąża sprzęt. Po wyjęciu sofcik śmiga wyraźnie lepiej. Karta była formatowana w FAT16.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 12:43:33 wysłana przez Araskam »

*

Offline chryst

  • 4
  • Sprzęt: M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 24, 2008, 21:06:30 »
co do softu WWE A42  266 to miałem go jeden wieczór do czasu zamulenia.  Wiec zbytnio nie potrafie porównać. Nową wersje WM mozna pobrać z http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13538 (jest tam wersja 4M oraz 6M)
Więcej o aktualizacji mozna poczytać na obecnym forum w temacie dotyczącym aktualizacji do WM 6.1 na X800. Jest tam również link do pobrania softu oryginalnych programów Etena

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 24, 2008, 22:31:53 »
co do softu WWE A42  266 to miałem go jeden wieczór do czasu zamulenia.  Wiec zbytnio nie potrafie porównać. Nową wersje WM mozna pobrać z http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13538 (jest tam wersja 4M oraz 6M)
Więcej o aktualizacji mozna poczytać na obecnym forum w temacie dotyczącym aktualizacji do WM 6.1 na X800. Jest tam również link do pobrania softu oryginalnych programów Etena

Zgadza się Chryst, są tam dwa ROMy z 4M i 6M oraz soft Etena. Mam pytanie trochę z innej bajki:
1. Czy moge jakoś "wydziergać" spolszczenie softu (sunnysoft inter write) z ROMu ETENa ze strony Unicomu, który kiedyś ściągnąłem ale posiada błąd w konfiguracji wersji softu (miał być WWE a nie EUU)?
Mimo zamulania lekkiego chciałbym mieć spolszczone urządzenie po aktualizacj do WM 6.1

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 26, 2008, 11:17:29 »
WItam.

Od 2 dni wyłączyłem polską nakładkę i działam w języku angielskim. Może to przypadek, ale już 3 razy nie mogłem wybudzić urządzenia. Po naciśnięciu power urządzenie nie wstaje. Dopiero Soft Reset pomaga (led zielony mruga cały czas, co świadczy o działaniu urządzenia).
Co raz bardziej przekonuję się do myśli update na ROM 6.1.

*

Offline loos

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: glofiish M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 26, 2008, 20:42:00 »
podzielicie się widzą jeszcze odnośnie m800 mam nowe pytania.  :ok:

1) jestem mile zaskoczony klawiaturą, joystickiem  i klawiszami dotykowymi

taka sytuacja hipotetyczna: działamy bez device locka. po naciśnięciu power`a ekran gaśnie, i klawisze dotykowe ani wysunięcie klawiatury nie powoduje jego wybudzenia, co już jest głupie ,  też tak macie ? a jak się kliknie joystick ?   

a jak ktos dzwoni to musicie tapnąć w ekran paluchem (czy ekran dalej jest wygaszony i trzeba nacisnąć power i dopiero odebrać?  czy słuchawka odbieracie normalnie przychodzące rozmowy ?

2) oglądałem w sklepie m800 i miał polską wersję czyli bez nakładki ... czyli nie zamula ? macie wm6 pl  ?

3) klawiatura nie ma ctrl , jest możliwość edycji np capslocka i podpięcie pod niego ctrl ?

4) jakie macie etui do niego ? w sklepie było pokazane jakieś z "zamszem w środku" i bez loga ETEN a inne obok miały takie loga, może ktos w sklepie podmienił bo leżały obok siebie ...

dzięki i sorry za elaborat :) te pytania pomogąteż innym pewnie

Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 26, 2008, 23:58:56 »
2) moim zdaniem polska wersja działa tak samo szybko jak polska

3) nigdzie nie spotkałem się z możliwością edycji klawiszy qwerty

4) dodawane etui jest wyścielone czarną skórą lub czymś a la skóra i ma logo glofiish

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 27, 2008, 11:43:00 »
2) moim zdaniem polska wersja działa tak samo szybko jak polska


Witam.

Po czym rozpoznać że M800 ma spolszczenie a nie nakładkę? U mnie przy HR po zainstalowaniu programów ETENa pyta się jaki język wybrać. Taka opcja nie pojawia się jeśli zatrzymam instalowanie aplikacji ETENa.
Wersja Win 6.0
OS 5.2.1620 (bulid 18125.0.4.2)
Mam Aplikację SunnySoft Inter Write w której mogę wyłączyć lokalizację systemu lub włączyć. Czy to jest spolszczenie jako osobna aplikacja czy już polski WM 6.0?

*

Offline loos

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: glofiish M800
Odp: M800 - ktoś używa?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 27, 2008, 14:48:32 »

Mam Aplikację SunnySoft Inter Write w której mogę wyłączyć lokalizację systemu lub włączyć. Czy to jest spolszczenie jako osobna aplikacja czy już polski WM 6.0?

jest to nakładka / program

jak polska wersja to  powinno pisać gdzieś z automatu "WM 6.0 PL "
bez preferencji wyboru języka, po HR masz wszystko po Polsku , mam rację?

tak jak ludzie pisali/piszą posty jak spolszczyć niemieckiego palmtopa kupionego w Niemczech, on tam pewnie nie miał opcji wyboru :)

Takie coś znalazłem na allegro:

 Pl lokalizacja
z PL dystrybucji !!!

System: Windows Mobile 6.0 po polsku (w ROM, nie jako nakładka/lokalizacja!),
nawet wszystkie pliki pomocy – całe teksty są po polsku

czyli nawet po HR jest polski i nier trzeba go wybierać, to chyba wszystko wyjaśnia.

( i nie zadawaj tego samego pytania w 2 tematach bo nie wiem gdzie odpisać  :grin: )

pzdr

i krótkie pytanko m800 nei obsługuje bez patcha SDHC (czy jakoś tak) pow. 2 GB? a zwykłe 4 GB obsługuje  ?
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2008, 15:34:28 wysłana przez loos »