M800 i smsy.

  • 5 Odpowiedzi
  • 1354 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M800 i smsy.
« dnia: Marzec 02, 2008, 16:13:11 »
Witam,
Czy ktoś z użytkowników M800 ma również problem z wysyłaniem smsów? Wyskakuje mi komunikat błędu:"Nie można wysłać wiadomości SMS". Telefon w sieci Orange. Po przełożeniu karty do innego telefonu, smsy wysyłać można bez problemu. Czasami jest także problem z smsami przychodzącymi. Po wyłączeniu i włączeniu PDA, przychodzi ich nagle kilka, kilkanaście naraz.

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: M800 i smsy.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2008, 11:49:58 »
Witam,
Czy ktoś z użytkowników M800 ma również problem z wysyłaniem smsów? Wyskakuje mi komunikat błędu:"Nie można wysłać wiadomości SMS". Telefon w sieci Orange. Po przełożeniu karty do innego telefonu, smsy wysyłać można bez problemu. Czasami jest także problem z smsami przychodzącymi. Po wyłączeniu i włączeniu PDA, przychodzi ich nagle kilka, kilkanaście naraz.

Sprawdź dokładnie jakie masz nastawy w opcjach wiadomości. Tam musisz mieć błąd, bo u mnie wszystko śmiga.

Odp: M800 i smsy.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2008, 15:49:19 »
Jeśli chodzi o konfigurację, to przeszukałem całę urządzenie i w zasadzie to nic tam nie ma do konfigurowania smsów. Ale chwilowo chyba dam sobie spokój, bo przestał mi działać głośniczek od telefonu ... ------->>> SERWIS

Odp: M800 i smsy.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2008, 22:59:14 »
też tak miałem pomogło usunięcie smsów z karty SIM, ja usunąłem i przywrociłem do pamięci telefonu to ich nie straciłem no i wysyłanie działało

*

Offline porannakawka

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: M800 i smsy.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2009, 20:34:40 »
witam wszystkich,
niestety tez mam ten problem co prawda z karta z heyah, usunelem wszystkie wiadomosci ale nie stety nie pomogla nadal mam komunikat ze nie mozna wyslac wiadomosci lub nie nie pisze i nie wysyla,
prosze o pomoc moze ktos juz to wyczail co trzeba zrobic
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 21:53:17 wysłana przez porannakawka »

Odp: M800 i smsy.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2009, 00:06:28 »