M800 i problem z automapą

  • 7 Odpowiedzi
  • 1144 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M800 i problem z automapą
« dnia: Sierpień 13, 2008, 23:58:50 »
Jak załącze automape to tak choćby mi utnie kawałek góry i kawałek dołu i międzyinnymi niewidze co pisze na przyciskach w nawigacji w automapie. Ma ktoś też taki problem? Jak go rozwiązać?

*

Offline lodz81

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN m800
Odp: M800 i problem z automapą
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2008, 09:43:53 »
Jak masz witaminizowaną to musisz zmienić witaminke :grin:

Odp: M800 i problem z automapą
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2008, 19:52:30 »
A co jesli GPS wcale nie działa wyswietla się tylko biały ekran ??? Cos muszę wgrać ??? Mam nowego Etena ze sklepu poradzicie coś mi począwszy od początku nie wiem za co się zabrac dzwięk jakis nie zbyt jest jak rozmowę telefoniczną się prowadzi odradźcie cos prosze :)

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: M800 i problem z automapą
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2008, 20:09:52 »
A co rozumiesz przez pojęcie GPS? To nie jest Nokia, że klikasz ikona i już masz jakąś tam mape.

Sprecyzuj dokładnie z czym masz problem, wtedy łatwiej będzie Ciebie skierować w stronę odpowiedzi.

Odp: M800 i problem z automapą
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2008, 20:22:51 »
Chcę włączyć GPS w M800 klikam i nic się nie dzieje brak czegokolwiek tylko biały ekran widziałem funkcje GPS samochodowego na filmikach widziałem że sa identyczne oczywiscie nie mam mapy jeszcze zainstalowanej ale nie powinno byc białego ekranu tylko opcje jakies choćby nawet ile satelit widzi może sam mam wgrać GPS program a potem mapy instalowac ???
Napisane: Październik 15, 2008, 20:15:19
Klikam na folder GPS i wyskakuje białe okienko a powinno byc w srodku GPS VIEWER, Lokalizacja SMS, Aktualizacja danych satelitarnych niema nic pusto jest co na to poradzic ?

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: M800 i problem z automapą
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2008, 20:28:58 »
To już zależy od romu. Po prostu te aplikacje nie zostały wgrane razem z romem, lub on ich nie zawierał (lub ktoś je usunął już po zainstalowaniu).
Jeśli masz oficjalny rom, to możesz dograć te aplikacje przy pomocy "Przywracanie aplikacji" w narzędziach.

A to co się Tobie pokazuje to pusty folder, biały ekran domyślnie to dla mnie coś zupełnie innego.

Odp: M800 i problem z automapą
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2008, 08:20:56 »
Tak miałes racje dzieki :) To moj pierwszy Palmptop mam kompa ale prawde powiedziawszy to jest całkiem inna sprawa niż to cudo.

*

Offline shadow188

  • 6
  • Sprzęt: Eten Glofiish M800 + własny ROM
Odp: M800 i problem z automapą
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2008, 12:51:11 »
A co jesli GPS wcale nie działa wyswietla się tylko biały ekran ??? Cos muszę wgrać ??? Mam nowego Etena ze sklepu poradzicie coś mi począwszy od początku nie wiem za co się zabrac dzwięk jakis nie zbyt jest jak rozmowę telefoniczną się prowadzi odradźcie cos prosze :)
Sam byłem w takiej sytuacji 3 miesiące temu. Najpierw kupiłem, potem trafiłem na to forum, a szkoda bo wiele tu cennych informacji. Początkowo było super, ale po dwóch tygodniach sprzęt zaczął mulić, wieszać się itd. Nie jestem fachowcem od takiego sprzętu, ale lektura forum wystarczyła, bym zrobił to co zrobiłem. Wywaliłem oryginalny rom, najpierw chodziłem na tym od Boge, teraz zrobiłem sobie swój, taki jak mi odpowiada. Sprzęt śmiga aż miło, automapa działa świetnie, i nie mam żadnych problemów. Tyle mogę poradzić na początek: wywal oryginalny rom, i czytaj forum, tu jest wszystko co potrzebne, by ten sprzęcik pracował tak jak sobie tego życzysz.