LUDZIE POMÓŻCIE Romy, wersje... Głupieje....

  • 3 Odpowiedzi
  • 1434 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LUDZIE POMÓŻCIE Romy, wersje... Głupieje....
« dnia: Styczeń 15, 2009, 23:57:54 »
Mam M800 i mam w nim WM 6.0..........

Oczywiście wiesza mi się, wyłącza itp... standard w tym. Chciałbym wgrać mu WM 6.1 bo wiem że jest bardziej opcjonalny i zarazem ma mniej błędów.

W ogóle z tego co zrozumiałem a przynajmniej zdaje mi się zrozumiałem na m800 nie ma WM 6.1 ale inni mówią że w wgrywają inni że to tylko łatka itp.... i pytanie jaki jest najnowszy i najlepszy SOFT i czy w ogóle jest WM 6.1 na M800?

Dwa dni czytam forum i stwierdzam że tego nie czaję. Wcześniej nie miałem PDA i jest to dla mnie czarna magia. Mógł by mi ktoś bardzo łopatologicznie wyjaśnić, krok po kroku skąd mam ściągnąć i co zrobić by wgrać odpowiedni system i powiedzieć jaki jest najlepszy - nie ukrywam najbardziej mi zależy by mi robił za dostęp do internetu niż telefon.

PS. Prosił bym o nie odsyłanie mnie po linkach na forum itp bo naprawdę się zapoznałem co jest na forum i na prawdę nie czaję tego...

BARDZO PROSZĘ O POMOC

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: LUDZIE POMÓŻCIE Romy, wersje... Głupieje....
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2009, 01:57:32 »
Nie ma oficjalnego romu WM6.1 do Etena m800. Ale są ludzie na tyle zdolni, że potrafią przekopiować odpowiednie pliki (to dość trudny proces) i w taki sposób powstał rom WM6.1 do m800 (np taki ugotowany przez Boge). Także WM6.1 do m800 to nie żadna łatka, lecz prawdziwy rom. Taki WM6.1 nie posiada w sobie spolszczenia, a nawet po do takiego spolszczenia nie wszystko będzie działało.

Który najlepszy, niech wypowiedzą się użytkownicy. Jak już zdecydujesz się na inny rom, wystarczy że go pobierzesz i wgrasz według tej instrukcji http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=104521.0

Odp: LUDZIE POMÓŻCIE Romy, wersje... Głupieje....
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:05:56 »
link jaki przesłałeś jest do X800 - więc to się tak samo wgrywa?

Pomóżcie z dobraniem ROMu - Co polecacie i dlaczego ?
Napisane: Styczeń 16, 2009, 10:00:22
PS. Nie mam problemów z angielskim więc jak najbardziej może być anglojęzyczne

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: LUDZIE POMÓŻCIE Romy, wersje... Głupieje....
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2009, 17:09:39 »
Również dla m800, jak i dla każdego innego glofiisha. Chociaż w zależności od romu, kilka rzeczy może być innych.