Jest już nowy orginalny soft do M800 !

  • 16 Odpowiedzi
  • 3672 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kamell

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M800 Rom 319, micro SD 8GB HC
Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« dnia: Kwiecień 11, 2009, 07:55:20 »
Witam.

Na stronie glofiish pojawił się wreszcie nowy ORGINALNY soft
o pięknie przmiącej nazwie: ETEN_M800_WWE_A42_040_031D_93DCBF7.

Czy ktoś próbował go wgrać i czy jest jakaś poprawa w stosunku do 319.

Pozdro
Jarek
Jarek

*

Offline kamell

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M800 Rom 319, micro SD 8GB HC
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2009, 09:16:06 »
Jest niby szybciej niż 319.
Polski trzeba sobie dograć niestety.
Na razie to tyle.
Pozdro
Jarek.
Jarek

*

Offline Barabas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN M800 Rom 316 karta 16GB
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2009, 13:26:16 »
Pobrałem nowy oryginalny Rom ale nie mogę go wcale zainstalować i tak zawsze jest z każdym kolejnym. Gdy tylko wejdę na tą stronę: ftp://ftp.comes.com.pl/eten/M800/   i pobiorę z tego miejsca niemam żadnego problemu ale gdy wchodzę na stronę glofiish i pobiorę to z instalką są zawsze problemy. Mój PDA kupiłem w Polsce w Komputroniku. W jaki sposób mogę zainstalować lub czy wogóle uda mi się zainstalować ten ze strony glofiish rom,  bo tu  ftp://ftp.comes.com.pl/eten/M800/   nie wiadomo kiedy się ukaże. Czy jest ktoś by mi wytłumaczył tę kwestię.

*

Offline kamell

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M800 Rom 319, micro SD 8GB HC
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2009, 22:29:11 »
Barabas
Żadne ftp tylko http://www.glofiish.com zarejestruj sie, wpisz swój numer seryjny pda i baza fabryczna stwierdzi jaki mialeś (powinieneś mieć) system i w który rejon świata wysłała konkretny pda i jaki powinien byc wgrany system oraz jaki upgrade można władować.
Jarek

*

Offline Barabas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN M800 Rom 316 karta 16GB
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2009, 20:08:05 »
To tylko teoria kolego. Pobrałem i za każdym razem pojawia się komunikat: "Rapi file error." i tak do znudzenia.
Napisane: Kwiecień 30, 2009, 20:03:47
Wkradł mi się  mały błąd powinno być "Rapi copy file error."  przepraszam.

Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2009, 11:19:47 »
Ja mam to samo. Dodatkowe informacje to to, że on ekranie PDA pojawia się informacja >... image is not compatible with ..." a w linii poniżej " errror error...".

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2009, 11:25:53 »
Ja mam to samo. Dodatkowe informacje to to, że on ekranie PDA pojawia się informacja >... image is not compatible with ..." a w linii poniżej " errror error...".

Też to miałem kilka razy (chodzi o ciągle powtarzający się error). Na pewno pomagało u mnie wgranie romu z karty microSD. Ale o ile dobrze pamiętam, to pomógł też reset PDA i kompa, odczekanie jakiegoś czasu itp.

Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2009, 11:41:09 »
Próbowałem przegrać pobrany ze strony glofiish plik z nowym ROM'em na kartę microSD i potem otworzyć ten plik na PDA. Otrzymywałem komunikat systemowy, że nie można go uruchomić na PDA. Nie mam pojęcia, jak wgrać nowy ROM na PDA.

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2009, 12:36:02 »
Bo to trochę nie tędy droga. Ale fajnie by było, że uruchamia się exe na PDA i już system zmieniony. Ale byłby bajer z takim czymś na PC  :D

Tutaj masz opisy jak wgrywa się romy http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=104521.0
Możesz spróbować na dwa sposoby, jako wgrywanie romu nieoficjalnego przy pomocy pliku euus (to nawet łatwiejsze), lub wgrać z karty microSD. Żeby zrobić jedno i drugie musisz wydobyć rom plik romu (jego nazwa to temp.dat) z pliku exe, który pobrałeś ze strony. Możesz zrobić to w taki sposób, uruchamiasz tego execa, niech przeleci pasek postępu i w momencie jak zapyta się czy na pewno chcesz wgrać rom, wejdź do katalogu temp (C:\Documents and settings\Twoja nazwa\ustawienia lokalne\temp), tam znajdziesz pilk romu i nazwie temp.dat.

*

Offline necropost

  • 49
  • Sprzęt: HP pavilion TX-1220,Samsung q1,Nokia e65,HTC TP
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 04, 2009, 19:35:01 »
moi drodzy jest taki problem , jestem zarejestrowany na glofishu ale do jasnej anieli nie moge sciagnac romu bo nie mam zadnego buttona do sciagniecia , tak wogole jakbym strone mial na mojej przegladarce przycieta , moze ktos ewentualnie pomoc i podeslac ten nowy rom ? bo kurcze trzeba wymienic bo chodzi jak traktor moj etenek :( prosze o pomoc , z gory dzieki

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 04, 2009, 20:02:50 »
moi drodzy jest taki problem , jestem zarejestrowany na glofishu ale do jasnej anieli nie moge sciagnac romu bo nie mam zadnego buttona do sciagniecia , tak wogole jakbym strone mial na mojej przegladarce przycieta , moze ktos ewentualnie pomoc i podeslac ten nowy rom ? bo kurcze trzeba wymienic bo chodzi jak traktor moj etenek :( prosze o pomoc , z gory dzieki


na stronie glofiish-a nie działa mozilla i inne przeglądarki różne od IExplorera a jeśli i w tej nie widzisz po prawej stronie przycisku, to kliknij na nazwę pliku który chcesz ściągnąć i strzałką w prawo na klawiaturze, przesuń sobie obraz...
powinno pomóc...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

*

Offline necropost

  • 49
  • Sprzęt: HP pavilion TX-1220,Samsung q1,Nokia e65,HTC TP
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2009, 12:18:49 »
kielich niestety ani drgnie mam IE7 i nic nie moge zrobic , moze bylby ktos tak dobry i wrzucil go gdzies na jakis edysk czy cos takiego ? bo nawet na tym ftp podanym przez ktoregos z przedmowcow niestety nie ma tego nowego romu , bede niezmiernie wdzieczny

Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 07, 2009, 11:54:51 »
witam

ja se to sciagnołem ale jak probuje go wgrac wywala bład

 euu & winxp  os Image is not compatabile wit...

co w takiej sytuacji??

do tego jaki bym soft nie wgrał eten samoczynnie mi sie wyłacza!!?? i szukam czy to przypadkiem nie wina przerabianych sofcikow?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 11:57:13 wysłana przez GieraPPa »

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 07, 2009, 12:38:10 »
euu & winxp  os Image is not compatabile wit...

co w takiej sytuacji??

Jeśli masz aktualnie jakiś ugotowany rom, to pewnie dlatego. Musisz wyciągnąć plik romu z instalatora i wgrać przy użyciu euus (info w FAQ).

A samoczynne wyłączanie może być spowodowane magicznym mikro wyłącznikiem pod tylną klapką.

*

Offline Barabas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN M800 Rom 316 karta 16GB
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 07, 2009, 15:55:21 »
Za każdym razem pobieram oryginał ze strony glofiish i nigdy ale nigdy nie udało mi sie wgrać żadnego Romu tak ja wyżej pisałem a gdy pobieram ze str. ftp://ftp.comes.com.pl/eten/ i jest ok. Nigdy nie gotowałem i niemam pojęcia jak to się robi. Próbowałem pobrać tak jak kolega przedmówca pobrałem i tylko pobrałem bo nie potrafiłem wczytać ROM'u kolegi by Kielich. Może ktoś by zapodał jakiegoś gotowca by było mało problemu przy wczytaniu po podłączeniu do lapka z Vistą lub z XP bo chyba jestem nie kumaty bo za dużo żłopię Specjala lub EB. 

*

Offline kamell

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M800 Rom 319, micro SD 8GB HC
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2009, 21:38:31 »
Panowie. Niewiem co się dzieje ale ja tylko z tamtąd pobieram rom bo jest fabryczny. Załadowałem każdy soft z tej strony to od razu przez Activesynch, żadnej karty SD. Zawsze poszło bezbłędnie  i oczywiście za pierwszym razem.
Jarek

*

Offline necropost

  • 49
  • Sprzęt: HP pavilion TX-1220,Samsung q1,Nokia e65,HTC TP
Odp: Jest już nowy orginalny soft do M800 !
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 14, 2009, 09:38:19 »
panowie nie bylo mnie troche , ale nic sie nie zmienilo , czy moglby ktos ten najnowszy soft ze strony glofisha wucic na jakis serw w polsce np www.[serwis zabroniony] ? bylbym bardzo wdzieczny bo kurcze nie moge go sciagnac z tej stronki a bardzo chetnie bym sprobowal sobie zaaplikowac taki updacik ...

dzieki z gory