Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(

  • 11 Odpowiedzi
  • 5157 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Witam
Zainstalowałem spb mobile shell 3.0 jest to naprawdę siwetny program, ale..................... No właśnie kurna w tym cholernym M800 jes tylko 64MB pamięci i co więcej znikającej pamięci. Po zainstalowaniu spb mobile shell 3.0 praktycznie nic nie było można już odpalić (gierki, automapa nawet nie wystartowała). Po Soft reset było jakieś 12MB i szybko spadało do 7-8 MB i tu już kiszka bo strasznie muli.
Może ktoś ma jakiś pomysł co zrobić, aby po zainstalowaniu spb mobile shell 3.0 było min 17-18MB wolnej pamięci bo o np 23MB nie marzę .

Pozdrawiam Piotr

Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:54:11 »
Jaki masz Rom zainstalowany? napewno jakis oficjalny, zainstaluj rom np z tego wątku http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122435.0
i bedziesz miał więcej wolnej pamięci

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2009, 13:49:49 »
Jaki masz Rom zainstalowany? napewno jakis oficjalny, zainstaluj rom np z tego wątku http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122435.0
i bedziesz miał więcej wolnej pamięci

No oczywiscie ze oficjalny..... juz od jakiegos czasu sie przymierzam do zmiany ROM-u ale ciągle mam jakieś obawy..............
pozdrawiam Piotr

Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:07:02 »
zmień rom z oficjalnego na jakis ugtowany i poczuj różnicę

*

Offline .: dabek :.

  • **
  • 194
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2009, 08:59:12 »
Na M800 nie ma zbyt duzo ROMow. Przetestowalem praktycznie wszystkie (te z Eten Users). Zdecydowanie najlepszym wg mnie jest najnowszy EVERAL WM 6.1 Final. Kawalek za nim SKORPYO (przedostatnia wersja) i tuz za nim BOGE ver. Lite. Jezeli ktos zna jakies inne ROMy dla M800 warte polecenia - prosze o info.

*

Offline wingerman

  • *
  • 72
  • !@#$%^&*(
  • Sprzęt: Eten M800 i Xperia X10
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2009, 20:09:44 »
Na M800 nie ma zbyt duzo ROMow. Przetestowalem praktycznie wszystkie (te z Eten Users). Zdecydowanie najlepszym wg mnie jest najnowszy EVERAL WM 6.1 Final. Kawalek za nim SKORPYO (przedostatnia wersja) i tuz za nim BOGE ver. Lite. Jezeli ktos zna jakies inne ROMy dla M800 warte polecenia - prosze o info.
Chyba nie ma sensu wymieniac ci wszystkich Romow.
Napisz co sprawilo ze sklasyfikowales Romy o kotrych pisales w tej wlasnie kolejnosci a wtedy bedzie wiadomo czy jest cos lepszego.
(*&^%$#@!

Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2009, 19:40:19 »
tez miałem spb mobile shell 3.0 i świetna to sprawa tylko że pamięci brak:/ miałem to przez jakiś czas na romie kielicha http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122435.0 , wszystko chodzi super po soft reset jest nawet troche ponad 20mb jednak to mało do korzystania z programów gdzie szybko pamięć znika niewiadomo gdzie;p. jestem w trakcie szukania innych nakładek na windowsa:D

*

Offline wingerman

  • *
  • 72
  • !@#$%^&*(
  • Sprzęt: Eten M800 i Xperia X10
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 14, 2009, 19:49:50 »
tez miałem spb mobile shell 3.0 i świetna to sprawa tylko że pamięci brak:/ miałem to przez jakiś czas na romie kielicha http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122435.0 , wszystko chodzi super po soft reset jest nawet troche ponad 20mb jednak to mało do korzystania z programów gdzie szybko pamięć znika niewiadomo gdzie;p. jestem w trakcie szukania innych nakładek na windowsa:D
No ja juz skonczylem z nakladkami, teraz jedyna atrakcja jest u mnie Inesoft Phone 5


 i jego testuje od kilku tygodni

a

wczesniej mialem Inesoft AdressBook




Jak dla mnie to jedyny dobry wybor, oczywiscie jesli na co dzien uzywasz czesto innych aplikacji na swoim M800 i nie cierpisz wymuszonych resetow  :)
(*&^%$#@!

*

Offline piotrluk

  • *
  • 50
  • Sprzęt: ETEN M800
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2009, 11:11:58 »
zmień rom z oficjalnego na jakis ugtowany i poczuj różnicę

Witam!
No i poczułem mam rom pd Kielicha i jest cool. Po zainstalowaniu spb mobile shell 3.0 mam ok 21 MB pamięci więc styknie spokojnie na uruchomienie AM5. Pamięć nadal znika ale ten problem rozwiązałem jednym z programików do Kileicha. Sam o konkretnej godzinie lub przy odpowiednim niskim poziomie RAM-u robi sie automatycznie soft-reset. Co fajnego w tym programi ku to to że po resecie nie musze się ponownie logować do sieci więc może mi sie to robić np w nocy i rano mam nówka ROM.  :):):):)

Pozdrawiam Piotr

*

Offline wingerman

  • *
  • 72
  • !@#$%^&*(
  • Sprzęt: Eten M800 i Xperia X10
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 11, 2009, 13:22:03 »
No widzisz to dojrzales do softu kielicha :) mnie tez zabralo to troche czasu.
Jesli chodzi o AM i 21mb wolnego, to uwazam ze to za malo, wystarczy podczas uzywania navi pojezdzic w kilka miejsc (bez planowania wczesniej podrozy) a AM sie ladnie zacznie przycinac, ze nie wspomne o niespodziewanym polaczeniu tel :)
(*&^%$#@!

*

Offline wingerman

  • *
  • 72
  • !@#$%^&*(
  • Sprzęt: Eten M800 i Xperia X10
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2010, 13:36:39 »
No panocki, jest nowa wersja inesoft phone v6.xx
Ma ktoś może?
(*&^%$#@!

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Instalacja spb mobile shell 3.0 i problem z pamięcią na M800 :(:(:(
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2010, 13:39:42 »
No panocki, jest nowa wersja inesoft phone v6.xx
Ma ktoś może?

A co to ma wspólnego z tym tematem?  :shock: Wypróbuj wersję trial to zobaczysz jak działa, jak się spodoba to kup i tyle.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G