Boot screen

  • 8 Odpowiedzi
  • 2129 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Boot screen
« dnia: Sierpień 04, 2009, 07:58:31 »
Znalazłem rozwiązanie mojego wcześniejszego problemu, potrzebne mi jest do tego wasza pomoc. Czy ktoś posiadający m810 z polskim romem w wersji 300 mógłby zamieścić zdjęcie/screenshota/dokładny tekst bootloadera (pomarańczowy ekran przy starcie etana)
Z góry dziękuję

*

Offline wingerman

  • *
  • 72
  • !@#$%^&*(
  • Sprzęt: Eten M800 i Xperia X10
Odp: Boot screen
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2009, 12:52:01 »
A moze napiszesz to w wątku w ktorym znajduje sie ten twoj poprzedni problem.  :mysli:
(*&^%$#@!

Odp: Boot screen
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2009, 20:36:11 »
Hej chłopaki niech mi ktoś chociaż napisze jak u niego to wygląda w innym modelu - chodzi po prostu o format wersji z romu wyciąłem coś takiego ale nie wiem do końca czy taki ma być zapis: M810 Ver A42 plk 010 0300

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Boot screen
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:41:43 »
Pomogę ci kolego,
napisz co zrobiłeś i co chcesz zrobic...
Praktycznie każdy rom pod M810 powinien ci wejść tylko w przypadkach zmiany języka, są dodatkowe kombinacje...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: Boot screen
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2009, 23:16:08 »
Potrzebuje jedynie oznaczeń kodowych wersji roma w m810 podczas startu WM znam już adres w którym te dane są przechowywane więc jedyne co muszę zrobić to wpisać odpowiedni ciąg w odpowiednim miejscu i tyle. I nie po magic bajcie nie mogę wgrać żadnym sposobem znanym ludzkości oryginalnego nieprzerobionego roma - zresztą nie ja sam mam ten problem zm810

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Boot screen
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2009, 22:40:39 »
Ale w BootLoader możesz wejść?
Jeśli tak, to da się go uratować...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: Boot screen
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2009, 22:49:37 »
tel działa - oprócz modułu GSM - dlatego chce go wysłać na gwarancje. Jedyny rom który łyka to rom zmodyfikowany magicbytem a wiadomo że ta metoda zostawia śmieci w nazwie wersji na ekranie startowym. Znalazłem jednak adres w którym przechowywana jest ta nazwa i teraz cały problem polega na tym że nie wiem dokładnie jak ta nazwa ma wyglądać (czy mają być wielkie litery, w miejscach spacji _ itd)

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Boot screen
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2009, 16:20:29 »
Nie kombinuj z tym, uruchom system i jak wystartuje to przez ASynch i plik EUUs go przeładuj na orginalny soft (bez magicbyte)
i potwierdź mi czy zniknęły krzaki...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: Boot screen
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2009, 16:36:12 »
Zastanawiam się ile razy muszę powtarzać - NIE DA SIĘ bootloader wywala Os Image is NOT compatible with hardware - nieważny czy euu jest oryginalne czy w wersji "odblokowanej"