[M800] Ściana płaczu ? i parę pytań

  • 3 Odpowiedzi
  • 6855 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[M800] Ściana płaczu ? i parę pytań
« dnia: Styczeń 04, 2011, 05:07:29 »
Witajcie,
otóż kupiłem tego etena (tani), z zamiarem zadowolenia, otóż bo użytkowaniu go przez większość czasu ten telefon to po prostu ściana płaczu.
Niby jest ten Microsoft activesyncs, ale w sumie po co on jest ? Po zsynchronizowaniu pc z eten m800 i próby instalacji plików .exe poprzez dodań/usuń programy z AC wyskakuje bardzo prosty "usuwacz" tychże aplikacji. Ludzie piszą, aby instalować po przez activesyncs, ale ja tu nic nie widzę.
Druga sprawa to aplikacje pod ten telefon, większość z nich po prostu nie działa, gry, programy.
Moje pytania czy ten telefon to był dobry wybór jako telefon użytkowy ? Tak aby się pobawić ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 05:26:07 wysłana przez spayker »

*

Offline Tomaszek91

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation :)
Odp: [M800] Ściana płaczu ? i parę pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2011, 06:05:18 »
Witajcie,
otóż kupiłem tego etena (tani), z zamiarem zadowolenia, otóż bo użytkowaniu go przez większość czasu ten telefon to po prostu ściana płaczu

Hmmm... no fakt jestem już zmęczony jest późno.. ale Ty niewiesz wogle co się dzieje..nie ogarniasz tematu człowieku  :mysli:

cytuję : "..Microsoft activesyncs, ale w sumie po co on jest ?.."

ooo stary rozbroiłeś mnie..  :E :ok:


cytuję : .."Ludzie piszą, aby instalować po przez activesyncs, ale ja tu nic nie widzę..."

niewiem co to za bełkot.. to co tu napisałeś kupy sie nie trzyma wogle staryyy..zmień dilera  :ok:
ehm.. ja sie pytam Was forumowicze.. CZY WY COŚ ZROZUMIELIŚCIE ? bo ja nie..  :S

cytuję : "..Moje pytania czy ten telefon to był dobry wybór jako telefon użytkowy ? Tak aby się pobawić ?.."

Szczerze? dla Ciebie NIE był dobrym wyborem.. kup nokLe bedziesz zadowolony..  :)


Dobrej nocy..

*

Offline MobyDick

  • 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN X500
Odp: [M800] Ściana płaczu ? i parę pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2011, 07:32:58 »
Microsoft activesyncs, ale w sumie po co on jest ?
Do połączenia się i "dogadania" PC z urządzeniem przenośnym.

ten telefon to po prostu ściana płaczu.
Nie, po prostu wszystko chcesz od razu bez obeznania się z urządzeniem.

Ludzie piszą, aby instalować po przez activesyncs, ale ja tu nic nie widzę.
Na PC też jest ActiveSync (XP); na Vista i W7 jest co innego, ale zasada działania taka sama. Chodzi o ActiveSync na PC. Po podłączeniu kabelkiem USB X800 z PC nawiązuje się połączenie przy pomocy właśnie ActiveSync. Od tego momentu uruchamiając instalkę dla WM na PC, oprogramowanie instalowane jest na X800 a nie w PC. Inaczej nie umiem tego opisać.

aplikacje pod ten telefon, większość z nich po prostu nie działa, gry, programy
Mi działa (X500). A jak coś nie działa, to od czego jest wujek Google?

Moje pytania czy ten telefon to był dobry wybór jako telefon użytkowy ? Tak aby się pobawić ?
Tak, ale oczytaj się najpierw jak on działa i przestań myśleć kategoriami komórkowymi a zacznij kategoriami palmtopa.

I czytaj, czytaj, czytaj. Duuużo czytaj. Tu wszystko jest opisane.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: [M800] Ściana płaczu ? i parę pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2011, 12:42:21 »
I czytaj, czytaj, czytaj. Duuużo czytaj. Tu wszystko jest opisane.
O to chodzi a na początek koledze zakładającemu wątek polecam: FAQ http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-wspolne-eten-i-acer-wszystkie-modele/
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.