Polski ROM WM6.1 dostępny...

  • 51 Odpowiedzi
  • 19636 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ..k..l..m..n..

  • ******
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 26, 2009, 22:11:24 »
Nie no, chyba sobie żartujecie. Przecież wyżej jak byk napisane, że najpierw należy rozpakować plik po ściągnięciu, .7z to format archiwum, ludzie....  jakie zmienianie na .bin albo .dat??

Poza tym co da odblokowanie rejestru jak za chwilę jest sugestia żeby zrobić hardreset? A potem jakieś zablokowanie rejstru, herezje jakieś normalnie  :-?
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 26, 2009, 23:58:12 »
Wszysko zrobilem już ze sto razy odblokowałem zablokowałem poprostu wydaj mi się ze coś z plikiem który pobrałem jest nie halo bo nie widzi obrazu wiec może jakaś kicha sie zrobiła a 7z to jest sposób kompresji pliku

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 19, 2009, 17:31:50 »
Mała poprawka w momencie kiedy mi przechodzi w tryb wgrywania wyskakuje mi info że Euus NO IMAGE co to znaczy proszę o pomoc

mam ten sam problem, co ciekawe  dzieje sie to teraz jak urządzenie wróciło po naprawie z wgranym ponownie  softem oryginalnym,wczesniej poszło wszystko gładko a teraz pod górkę ,
odblokowałem  rejestr jak należy ale  przy każdej próbie załadowania wyskakuje to okienko "  Euus NO IMAGE " i kicha !!

Moze ktoś pomóc?

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 19, 2009, 18:06:20 »
Witam i mówie co jest bo troche poczytałem i w jednyz z wątków znalazłem informacje że nie każdy soft jest do niektórych PDA może ten soft coś jest przekombinowane i dlatego jest problem bo gdy soft dostje komnde do wgrania nie widzi obrazu tego softa dlatego Ci wyskakuje taka informacja moge się mylić ja poprostu olałem już sprawe bo w sumie to robie standargowe czyszczenie PDA co jakiś czas i przedewszyskim przeniosłem historie internetu na karte pamięci a nie do PDA i troche dłużej mam free ram niż poprzdnio dla mnie jest ok wiem ze to jest komp kieszonkowy i tak też działa może pomyśle nad zmiana bo mi przestaje starczać do normalnej pracy ten PDA pozatym mam problem z czytaniem niektórych kart sim teraz jestm w angli i w 3 jest możliwość skypa mieć all -time ale nawet mi nie zakakuje karta poprostu PDA jej nie widzi próbowałem wyczaić co i jak i okazło sie ze jest to specjalna karta która jest czytana przez telefony do niej przystosowane i na zwykłym złomie nie odtworze

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 19, 2009, 18:33:20 »
tyle że dokładnie ten sam soft wczytałem trzy miesiące temu do tego samego urządzenia bez problemu  a teraz jest problem z wczytaniem po   wgraniu orginalnego softu w Unicomie,
 tak jak by zrobili jakaś  blokadę ?!!!


Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 19, 2009, 18:40:17 »
szczerze powiedziawszy to ja też wgrałem tego softa ale już troche czasu temu pozatym widzę że dużo osob pisze tu o tym że traci się gwarancje jak wgra się zbotowany rom ja natomiast robiłem to już kilka razy o nic nie straciłem wiec nie wiem może to być problem po tym romie wiec może poprostu wgraj starszego roma a pózniej spróbuj wgrać tego mnie się juz nie chce kobinować bo jade w sobote do polski i nie chce stracić nawigacji wiec nic nie ruszam miałem też problemy z kartą 16 G ale poprostu zrobiłem na niej 4 partycje po 4 G i teraz mam cztery karty po 4 G i wszysko jest ok

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 19, 2009, 20:21:21 »
... wyskakuje mi info że Euus NO IMAGE co to znaczy proszę o pomoc

Program wgrywający (euus) szuka pliku z romem do wgrania w katalogu %temp%, a nie w tym z którego się go odpala. W paczce z archiwum nie było czasem takiego batcha ( .bat) który kopiował rom do tempa a potem dopiero odpalał euus ?

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 19, 2009, 23:33:12 »
... wyskakuje mi info że Euus NO IMAGE co to znaczy proszę o pomoc

Program wgrywający (euus) szuka pliku z romem do wgrania w katalogu %temp%, a nie w tym z którego się go odpala. W paczce z archiwum nie było czasem takiego batcha ( .bat) który kopiował rom do tempa a potem dopiero odpalał euus ?

istnieje tam plik upgrade.bat   i jak go nacisne to pokazuje scieżkę  do TEMP w której skopiował jeden plik .dat więc niby wszystko gra ale zawsze wyskakuje ze EUUS no image  :mad:

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 19, 2009, 23:49:59 »
też już to probowałem po jakims setnym razem dałem za wygraną niech ktoś kto wstawi;ego roma wyjaśni o co come on bo ja no tybie tego :O~

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 18, 2009, 14:29:42 »
witam w tym sofcie mam problem z word office jak klikmam w stracie word mobile to mi wyskakuje. : wystapil bład. nie mozna otworzyc dokumentu.  robilem hard reset i to samo co mam zrobic

*

Offline LESLAWA

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia Lite
Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 09, 2009, 21:40:15 »
może mi ktoś to z uploadować?? bo z linka w pierwszym  poście nie działa :S
Napisane: Grudzień 09, 2009, 18:31:33
ok już z chomika chape dzięki Damian (Kwiatkod)
Napisane: Grudzień 09, 2009, 18:36:27
wszystki działa zainstalował sięfajnie tylko ze nie jest po polskiemu :/
jak sie zmienia język manualnie jak sam sięnie zmienił ??
Napisane: Grudzień 09, 2009, 20:11:47
4 razy przeinstalowalem i ch** a nie polski

jak komus działa niech wrzuci do sieci i poda mi linka jak moze

przepraszam za wulgarne słowo ale bez niego to juz nie to samo!!!!
ETEN M700 - niestety padł moduł GSM
Samsung Omnia Lite - jeszcze na gwarancji :D

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 30, 2009, 01:31:20 »
Link do polskiego ROMu dal ETEN M700   http://rapidshare.com/files/327704127/VDC_EtenM700_42_21869_FULL_PLK.7z.html
Sprawdzony i działa na pewno po POLSKU.

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 17, 2010, 23:49:24 »
Byłby ktoś tak uprzejmy wrzucić rom na jakiś serwer(prócz rapida;p) ewentualnie podać aktualny, działający link?:) z góry dzięki:)

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 18, 2010, 11:50:58 »
Sprawdzałeś w FAQ Etena? Jest tam link do kliku romów do M700. Podawał je Polecony, wiec jest szansa, że jest tam i ten powyższy. PS. i nie jest to RS.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2010, 09:29:47 wysłana przez BliSki »
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 18, 2010, 18:58:49 »
Jest polski ROM i to nie jeden dla M700.
http://www.przeklej.pl/folder/rom-y-eten-m700-32423072

W opisach jest podana wersja.
Polecam jednak ROM dziewiąty w kolejności na tej stronce co podałem. Jest bardzo stabilny i ma sporo wolnego RAM i ROM. Niestety jest po angielsku.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 19, 2010, 10:09:28 »
Polecam jednak ROM dziewiąty w kolejności na tej stronce co podałem. Jest bardzo stabilny i ma sporo wolnego RAM i ROM. Niestety jest po angielsku.
A polecasz któryś z WM6.5? Testowałeś może je?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 20, 2010, 21:55:55 »
Wszystkie zamieszczone w paczce testowałem (mowa o WM6.5). Nie polecam tylko z jednego względu. Mimo ładnej grafiki, funkcjonalność , układ menu i zajęta spora część pamięci RAM nie jest adekwatne do tego sprzętu. WM 6.5 moim zdaniem może działać stabilnie dopiero przy 128RAM min. i procku  od 624MHz w górę. W przypadku etena M700 po instalce zostaje 17-20MB wolnego RAM i po uruchomieniu dowolnej aplikacji (np. Automapy)  ta pamięć jest symboliczna. Jeśli piszę już o Automapie to zaznaczenie kilku POI unieruchamia nam ETENA. Siedziałem dość długo nad sprawnym ROMem i naprawdę polecam 6.1 RUS od tb_tb. Zamieściłem zresztą w paczce taką wersję jak i wersję odświeżoną przeze mnie, którą to szczególnie polecam ze względu na ilość wolnej pamięci po instalacji. Pozwala nam to na dowolne uruchamianie aplikacji jak i wszelkiego rodzaju nakładek na system bez odczucia spowalniania systemu. Rom ten zainstalowany na M700 działa od 2 miesięcy bez zwiech. Do tego jest zainstalowany SPB, co daje nam naprawdę ładny wygląd i nowe funkcje. WM 6.5 stara się naśladować SPB, ale nie do końca jest to sprawne. Nie zawsze to co nowe jest lepsze. Mamy przykład z VISTĄ, a wcześniej z Windows Milenium ( ktoś to jeszcze pamięta ?).
Dla znudzonych szukaniem link do uaktualnionego ROM tb_tb 6.1 1.2 po uaktualnieniu http://www.przeklej.pl/plik/uaktualniony-rom-tb-61-1-2-m700-rar-00079j2cbcr02j6

No i na doczepkę w celach poglądowych jak to widać http://pdaclub.pl/forum/m700/paczka-popularnych-romow-do-etena-m700/msg1196192/#msg1196192

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 07, 2010, 10:52:59 »
ROMik napędzany XIP'em 19965 który oceniam jako najlepszy z wszystkich jakimi miałem się okazję dotąd bawić, wygrywa w kategoriach najmniejszej "bateriożerności" i gubienia pamięci. Do kompletu dobrałem SYS 19212, sprawdzony build, wyciągnięty z oficjalnego romu dla Kaisera, w pełni spolonizowany przez MS. Reszta (patche, programy, etc.) odpowiada angielskiej edycji v.3.5

MS: XIP(SYS) - CE OS 5.2.19965 (Build 5.2.19212.1.0.3)
Eten: WWE ROM - EUU_M700_WWE_R01_052_0436_MOT1114_WM6
Kod:

Link: http://rapidshare.com/files/189234483/VDC_ETEN_M700_WM61PLK.7Z


Więcej informacji tutaj - http://forum.mobione.pl/index.php/topic,7322.msg65058.html lub oryginalny wątek na forum etena http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13918.




Witam wszystkich...
Czy ktoś mógłby raz jeszcze udostępnić ROM, z pod linku wyżej? Niestety link już nie działa.

Pozdrawiam i z góry dzięki!

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 07, 2010, 23:53:35 »
Wybieraj co tylko chcesz. http://www.przeklej.pl/folder/rom-y-eten-m700-32423072
Taki jak szukasz też jest. Czytaj na przyszłość z uwagą forum. Pierwszy temat, a w nim to co potrzeba.

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 29, 2010, 11:46:24 »
chcialem sciagnac to ale wogole jest jakis blad ma ktos jakiegos innego linka do spolszczenia .Jestem zielony i nie wiem jak mam go nawet wgrac moze ktos to wyjasnic ?

Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 30, 2010, 19:58:33 »
A jaki tam może być błąd ? Wystarczy pobrać, wypakować i zainstalować tak jak już to było wcześniej opisywane.

*

Offline mikox

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten M700, Desire Z
Odp: Polski ROM WM6.1 dostępny...
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 27, 2011, 17:19:57 »
Chciałem trochę odświeżyć ten wątek nie zaśmiecając forum a linki które sie w nim znajdują nie działają zatem
czy może ktoś podlinkować jakiś sprawnie działający ROM z którego jest zadowolony?
wdzięczny też będę jak w paczce będzie się znajdowała instrukcja krok po kroku jak to zrobić żeby nie spieprzyć urządzenia

Wiem wiem późno na zmianę ROM-u to już bardziej czas na zmianę urządzenia ale wiecie... sentyment...