m700 i windows 7 - jak zsynchronizować ??

  • 4 Odpowiedzi
  • 5334 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline LESLAWA

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia Lite
m700 i windows 7 - jak zsynchronizować ??
« dnia: Styczeń 24, 2010, 11:26:31 »
cześć

zainstalowalem jakiś czas temu "siódemkę", dzisiaj chciałem sobie zaktualizować poi'e w auto mapie. podłączam etenka pod usb i czekam (podobno windows 7 jest na tyle mądry, że sam sobie wykryje i zainstaluje urządzenie z wm). ściągnęło się oprogramowanie z windows update, zainstalowało i na wyświetlaczy 700'ki pojawił sięnapis: "nie można uzyskaćadersu IP przypisanego przez serwer. spróbuj ponownie później lub wprowadźaders IP w ustawieniach sieciowych" ale o co kaman ??

rom: VDC_EtenM700_42_21869_FULL_PLK

pomoże ktoś ???
Napisane: Styczeń 24, 2010, 11:17:36
ok jużmi się udało: wystarczy kilka razy rozłączyć i połączyć urządzenie ewentualnie zrestartować pc :P
ETEN M700 - niestety padł moduł GSM
Samsung Omnia Lite - jeszcze na gwarancji :D

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: m700 i windows 7 - jak zsynchronizować ??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:44:56 »
"nie można uzyskaćadersu IP przypisanego przez serwer. spróbuj ponownie później lub wprowadźaders IP w ustawieniach sieciowych" ale o co kaman ??
Nie wiem, bo 7 nie używam, ale czy tam jakiś wbudowany firewall nie blokuje połączenia?
Napisane: Styczeń 24, 2010, 11:44:30
Widzę, że zanim odpowiedziałem, to już sobie poradziłeś ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: m700 i windows 7 - jak zsynchronizować ??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2010, 12:04:40 »
Dokładnie to chodzi o pobranie ActiveSync dla visty. System rozpoznał sprzęt i pobrał ze strony Microsoftu. Microsoft zaleca zainstalowanie oprogramowania pochodzącego od Visty.  Nieraz jednak sprzęt podpięty do win7 nie jest rozpoznany i należy samemu pobrać oprogramowanie i zainstalować.

*

Offline LESLAWA

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia Lite
Odp: m700 i windows 7 - jak zsynchronizować ??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2010, 21:07:40 »
dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi, błąd pojawia się cały czas, ale o dziwo łączy sięi działa (??) eeeh ten windows

pozdrawiam
ETEN M700 - niestety padł moduł GSM
Samsung Omnia Lite - jeszcze na gwarancji :D

Odp: m700 i windows 7 - jak zsynchronizować ??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2010, 23:42:06 »
Dla pewności możesz pobrać  i zainstalować dla swojej wersji WIN7 oprogramowanie dla Visty. Tak jak już pisałem, Microsoft zaleca instalację tego oprogramowania dla win7 pochodzące od Visty. http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/microsoft/device-center-download.mspx