Klawisze nawigacyjne

  • 3 Odpowiedzi
  • 3581 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klawisze nawigacyjne
« dnia: Styczeń 15, 2010, 12:09:09 »
Cześć, mam problem, w moim Etenie M700 nie działa lewy i prawy kierunek w klawiszu nawigacyjnym.
Sprawa wygląda na sofwareową, działam na Romie od TB_TB.
Proszę o pomoc.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Klawisze nawigacyjne
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2010, 13:27:09 »
Przychodzi mi do głowy kilka rzeczy:
  • 1. Czy po wysunięciu klawiatury sprzętowej te klawisze też nie działają? Bo wtedy ich znaczenie się zmienia i to by nam coś powiedziało.
  • 2. Wejdź w tryb serwisowy (opis w > FAQ <) i sprawdź te klawisze, powinna być do tego opcja.
  • 3. Jeżeli masz pewność, że to nie usterka mechaniczna, tylko sprawa software, to chyba najszybciej będzie zrobić Backup i potem HR. Gdyż przyznam, że nie widziałem opcji, żeby te klawisze przemapować albo wyłączyć. Przynajmniej w romie od TB.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: Klawisze nawigacyjne
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2010, 13:58:25 »
Przychodzi mi do głowy kilka rzeczy:
  • 1. Czy po wysunięciu klawiatury sprzętowej te klawisze też nie działają? Bo wtedy ich znaczenie się zmienia i to by nam coś powiedziało.
  • 2. Wejdź w tryb serwisowy (opis w > FAQ <) i sprawdź te klawisze, powinna być do tego opcja.
  • 3. Jeżeli masz pewność, że to nie usterka mechaniczna, tylko sprawa software, to chyba najszybciej będzie zrobić Backup i potem HR. Gdyż przyznam, że nie widziałem opcji, żeby te klawisze przemapować albo wyłączyć. Przynajmniej w romie od TB.

Dzięki za podpowiedź, zrobiłem test zgodnie z podpowiedzią i klawisze nie działają. Widocznie uszkodzenie mechaniczne :(
Pozdrawiam

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Klawisze nawigacyjne
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2010, 21:28:20 »
Jeżeli tak, to na to wychodzi, że usterka mechaniczna klawisza.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.