Ciemny ekran M700

  • 4 Odpowiedzi
  • 3762 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciemny ekran M700
« dnia: Wrzesień 08, 2010, 01:44:48 »
Witam wszystkich i proszę o pomoc. Otóż podczas wgrywania nowego romu do etena M700 coś poszło nie tak (sam się teraz zastanawiam co), ale rzecz w tym, że nieda się go teraz uruchomić.
Po włączeniu tylko wibruje i żadnych oznak życia. Czy można coś z tym zrobić?? czy pozostaje serwis? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

*

Offline LESLAWA

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia Lite
Odp: Ciemny ekran M700
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2010, 18:01:26 »
nie ma żadnego problemu poczytaj w faq jak instalować ROM z karty, ja zawsze z karty ładuję ROMY  i nigdy mi sięni wysypały tak, żeby nie ruszyły


Połączone: Wrzesień 09, 2010, 18:02:44
http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-dla-poczatkujacych-instalacja-romow-itp/

Punkt 4

miłej i zabawy
ETEN M700 - niestety padł moduł GSM
Samsung Omnia Lite - jeszcze na gwarancji :D

Odp: Ciemny ekran M700
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2010, 23:24:52 »
Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim tematem, lecz niestety mojego M700 nie-da się odpalić - wibruje tylko na wstępie i to w dodatku jak trzymam przycisk załącz. Może z raz udałosię wyświetlić logo WM i na tym koniec. Brak jakiej kolwiek komunikacji. Może masz jakiś pomysł co dalej :banan:?? Z góry wielkie dzięki.

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Ciemny ekran M700
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:29:27 »
Może z raz udałosię wyświetlić logo WM i na tym koniec.
Jeśli nie może a na pewno, to rozwiązanie znajdziesz w linku podanym wcześniej. Kombinuj dalej, ja za pierwszym razem nie mogłem uruchomić bootloadera przez kilka godzin.

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Ciemny ekran M700
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2010, 17:34:52 »
Ściągnij to: http://rapidshare.com/files/309893079/usbdl.rar
odpal etena w trybie bootloadera (możesz nie zobaczyć na ekranie, że się odpalił bootloader ale tym się nie przejmuj)
podłącz USB, wtedy ten odpalony program powinien zmienić swój status i jednocześnie będziesz miał potwierdzenie, że jesteś w trybie bootloadera (tylko na razie nie widzisz tego na urządzeniu). W programie wskaż plik temp.dat lub temp.bin od swojego modelu i poczekaj aż program zakończy wgrywanie... potem już tylko odłącz, wyjmij i włóż baterię i zrób HR

Zanim podłączysz kabelek i odpalisz program, wyłącz ActiveSyncha
Alt+CTRL+Del i zabij procesy ctfmon, rapimgr, ctfcomm (chyba te)


napisz czy pomogło...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...