PROŚBA O OPINIE UŻYTKOWNIKÓW ETEN M600+

  • 3 Odpowiedzi
  • 3653 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PROŚBA O OPINIE UŻYTKOWNIKÓW ETEN M600+
« dnia: Wrzesień 04, 2006, 14:52:19 »
Zwracam się serdecznie do wszyskich użytowników Etena m600+ z pośbą o opinie na temat tego sprzętu. Stoję właśnie przed wyborem zakupu tego modelu i pragnę poznac Wasze opinie.
Z GÓRY.......WIELKIE DZIEKI

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
PROŚBA O OPINIE UŻYTKOWNIKÓW ETEN M600+
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2006, 14:54:21 »
przenoszę do działu Eten
szybciej w nim uzyskasz odpowiedź ;)

*

Offline Yelayon

  • ***
  • 252
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2 T8585
PROŚBA O OPINIE UŻYTKOWNIKÓW ETEN M600+
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2006, 16:26:09 »
Poszukaj na http://www.eten-users.net/
Tam najszybciej uzyskasz opinie i odpowiedzi - w Polsce jest dostępny od niedawna.

Osobiście byłem na początku b.długi czas nastawiony na zakup M600 (bez plusa), jednak stwierdziłem, że z WiFi rzadko korzystam (miałem wówczas iPAQ 4150) i w jeden dzień zmieniłem decyzję i kupiłem G500.

Co do opini nt M600 to z tego co czytałem to ok. telefon. Z M600+ powinno być raczej podobnie.

W.
-------------------
There are no mistakes, just learning experience.
PDAs: iPAQ 4150 -> ETEN G500 -> Glofiish X800 -> HTC Touch HD -> HTC Touch HD2

*

Offline lool3k69

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One
Odp: PROŚBA O OPINIE UŻYTKOWNIKÓW ETEN M600+
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2009, 23:07:12 »
Wątek leciwy ale telefon wciąż w (od)sprzedaży tak też bardzo chętnie opiszę swoje wrażenia z użytkowania tego telefonu.
(Telefon miałem dosyć dawno temu tak też nie wszystko z niego pamiętam.)

O sprzęcie dowiedziałem się przez przypadek. Wyszło podczas zamiany. Zaintrygował mnie, nie ukrywam. Głównie przez złącze SDIO (którego i tak nie używałem).

Komfort z użytkowania tego sprzętu to takie 7 w 10cio punktowej skali. Zaletą była dosyć solidna budowa z dobrej jakości plastiku. Nie należał do najmniejszych. Lekki też nie był. Miał kilka ciekawych wkładek na ekran today, których bardzo mi dzisiaj brakuje. PPC działał całkiem szybko ale miał niewiele pamięci RAM. WiFi było jego mocną stroną. Działało bardzo stabilnie i miało przyzwoity zasięg. Bateria działała w okolicach 2-3 dni nie używając go intensywne. Przyciski były wygodne, klawisze kierunkowe nieco mniej, ale dało się zeń korzystać. Głośnik sygnalizacyjny był w miarę głośny. Jakość muzyki była całkiem dobra. Sęk w tym, że adapter z 2.5mm na 3.5mm nie chciał zbytnio współpracować, chociaż tu nie mam pewności czy nie była to wina adaptera. Po instalacji SRS WOW HD brzmienie przyjemne dla ucha. Na E-Ten nie grałem więc nie powiem jaką ma wydajność. Aparat kiepskawy ale ten PPC nie należy do najnowszych. A poza tym wszystko jak w normalnym urządzeniu z WM na pokładzie. Warto wspomnieć że po wgraniu sterowników supportował karty SDHC (osobiście miałem kartę 4GB). Miał też wystarczającą ilość pamięci na aplikacje. Uważam, że jeżeli ktoś nie szuka drogich telefonów i nie wymaga wodotrysków to E-TEN m600+ jest dla niego. Bardziej biznesówka jak zabawka.