hmm co z tym fixem do batteri

  • 37 Odpowiedzi
  • 10063 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline furzyk

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 24, 2007, 12:11:34 »
jak to jest z tym fixem do baterii ? Mam wm6.0 to potrzebuje jeszcze fixa ? Nie moge sie na strone producenta zalogowac (bo mam firefoxa pewnie) wiec nic stamtad nie pobiore. Czy model z najnowszym windowsem i romem potrzebuje jeszcze jakis uaktualnien ?
I jeszzce jedno pytanie przy okazji: ktory skype jest najlepszy do m700 ? Nie moge sie do nikogo dodzwonic bo ludzie ktorzy na PCtowej wersji skype sa aktywni - na skype m700 sa nieaktywni.  Mam wersje 2.0.6.5 i czy mam wlaczone wifi czy nie - i tak jakby laczy z serwerem - nie kumam tego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2007, 12:44:12 wysłana przez furzyk »

Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 04, 2007, 01:05:23 »
dobra to nie jest śmieszne....
rozpisujecie się na temat alt-tab a mi eten nadal trzyma 8h

Ponawiam pytanie.
Czy ten "Battery Meter 1.0" na stronie etena to jest ten batteryfix ?? Bo nazwa "miernik" nie jest adekwatna do poprawki mającej wydłużyć podtrzymanie.
Bo chyba to zainstalowałem, ale nic nie dało i nadal nie trzyma 2 dni jak Wam.
Instalowanie polega na uruchomieniu tego programiku na etenie?

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 04, 2007, 12:42:03 »
dobra to nie jest śmieszne....
rozpisujecie się na temat alt-tab a mi eten nadal trzyma 8h

Ponawiam pytanie.
Czy ten "Battery Meter 1.0" na stronie etena to jest ten batteryfix ?? Bo nazwa "miernik" nie jest adekwatna do poprawki mającej wydłużyć podtrzymanie.
Bo chyba to zainstalowałem, ale nic nie dało i nadal nie trzyma 2 dni jak Wam.
Instalowanie polega na uruchomieniu tego programiku na etenie?


Kolego batteryfix nie ma poprawiac ani wydluzyc Tobie trzymania na baterii tylko koryguje wlasnie prace miernika a raczej wskaznika baterii, bo potrafi zle wskazywac poziom naladowania/rozladowania baterii.
Tak to jest ten fix.
Odnosnie krotkiego trzymania Tobie na baterii to nie lepiej poczytac, poszukac na forum niz sie denerwowac?
Bylo juz to opisywane, moze masz wlaczone jakies uslugi ktore dzialaja w tle, moze komunikacje typu BT,wi-fi wtedy bateria schodzi bardzo szybko.
NIe napisales tez ile ma bateria, czy masz nowy sprzet czy od kogos kupiles i jak intensywnie uzywasz swojego pda.
Cab'a zrzucasz na M700 i tam za pomoca jakiegos menadzera plikow(np wbudowanego) uruchamiasz.

*

Offline furzyk

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 04, 2007, 12:53:29 »
a czy mozecie mi wyslac tego batery metera do m700 na maila ? furzyk@wp.pl
Mam tel. w serwisie a nie moge sie zalogowac na stronie bo serial jest potrzebny.

*

Offline ..k..l..m..n..

  • ******
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 04, 2007, 13:30:45 »
a czy mozecie mi wyslac tego batery metera do m700 na maila ? furzyk@wp.pl

furzyk, sprawdź maila.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline furzyk

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 04, 2007, 13:40:18 »
ładnie dziękuję :)

Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 05, 2007, 02:07:03 »
napewno nie mam włączonego ani WiFi, ani BT, nie jestem jeszcze pewny co do GPSa czy to sie jakoś wyłącza jak sie nie używa, czy programy same to robia bo to dla mnie nowość.
Urzadzenie kupiłem na allegro. Raczej było nowe z folijką na ekranie. Ma to znaczenie że jak jest nowe to może tak długo nie trzymać, kiedyś coś takiego było jak formatowanie baterii.

*

Offline furzyk

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: hmm co z tym fixem do batteri
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 05, 2007, 12:08:02 »
no te nowe baterie juz nie maja chyba efektu pamieci wiec nie trzeba jej formatowac - niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. Ja w kazdym razie jak dostalem telefon - rozladowalem go (bez fixa na baterie sie wylaczyl w jakis 30-40%) i naladowalem do pelna.