Do Eten-owców z fabrycznym systemem WM5

  • 4 Odpowiedzi
  • 3491 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline misiaczekm

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
Do Eten-owców z fabrycznym systemem WM5
« dnia: Październik 31, 2006, 08:59:17 »
... tj. M600, GXXX itp....
Macie w Buttons możliwość przypisania programu do słuchawki BT(Bluetooth Headset Button)?

Oczywiście chodzi o wybieranie głosowe...

Jeśli TAK to proszę o spisanie klucza z rejestru w
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shell\Keys]

w kluczu najprawdopodobnie nr 40C6, ale przejżyjcie wszystkie jest ich 5 lub 6... klucz rozpoznacie po "Name"="Bluetooth Headset Button"

@="\"\\Windows\\Start Menu\\Programs\\Voice Commander\\Voice Commander.lnk\" -b"
"Flags"=dword:00000000 lub 0x0(0)
"WndCls"="" lub 0x0(0)
"ResetFlag"=dword:00000009 lub 0x9(9)
"Icon"="\\windows\\BluetoothManager.exe, 0"
"Name"="Bluetooth Headset Button"
"ResetCmd"="\"\\Windows\\Start Menu\\Programs\\Voice Commander\\Voice Commander.lnk\" -b"

interesują mnie pogrubione wartości.

Jeśli jednak nie macie takiej opcji w Buttons, to jakie możliwości macie użycia słuchawki BT.... tylko odbiór rozmów? Może w WM5 to się gdzie indziej ustawia.... np. w BluetoothManager...?

Na WM2003SE mogłem sobie włączyć słuchawkę kiedy chciałem, a nie tylko podczas rozpoczęcia rozmowy... Mogłem słuchać muzyki lub puszczać dzwięk z filmu, a także wywołać (uruchomić) program do rozpoznawania mowy...

Proszę o przekazywanie informacji o możliwościach BT na WM5 w Waszych Etenach
() ()    MisiaczekM
( o )
() _ ()
() ()

*

Offline jobski

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://klubseata.pl
  • Sprzęt: HTC Desire + SE Xperia X8
Do Eten-owców z fabrycznym systemem WM5
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2006, 20:45:08 »
prawdę powiedziawszy w rejestrze nie chce mi się grzebać z moim G500 mam sparowaną słuchawkę nokii i działają wszystkie funkcje czyli:
- odbieranie połączeń
- kończenie połączeń
- ponowne wybieranie ostatniego połączenia
- uruchomienie wybierania głosowego

Do Eten-owców z fabrycznym systemem WM5
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2006, 10:04:27 »
siemka..
ja mam słuchawke logitecha i tez działaja wszystkie funkcje tylko o ponownym wybieraniu ostatniego numeru nic nie wiem :huh:

*

Offline misiaczekm

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
Do Eten-owców z fabrycznym systemem WM5
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2006, 11:24:17 »
Settings / Buttons macie przypisany przycisk słuchwki? Z jakim programem działa wybieranie głosowe? Na pewno po naciśnięciu przycisku słuchwaki BT włącza wam sie wybieranie głosowe?

PS. Sorrki, ze tak się upewniam, ale ja tego używałem na codzień na 2003SE... Najgorsze jest to, że dokupiłem vito Voice Dialera i dokonałem aktywacji na WM5 a tu taka kicha słuchawka nie wywołuje programu... Kod aktywacji nie działa na 2003SE, bedę musiał czekać 3 miechy na zmianę.... i do tego tyle kasy w błoto :(

Jak Wam się udaje uruchomić przyciskiem BT głosowe wywołanie. Jakie są ustawienia i gdzie ich się dokonuje?
() ()    MisiaczekM
( o )
() _ ()
() ()

*

Offline jobski

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://klubseata.pl
  • Sprzęt: HTC Desire + SE Xperia X8
Do Eten-owców z fabrycznym systemem WM5
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2006, 16:40:44 »
w Settings/Buttons na pewno nie mam przycisku słuchawki BT
a uruchamia mi się preinstalowany przez ETENa "Cyberon Voice Commander" dzieje się to jak nacisnę i przytrzymam przycisk na słuchawce BT