Witam jestem nowy...

  • 5 Odpowiedzi
  • 3697 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam jestem nowy...
« dnia: Kwiecień 28, 2008, 17:20:33 »
Witam jestem nowy i na wstępie chciałbym Wszystkich pozdrowić.
Mam takie pytanko do mądrych główek mam od 4 dni Eten-a M500 z WM2003 i ściągnołem sobie update do WM05 alle.... nie wiem jak to zrobić odpalam setup ...update na moim Etenie wyświetla się czarny ekran pobiera jakieś update czy jakiś tak i po chwili pisze donwload ok. i koniec stoi nic się nie zmienia po twardym resecie jest dalej WM2003.Proszę może mi ktoś doradzić jak to  zrobić prawidłowo??Szukałem na forum ale nic nie znalazłem.Z góry THX.

Odp: Witam jestem nowy...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2008, 22:20:20 »
1. Wskazane objawy świadczą, że posiadasz najprawdopodobniej piracką kopię WM5!!! : :grin:
2.  Jeżeli posiadasz oryginał to masz instrukcję więc  nie wiem w czym problem
3. Swoją drogą aktualizacja kończy się katastrofalnym działaniem telefonu (bardzo cichy i charczący dzwięk) . Więc pomyśl czy warto. To stare urządzenie i na pewno nie będzie poprawek. A na dodatek są problemy z activesyncem zrywa połączenia nie zwykle trudno zainstalować AM5 i do tego Aktualizacja POI nie działa!!!  przy MW2003SE tego nie było. Powrót do 2003SE chyba jest nie możliwy – mi się nie udało.
4. Co do instalacji to chyba słabo szukasz  są opisy krok po kroku.   

Odp: Witam jestem nowy...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2008, 05:29:14 »
Dzięki śliczne o.k to pozostanę przy wm2003 tylko wczoraj juą zaczołem cośk grzebać i wgrałem sobie rom wm2003 w chińskiej wersji0042 i nie moge teraz wgrać angielskiej ze strony unicomu masz jakiś pomysł co z tym zrobić chińskie znaczki nie bardzo mi się podobają.Dziękuje za odp. i pozdrawiam.

Odp: Witam jestem nowy...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2008, 14:34:47 »
Napiszę dokładniej Wgrałem sobie nowszy rom tj.042
a miałem 039. Ale jest on po CHIŃSKU!!!!!!! i jak instaluje teraz drugi -  angielski
też 042 ze strony unicomu to mi wyświetla :
  OS Image is NOT compatible with this hardware
Masz jakiś pomysł co z tym zrobić??
Moje GG to 11423315 BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 16:00:23 wysłana przez maciejzary »

Odp: Witam jestem nowy...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2008, 21:43:43 »
Kiedyś udało mi sie wrócić do anglika przyznam ze niepamietam jak to zrobiłem bylo trochę gimnastyki ale podzło chyba loader podmieniałem, wm5 teraz pójdzie napewno. jak masz uszkodony rom wm5 to moge Tobie wysłać. ale zwróć uwagę na powyzsze. :mrgreen:

Odp: Witam jestem nowy...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2008, 15:42:52 »
byłbym bardzo wdzięczny za wysłanie .Nie wiem co jest grane powinno załapać a tu ...tragedia z tymi ich znaczkami