Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka

  • 6 Odpowiedzi
  • 11722 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kamilza

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG E900
Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka
« dnia: Sierpień 09, 2011, 19:29:32 »
Witam,

Od paru dni zmagam się z problemem uploadu zdjęć na Facebooka, wcześniej funkcja ta działała bez problemu a teraz coś się jakby popsuło.
Telefon oczywiście LG z Nodo, w Play, mam zasięg zarówno HSDPA jak i EDGE, również nie działa mi to w zasięgu sieci Wi-Fi...
Help... :(
S

*

Offline grzegorzb50

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4,  LG E900
Odp: Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2011, 20:53:08 »
Przed chwla dodalem zdjecie do fb.sprzet i zasieg taki sam jak u Ciebie. Sprobuj moze zrobic sr telefonu.

*

Offline kamilza

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG E900
Odp: Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:46:08 »


Dodam może, że ten problem jest od paru tygodni ale dopiero teraz zrobiłem zdjęcie na tyle wartościowe, że było warte umieszczenia na FB... Generalnie przez aplikację FB dla Windows Phone zdjęcie można dodać ale poprzez samo zdjęcie przy użyciu funkcji "share..." ni chu... chu...
S

*

Offline pold77

  • **
  • 143
Odp: Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2011, 09:35:23 »
może taka trochę głupia sugestia....masz konto facebooka powiązane z telefonem? nie aplikacje fb tylko konta, tak jak windows live. Druga, również chyba trochę głupia myśl, to taka czy aby nie trzeba mieć powiązanego konta windows live z facebookiem? nie wiem za bardzo bo raz tylko dodałem, w ramach testu, zdjęcia na fb więc pewnie nie pomogę ale takie mi myśli przyszły w pierwszej chwili do głowy...no ale nie pokazywało by ci facebooka na tej liście "share" gdybyś nie miał powiązanego telefonu z fb...nie? to chyba nie pomogę  :-| :D

*

Offline kamilza

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG E900
Odp: Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:19:22 »
Mam konto FB powiązane z telefonem, również aplikację FB zainstalowaną. Sprawdziłem również na powiązanym koncie Live z Facebookiem i ten sam komunikat dostaję.
S

*

Offline pold77

  • **
  • 143
Odp: Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:46:17 »
to może nie masz w facebooku włączonej obsługi tych aplikacji...konto- ustawienia konta- aplikacje. ja mam windows phone, f windows phone, facebook for windows phone...nie wiem skąd sie tam tyle nabrało :) no ale w każdym bądź razie te aplikacje muszą mieć pozwolenie na dostęp. to sobie sprawdz, jak nie działa dalej to albo reset telefonu, albo usuń konto fb z telefonu i połącz go od nowa. innej rady niestety nie mam  :(

*

Offline kamilza

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG E900
Odp: Problem z wysyłaniem zdjęć do Facebooka
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:26:19 »
albo usuń konto fb z telefonu i połącz go od nowa. innej rady niestety nie mam  :(

Tak zrobiłem i zadziałało.
To było tak proste, że aż mi wstyd...  :grin:

Dziękuję, wątek do zamknięcia :)
S