Problem z synchronizacją

  • 1 Odpowiedzi
  • 6199 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z synchronizacją
« dnia: Styczeń 30, 2012, 16:04:48 »
Witam

Mam problem z synchronizacją LG E900(mango) z Zune i WPDM. W ZUNE telefon jest wykrywany ale tylko 1/10 podłączeń telefonu do komputera umożliwia wgrywanie plików, przeważnie otrzymuje komunikat "Aby sprawdzić stan synchronizacji, podłącz urządzenie" oczywiście telefon jest podłączony pod USB z tyłu komputera. Na telefonie mam obrazek z ciemnym tłem i napisem "Synchronizacja zakończona, aby wyświetlić zawartość..." natomiast w WPDM 1.9 też program rozpoznaje model telefonu ale po długim myśleniu nie ma możliwości żądnej synchronizacji z programem (wszystkie łatki i wymagane programy mam wgrane) Windows 7 SP1 x86 telefon odblokowany przez MFG.

ktoś wie dlaczego tak się dzieje ? czy reset telefonu tu coś pomoże ?

Edit: synhro z ZUNE rozwiązane za pomocą MFG a dokładniej ustawić MSCOMPOSITE w opcji USB Switch. jednak WPDM dalej nie umożliwia synchronizacji, tylko wykrywa model telefonu

"Upewnij się, portu 8007 nie jest blokowany przez firewall na PC i port 8107 jest osiągalny w urządzeniu." ktoś mi może to dokładnie wytłumaczyć, jak to zrobić ??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 17:53:10 wysłana przez Konrado87 »

Odp: Problem z synchronizacją
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2012, 16:50:21 »
wydzieliłem sobie partycje i postawiłem na niej Vistę, nie pomogło, zrobiłem reset telefonu i też nic, dalej WPDM wykrywa model ale nie umożliwia wgrywania plików

Jak prawidłowo odblokować te wymagane porty w zaporze systemowej ? bo tylko to mi zostało