Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

LG Optimus 7 odblokowany z Tango (8773)

(1/2) > >>

Kropek3:
Informacja dla wszystkich którzy oczywiście nie wiedzą lub jeszcze tego nie sprawdzili (Potwierdzona)

Odblokowanie telefonu LG E900 (Optimus 7, Swift 7), dotychczasową metodą działa również z najnowszą aktualnie aktualizacją Tango (8773).

"Działa" odblokowanie deweloperskie jak również za pomocą aplikacji WP7RootTools 0.9 alpha.xap
Naturalnie nie mogę potwierdzić czy metoda zadziała na wszystkich telefonach, jednak w moim przypadku nie było żadnego problemu.

peter7712:
Niestety nie działa u wszystkich. Ja muszę wrócić do 8107, żeby mieć odblokowany. Nie działa przez MFG i nie działa WP7 root tools (pisze że firma microsoft wycofała licencję i żeby odinstalować aplikacje).

bejzkik:
zanim sprobujesz wrocic po prostu odblokuj raz jeszcze. u mnie zadzialalo

peter7712:
Próbowałem kilka razy zanim wrócilem. Ale wczoraj spróbowałem całkiem odłączyć internet, po tym jak ściągnęło aktualizacje i zaczęło instalować (oczywiście w trybie samolotowym). I tym razem nie zablokowało (odblokowałem w 7,5). Oczywiście po każdej aktualizacji do 8112, a następnie 8773 uruchamiałem program prevent lock i dopiero uruchamiałem internet i szukałem następnej aktualizacji.

bejzkik:
mozliwe :)
u mnie z odblokowaniem to bylo tak ze kiedy pierwszy raz go odblokowywalem wartosci ktore mialy wyjsc roznily sie od tych uzyskanych ale telefon sie odblokowal. teraz po aktualizcji pojawial sie komunikat o licencji. po raz drugi przeprowadzilem proces odblokowywania i o dziwo wartosci tym razem byly poprawne a telefon sie odblokowal

malo tego do momentu ponownego odblokowania nie moglem wysylac mmsow, odbierac owszem ale nie udalo mi sie wyslac

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej