załączniki maila, jak przeglądać i zapisywać?

  • 4 Odpowiedzi
  • 15206 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
załączniki maila, jak przeglądać i zapisywać?
« dnia: Marzec 20, 2012, 18:50:39 »
mam pytanie jak mogę przeglądać załączniki maila i zapisywać je?? Byłe dziś w głębokim szoku, gdy dostałem potwierdzenie przelewu na maila i fakture za neta i nigdzie nie mogłem znaleźć załączonego pliku, zamiast tego miałem jakieś krzaki a "wiadomość" była bardzo długa...Na WM normalnie była ikonka do załącznika i robiłem z nim co chciałem...tu jakaś masakra

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8900
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: załączniki maila, jak przeglądać i zapisywać?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2012, 07:11:38 »
A masz program do odczytu pdf-ów? We wcześniejszych wersjach andka nie było możliwości pobrania załącznika i używałem AttachSaveLite, jak nic nie pomoże to spróbuj tego.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

don.kamillo

Odp: załączniki maila, jak przeglądać i zapisywać?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2012, 07:29:27 »
Zasmucę was: na ICSie w ogóle nie chciał mi pobierać zipów, bo wiadomość mogła być niebezpieczna i zawierać wirusy.

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: załączniki maila, jak przeglądać i zapisywać?i
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2012, 07:56:36 »
no pewnie ze mam program adobe reader i jakis polaris. Gdy sobie sam przesłałem z innego konta to były widoczne załączniki pdf....nie wiem czy maile od mbanku i upc potraktował jako wirusy czy ki ch...j :S
trochę to irytujące na WM nie było takich jaj, a poza tym był lepszy dostep do plikow..

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: załączniki maila, jak przeglądać i zapisywać?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2012, 10:59:12 »
Mi bezpośrednio też nie otwiera załącznika, ale jak go pobiorę i odpalę to już normalnie.
What we do in life echoes in eternity...