telefon się nie włącza

  • 3 Odpowiedzi
  • 6007 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
telefon się nie włącza
« dnia: Styczeń 08, 2012, 15:12:00 »
mam problem, wgrywałem 3 patche przez tryb recovery: performance pack, radio fm, i gps patch. Teraz nie chce mi się telefon włączyć. Pojawia się logo lg i na tym koniec.  Dodatkowo program lg update na kompie nie chce się włączyć;/ (pisze, że jakaś przerwa czy coś). Jest takiś sposób jak w hd2 żeby wejść w ustawienia i sformatować?nie wiem co mam robić w ogóle:/

Połączone: [time]Styczeń 08, 2012, 15:25:45[/time]
udaje mi się wejść w tryb recovery, ale mimo wipe nie startuje telefon, nadal logo

Połączone: Styczeń 08, 2012, 22:27:12
super to forum ostatnimi czasu...dzieje się tu, że hoho...
naprawiłem
jakby ktoś miał problem to trzeba zrobić tak:
kdz fw updater + lg mobile updater (z tym, że jak telefon nie wstaje to trzeba mu zaaplikować vol+ i power w momencie gdy sprawdza podłączenie telefonu) i wtedy idzie dalej i jest wykrywany przez lg updater.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2012, 22:27:12 wysłana przez mackus »

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: telefon się nie włącza
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2012, 11:34:51 »
Mhm, nie każdy siedzi na forum 24h ;) to po pierwsze. Po drugie rozwiązań tego jest conajmniej 5 ;) poczawszy recovery, przywrocenia romu poprzez zainstalowania z zipa nowego konczac na  ustawieniu wykrywania telefonu manualanie wlasnie spod recovery ;)

pozdrawiam :)
PS: GPS pack działa swietnie i lapie fixa w kilka sekund ;)
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: telefon się nie włącza
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2012, 15:00:27 »
ciesze się że Ci pomógł :ok:
P.s.
jak się telefon nie włącza to człowiek w panice. Ale skoro mi się udało go odratować, to przynajmniej napisałem swoje rozwiązanie, być może komuś pomoże zanim w panice odeśle lg do serwisu...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: telefon się nie włącza
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2012, 18:45:06 »
mam problem, wgrywałem 3 patche przez tryb recovery: performance pack, radio fm, i gps patch. Teraz nie chce mi się telefon włączyć. Pojawia się logo lg i na tym koniec.  Dodatkowo program lg update na kompie nie chce się włączyć;/ (pisze, że jakaś przerwa czy coś). Jest takiś sposób jak w hd2 żeby wejść w ustawienia i sformatować?nie wiem co mam robić w ogóle:/

Połączone: [time]Styczeń 08, 2012, 15:25:45[/time]
udaje mi się wejść w tryb recovery, ale mimo wipe nie startuje telefon, nadal logo

Połączone: [time]Styczeń 08, 2012, 22:27:12[/time]
super to forum ostatnimi czasu...dzieje się tu, że hoho...
naprawiłem
jakby ktoś miał problem to trzeba zrobić tak:
kdz fw updater + lg mobile updater (z tym, że jak telefon nie wstaje to trzeba mu zaaplikować vol+ i power w momencie gdy sprawdza podłączenie telefonu) i wtedy idzie dalej i jest wykrywany przez lg updater.
no za wiele się nie dzieje bo to nie HTC jak chcesz coś to kup WIZARDA brandowanego przez orange albo hermesa, diamenta, kaisera, hd1 itd. tam zawsze jakieś palmy są na aparacie, ekranie, schodzi farba, nie słychać rozmówcy. Cały wachlarz usterek :)
czy te telefony się nie psują, po takim czasie zawsze są topy "zepsuł się i źle naprawili" :)
tak jak napisał komandosik ie każdy siedzi 24h i jest z 5 możliwości, a z tego co wiem czytasz xda to dasz sobie radę tam są
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 18:47:04 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.