Silnik graficzny OpenGL konwertujący 2D na 3D

  • 4 Odpowiedzi
  • 3795 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zbisul

  • *
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się nudzę to grzebie - w swoim PDA |LY|&+LY
  • Sprzęt: HTC EVO 3D, LG P920 3D, SG Note
Silnik graficzny OpenGL konwertujący 2D na 3D
« dnia: Wrzesień 17, 2011, 13:20:59 »
No to LG chyba połknie konkuręcje zupełnie :
http://www.lgnewsroom.com/newsroom/products/61366

Istnieje tylko kilka gier, które oferują pełne 3D. Gracze chcieliby zagrać w gry, które już się podobają i są zainteresowani, aby pojawiły się w formacie 3D, ale nie wiedzą jak to może być konwertowane. Więc LG daje rozwiązanie, ponieważ wprowadza nowy przetwornik 3D LG. LG najwyraźniej pierwszy na świecie chce wprowadzić silnik konwersji, która ma zdolność do konwersji gry 2D na format 3D, który będzie dostępny na smartphone.

Jak informują, konwerter ten będzie dostępna w pierwszej wersji aktualizacji Optimus LG P920 3D, która trafi do użytkowników w październiku. Ten konwerter ma zaspokoić potrzeby zarówno twórców gier oraz użytkowników smartfonów. Ostatecznie, firmy będą oferować 3D w wersjach swoich gier 2D bez potrzeby jakichkolwiek poważnych inwestycji w zasoby ludzkie, kosztów lub nawet czasu. I do tego będzie on oferowany za darmo.

W celu korzystania z tej funkcji, wszystko co musisz zrobić, to zainstalować LG conwerter gry 3D. Po zainstalowaniu, użytkownik będzie się teraz cieszyć grami 3D które zostały wykonane tylko w technologi 2D. A jeśli będzie chciał przejść do wersji 2D, zrobi to z łatwością.

Gdy użytkownik otworzy grę 2D za pośrednictwem nowego LG konwertera gry 3D , program będzie automatycznie skanować grę i sprawdzić, czy jest wymieniony wśród gier na telefony komórkowe, które zostały zoptymalizowane dla konwersji 3D. Gdy gra została zoptymalizowana, zostanie zamieniona w format 3D przy użyciu istniejących ustawień domyślnych, a także może być przełączona ponownie na 2D.

Więc czekamy
Jestem... a jak by mnie nie było. Żona każe wybierać: "albo ja albo telefon..." Odpowiadam jej : "nie każ mi wybierać bo możesz żałować"

*

Offline rusher

  • *
  • 92
  • Sprzęt: Leo, Blackstone, Artemis, Soul
Odp: Silnik graficzny OpenGL konwertujący 2D na 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2011, 14:44:29 »
coś ala nvidia 3d vision na pc :)

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Silnik graficzny OpenGL konwertujący 2D na 3D
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2011, 13:28:52 »
powiem tak, angry birds w 3d... brzmi ciekawie, ale... jeszcze ciekawiej wyglada ;) wlasnie sie bawie o :) sposób na nowy rom kilka postów wyżej
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline fabrykanet

  • ***
  • 286
  • Sprzęt: HTC ONE X
Odp: Silnik graficzny OpenGL konwertujący 2D na 3D
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2011, 08:33:34 »
No ten konwerter jednak działa. Myślałem że to będzie taka trochę ściema, ale jest super. Konwerter sam wskazuje gry przygotowane do startu w 3d, ale daje też możliwość konwersji wszystkich pozycji z telefonu i to z możliwością regulacji trzech parametrów jakość / głębia / skala głębokości. Konwersja prawie na wszystkich gierkach wygląda fajowsko! Ale zauważyłem że niektóre z gier z poza listy LG w 3D nieco zwalniają np. Rackless Gateway.

W tym momencie HTC zostało zdeklasowane przez LG już całkowicie w kwestii 3D
HTC ONE X <- NOTE LG3D SGS+ MOZART ARC DHD N900 N8 i4G DESIRE Z SGS MM 3GS HD2 OMNIA2 XPERIA1 G1 i780 E71 OMNIA1 E90 DIAMOND N95_8GB N95 ARTEMIS i2G P910i P900i WIZARD MDA_COMPACT ASUS_TYPHON e650 Motorola_a920 XDAII Nokia_6600 i inne...

Odp: Silnik graficzny OpenGL konwertujący 2D na 3D
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2011, 11:38:06 »
fabrykanet posiadam soft v10k z konwerterem,ale nie mogę znależć opcji zamiany jak to piszesz pozycji menu.Nie moge też wyczaić ustawienia jakości-jest głębia i nic poza tym??