patche: beat audio, bravia engine, xloud

  • 2 Odpowiedzi
  • 14182 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
patche: beat audio, bravia engine, xloud
« dnia: Marzec 25, 2012, 20:16:39 »
mam pytanie, czy będą te patche działać ze nie modyfikowanym romem v21? Wiem, że najlepiej jest sprawdzić samemu, ale może ktoś tego używa, bo ja się trochę boję, że telefon może nie wstać po tym, jak np: wtedy gdy wgrałem performance pack na GB (później gdzieś doczytałem, że w froyo tylko działa), a do jutra nie zdążył bym go poustawiać w razie draki. Z góry dzięki za odpowiedź
patche są stad: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1441506

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: patche: beat audio, bravia engine, xloud
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2012, 19:55:40 »
xloud i reszta to tylko marketing, lepsze efekty uzyskuje się equa. xloud podbija dzwięk tak że wszystko pierdzi i jest mało wyraźne.
to tylko moja opinia. żonie kupiłem live with walkman ale czy to ładniej gra to nie da się powiedzieć. jak włączam xloud to gra tylko głośniej ale może jestem głuchy  :)
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: patche: beat audio, bravia engine, xloud
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2012, 14:17:44 »
to czy po wgraniu xloud da się go jakoś włączać i wyłączać?pojawia się coś w menu? bo jak wgrałem bravia engine, to niedosc że nic nie zauważyłem to nie da się niczego regulować...