oryginalne oprogramowanie lg

  • 6 Odpowiedzi
  • 15865 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
oryginalne oprogramowanie lg
« dnia: Luty 05, 2012, 10:30:23 »
Witam, mam problem, ponieważ zaczałem kombinowac z telefonem i instalowalem wiele romów, teraz chce wrocic do oryginalnego... zainstalowalem flasher od lg i z glupoty dalem aktualizacje telefonu, okazalo sie ze faktycznie nadinstalowal mi rom... teraz pytanie, czy to oryginalny rom czy nie...z opisów wynika że tak, ale wole sie upewnić.


musze wysłać fona na gwarancje i wole jednak żeby był oryginalny...
powodem oddania lg na serwis jest uciazliwy brak zasiegu, od pewnego czasu ludzie wysylajac do mnie smsa lub dzwoniąc (jest normalny sygnał) skarżą się że nie odpowiadam, natomiast na telefonie brak jakichkolwiek oznak tego że ktoś dzwonił... kilkanaście razy w tygodniu mam możliwośc zobaczenia po wybudzeniu telefonu iż brak zasiegu... czasami trwa to nawet kilka minut... Pozatym GPS jest słaby, ciężko zlapać fixa, kiedy już znajdzie szybko go gubi...
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 14:33:14 wysłana przez Komandosik »
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: oryginalne oprogramowanie lg
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2012, 19:28:41 »
tak to jest oryginalny rom. Ja nic nigdy nie kombinowałem z custom romami i mam identyczne oznaczenia. Pamiętaj jeszcze o tych wszystkich rootach i innych pierdołach, żeby na głupocie się nie przejechać...:)

*

Offline sabciu

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Now P780
  • Sprzęt: Galaxy Note &  Sony Tablet S & Lenovo P780
Odp: oryginalne oprogramowanie lg
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2012, 21:06:24 »
A próbowałeś wyłączyć 3G?
.......Motorola A1000 ->SPV M3100 ->MDA Vario 2 -> HTC Tytn 2  -> MDA Compact IV -> HTC HD2 -> LG P920 3D -> Samsung Galaxy Note -> Lenovo P780

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: oryginalne oprogramowanie lg
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2012, 21:37:04 »
"od pewnego czasu ludzie wysylajac do mnie smsa lub dzwoniąc (jest normalny sygnał) skarżą się że nie odpowiadam, natomiast na telefonie brak jakichkolwiek oznak tego że ktoś dzwonił.. "
a miałem tak samo i był odpowiedzialny za to program TV ONLINE, robiłem 3 wipe i już szykowałem do wysłania ale ten stan zaczynał się po instalacji tego programu. od miesiąca działa normalnie, czy Twoja sieć to play, przeczytaj innego topa w którym pisałem "jeżeli masz zasięg a nie możesz zadzwonić- android ni pokazuje informacji o przeciązeniu sieci gsm (za dużo ludziom dali neta) opis takich problemów w "android ogólnie" w takich wypadkach zwykła Nokia pokazuje "sieć chwilowo niedostępna"

Połączone: Luty 06, 2012, 21:48:11
gps powinien działać dobrze, zimny start dzisiaj to 20 sekund (offline) ani razu nie zgubił, trasa Sochaczew>kołbiel> radom > sochaczew, łącznie 400km
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 21:48:11 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: oryginalne oprogramowanie lg
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2012, 08:03:59 »
tak, mam playa... z tym ze na plusie (kilka tyg temu) bylo to samo... Mi wywala komunikaty np o rejonizacji procesów wewnetrznych i nie moge zadzwonic :) czesto nie mam zasiegu... okazuje sie że (na google znalazlem) kilkadziesta osob z tym samym problemem...

teraz telefon z oryg oprogramowaniem i calkowite wipe i... dalej tak jest... eh
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: oryginalne oprogramowanie lg
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2012, 13:18:30 »
ja też mam play, i ustawiony zasięg gsm na plusa, i na szczęscie nic takiego nie mam

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: oryginalne oprogramowanie lg
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2012, 18:56:31 »
to teraz włóżcie karty orange lub plusa i zobaczcie w jakiej kiepskiej sieci jesteśmy, co do jednej kwestii android pokazuje "sieć zajęta" dzisiaj mi 2 razy pokazał właśnie w roumingu, dobrze że za miesiąc kończy mi się umowa :) wracam ponownie do orange
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.