Odbieranie Telefonu

  • 8 Odpowiedzi
  • 3761 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odbieranie Telefonu
« dnia: Listopad 24, 2011, 12:00:23 »
Witam, mam mały tyci problem.. zauwazylem to juz we wczesniejszej wersji andka, w uaktualnieniu (ostatnim) jest ten sam blad.
Mianowicie, widze dwa sposoby odbierania telefonu - roznie sie wlaczaja, nie wyczailem jeszcze czemu.

NP bawie sie telefonem i nagle ktos do mnie dzwoni, zeby odebrac/odrzucic musze przeciagnac palcem...
ale za 20min znowu ktos dzwoni i... tym razem MOGE TYLKO NACISNAC, zmienia sie forma odbierania fona... ktos mi wytlumaczy dlaczego?
Mhm, ewentualnie poleci jakas nakladke do odbierania fona... wkurza mnie to bo, gdy trzeba wcisnac klawisz odbierania (wirtualny) to czesto telefon sam sie odbiera w kieszeni... wkurzajace jest to cholernie...
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline michal610

  • **
  • 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2011, 17:03:27 »
Ja mam to samo , ale (chyba) odkryłem dlaczego tak się dzieje. Jak czujnik jest przysłonięty (np. kieszeń) to odbiera się za pomocą jednego naciśnięcia , a jak jest odkryty to można odbierać przeciągnięciem palca .
Nokia 3300 -> SE K530i -> Nokia E51 -> SPV M650 -> Nokia N95 -> Nokia N95 8gb -> LG KP501 -> HTC HD2 -> LG Swift 3D -> Nokia lumia 800 -> Samsung Galaxy S2 -> HTC One X

*

Offline Fazarro

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Arsonist
  • Sprzęt: LG P920
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2011, 22:38:32 »
wlasnie jest na odwrot - kiedy jest "zablokowany" wygaszony (ew zasloniety jest czujnik) odbieranie jest za poomoca przesuniecia, natomiast kiedy jest "odblokowany" niewygaszony (ew nie zasloniety czujnik) odbieranie jest na tapniecie.

i tak powinno byc :)
I jesteś tego na 100% pewien?

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2011, 09:39:24 »
Fazzaro moze i tak powinno byc, ale u mnie nie zdaje to swojej roli, poniewaz jak napisalem wyzej, telefon czesto sam sie odbiera albo co jest jeszcze lepsze.. samoistnie wysyła smsy do osoby (te juz wczesniej skonfigurowane) że np jestem zajety i oddzwonie... niestety ja o  tym nie mam pojecia i klient pozniej dzwoni i drze jape ze NIE NIEODDZWONIŁEM - juz po utarczce slownej sprawdzam w histori smsów i faktycznie, sms ode mnie ze zadzwonie pozniej...  yhm
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2011, 10:35:51 »
A jak z ekranem pojemnościowy telefon sam odbiera połączenie? sms do osoby jest wysyłany tylko i wyłącznie gdy odrzucisz połączenie, jedyna opcja gdy ekran pojemnościowy jest aktywny to cienki materiał i mokro w kieszenie  :O chyba że masz p920 z chin i z ekranem rezystancyjnym
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2011, 10:37:24 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2011, 10:40:07 »
romulus - jestem przedstawicielem, chodze zazwyczaj w garniaku tudziez w bialej koszuli - spodnie oczywiscie od kompletu tak wiec... są z cienkiego materiału no i psia mać sie zdarza... -.-

w jeasnach zreszta to samo było..

jest jakas nakladka ktora zmienia sposob odbierania?
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2011, 11:39:17 »
W jeansach nie możliwe zawsze noszę każdy telefon ekranem do wewnątrz, w garniaku chyba tak. dlatego nawet nie wiem czy jest taki program. oczywiście poprzedni post był w formie żartu :)
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2011, 11:48:57 »
no rozumiem :D spoko ;) w jeansach mialem 2-3 razy taki sam problem - moze faktycznie Jeans made in china (zrobisz mi loda a ja zrobie Ci jeansy ;)) nie ujmujac spodniom :P coś jednak jest nie tak -.-

np musze korzystać z blokowania na kod (te kropeczki) bo telefon ciagle sam mi sie odblokowuje... eh
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Odbieranie Telefonu
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2011, 14:52:31 »
znalazlem wreszcie cos co pomaga:)

https://market.android.com/details?id=com.perracolabs.tcc&feature=search_result&rdid=com.perracolabs.tcc&rdot=1

zamiast od razu polaczenia trzeba nacisnac klodke a pozniej zielony guziczek ;] moim zdaniem bomba :)
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski