LG Optimus 3d

  • 3 Odpowiedzi
  • 4018 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
LG Optimus 3d
« dnia: Lipiec 10, 2011, 23:17:05 »
Witam, zastanawiam się nad kupnem LG Optimusa 3D (ewentualnie sgs2 ) lub poczekać na htc evo 3d. stąd moje pytanie, czy ma ktoś tego LG?:) Bawiłem się nim w sklepie w londynie, wydaje sie byc ciekawy, chociaz po 30minutach uzytkowania 3d (filmy,gry,zdjecia i samemu robilem pare zdjec i filmow) poczułem lekkie załzawienie oczu i ból głowy w okolicach powyzej uszu. Mozliwe ze akurat takie bylo cisnienie ;)

Moje pytanie, kto ma, jak ocenia, co jest złe, co dobre, czy warto? i tak bede brał na contract telefon wiec nie ma problemu z ceną, dodatkowo mam do sprzedania galaxy taba i chce za kase kupic albo htc evo 3d ew sgs2 tak zeby miec 2 telefony. Jakies opinie?;)
Pozdrawiam
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline carcito

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P-920 3D
Odp: LG Optimus 3d
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:30:59 »
Mam go od 2 tygodni.Dla mnie rewelacyjny.Wszystko wspaniale i bardzo szybko chodzi.To zaleta mocnego procka.Pamięć ram wystarczająca.Nawigacja a mam ich 5 w telefonie chodzi szybko ,płynnie.Nic nie tnie.Możliwość oglądania dowolnego filmu w wielu formatach po wgraniu na kartę można oglądać w 3D chociaż film był w 2D.Konwertuje do 3D w locie każdy film!!!po wyłączeniu wszystkich prądożernych działań tzn.W-fi,danych. bluetooth,GPS i przy kilku rozmowach dziennie jego bateria trzyma prawie 3 dni.Po włączeniu wszystkich opcji wytrzymuje dobę do półtora,ale wszystkie smartfony tak mają.Najważniejsze że zasadniczą różnicą między wyborem LG a HTC Evo to cena  a poza tm HTC bardzo szybko się wyciera szczotkowane aluminium (obudowa) przez co staje się nie estetyczny.
Pozdrawiam

*

Offline glodoss

  • **
  • 150
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: LG Optimus 3d
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2011, 20:54:42 »
@carcito, napisz coś więcej o 3d.
Czy efekt jest zadowalający, czy bolą oczy, jak z widocznością w świetle i ciemności. Jestem bardzo ciekaw czy to jest warte swoich pieniędzy. Napisz najwięcej jak możesz:)

*

Offline carcito

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P-920 3D
Odp: LG Optimus 3d
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2011, 21:39:48 »
Właśnie zassałem Avatara w 3D w wersji blu-ray .Plik z filmem waży aż 9 Gb i nie da się przenieść na kartę 16Gb zainstalowaną w telefonie.Skonwertowałem więc do formatu Mp4 i już waży tylko 1.9 Gb i wchodzi na kartę.Efekt jest piorunujący.Po założeniu słuchawek to już całkiem ful wypas.
Co do zaburzeń wywoływanych u niektórych  to jest to sprawa indywidualna i zależy od osobnika który to ogląda.muszę przyznać,że nigdy ani w kinie 3D ani w telefonie nie miałem żadnych działań ubocznych.Oglądanie polecam tak jak powinno się oglądać ostre obrazy w bardzo przyciemnionym świetle,nie w zupełnej ciemności bo wtedy i format 2 d jest nużący i mogą piec oczy.Efekt jaki osiągam na tym fonie naprawdę wart jest wydania każdej złotówki.Wejdź sobie na Youtuba tam są porównania pomiędzy różnymi modelami