Gry nie działają

  • 7 Odpowiedzi
  • 6982 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Magda00

  • 4
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: iphone 4g, LG OPTIMUS P920
Gry nie działają
« dnia: Styczeń 12, 2012, 19:15:21 »
Może ktoś mi pomoże i wytłumaczy jak mam zainstalować gry żeby działały  :-| bo jak sama ściągnę z chomika to nie działają :(

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Gry nie działają
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:19:41 »
Jakie gry? Od kupowania gier jest Android Market lub apki od producenta a nie chomik. Polecam przeczytać Regulamin, bo można załapać bana na dzień dobry.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Magda00

  • 4
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: iphone 4g, LG OPTIMUS P920
Odp: Gry nie działają
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:24:46 »
Jakie gry? Od kupowania gier jest Android Market lub apki od producenta a nie chomik. Polecam przeczytać Regulamin, bo można załapać bana na dzień dobry.
Przepraszam, ale nie czytałam regulaminu, to mam pytanie co do androida, skąd mam mieć pewność czy taka gra zakupiona na android market będzie działać ??? :(

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Gry nie działają
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:34:53 »
W Android Markecie po zalogowaniu będą dostępne tylko aplikacje dostępne dla wybranego modelu telefonu. Poza tym po zakupie można dostać zwrotu pieniędzy do 15 minut. większość gier jest jednak darmowa. Poza tym można poszukać aplikacji w formacie .apk i zainstalować z poziomu eksploratora na telefonie np. ES File Explorer.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Magda00

  • 4
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: iphone 4g, LG OPTIMUS P920
Odp: Gry nie działają
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:44:40 »
W Android Markecie po zalogowaniu będą dostępne tylko aplikacje dostępne dla wybranego modelu telefonu. Poza tym po zakupie można dostać zwrotu pieniędzy do 15 minut. większość gier jest jednak darmowa. Poza tym można poszukać aplikacji w formacie .apk i zainstalować z poziomu eksploratora na telefonie np. ES File Explorer.
Aha dobrze wiedzieć że będą działać z marketu androida, te za darmo co są to mi się nie podobają, a te aplikacje w formacie apk żeby działały to co mam zrobić?, bo mam LG Optimus p920, próbowałam zainstalować nfs hot pursuit, ale lipa :( nie działa, znaczy zainstalowałam ale po pobraniu danych z neta wychodzi z gry :(

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Gry nie działają
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:59:40 »
To jest gra płatna i byc może nieodpowiednia dla Twojego sprzętu. Normalnie plik .apk instaluje się klikając na niego spod eksploratora.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Magda00

  • 4
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: iphone 4g, LG OPTIMUS P920
Odp: Gry nie działają
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2012, 22:14:28 »
To jest gra płatna i byc może nieodpowiednia dla Twojego sprzętu. Normalnie plik .apk instaluje się klikając na niego spod eksploratora.
Właśnie wyczytałam że można dodać jakiegoś roota by włączyć chainfire 3D, i moja komórka będzie zgodna, no i pytanie nasuwa się czy jak go zainstaluje to stracę gwarancje ??? a jak nie stracę to pewnie będę musiała usunąć tego roota jeśli coś by się działo z komórką, zastanawiam się jak bym go usunęła jak by np. wyświetlacz się nie włączał ?? :/ to chyba taka rosyjska ruletka.Może ktoś wie więcej na temat tego roota pod androida 3.5  dla mojej komórki ???

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Gry nie działają
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2012, 10:46:13 »
W Android Markecie po zalogowaniu będą dostępne tylko aplikacje dostępne dla wybranego modelu telefonu. Poza tym po zakupie można dostać zwrotu pieniędzy do 15 minut. większość gier jest jednak darmowa. Poza tym można poszukać aplikacji w formacie .apk i zainstalować z poziomu eksploratora na telefonie np. ES File Explorer.
Aha dobrze wiedzieć że będą działać z marketu androida, te za darmo co są to mi się nie podobają, a te aplikacje w formacie apk żeby działały to co mam zrobić?, bo mam LG Optimus p920, próbowałam zainstalować nfs hot pursuit, ale lipa :( nie działa, znaczy zainstalowałam ale po pobraniu danych z neta wychodzi z gry :(
Tą grę ściągnąłeś z chomika i dlatego Ci nie działa bo jest napisana specjalnie pod stare GPU ANDRENO, jak kupisz grę to na 100% będzie działała na LG.
To jest stara gra pisana pod arm6 dla se play

Połączone: Styczeń 13, 2012, 10:48:43
Na forum wstawiłem lik do programu który rootuje lg pod 2.3.5 i ten program potrafi zrobić root i unroot
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 10:48:44 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.