Gotowany ROM w formacie KDZ - jest?

  • 5 Odpowiedzi
  • 15057 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Gotowany ROM w formacie KDZ - jest?
« dnia: Styczeń 16, 2012, 23:07:53 »
Elo.

Jest już jakiś modyfikowany, dobry ROM, którego można by wgrać oficjalnym flasherem? Sposób instalacji ROMów gotowanych innym sposobem jest jak gotować zupę w durszlaku... Szczerze to nic z tego nie rozumiem. Macie jakieś namiary na dobre ROMy w formacie KDZ?
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Gotowany ROM w formacie KDZ - jest?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2012, 12:12:51 »
Nie i raczej nie ma, najpierw zadam pytanie czym jest gotowany rom, najczęściej usunięciem aplikacji zbędnych i dodaniem aplikacji zbędnych, mało jaki rom posiada zmieniony kernel itd.  więc jestem zdania, że aplikacje lepiej usunąć samemu i zluzować system. i to tyczy się wszystkich modeli z androidem.
Pisanie Fast itd. bo dograny launcher jest szybszy od wbudowanego to nic nie znaczy.
Owszem są pewne zmiany które mają wpływ na użytkowanie ale to drobnostki.
Zrób roota usuń zbędne app. podane przez adixtra i dograj tweaki i będziesz miał to co chcesz.
Dlatego mam stoka z usuniętymi aplikacjami i paroma twekami.
Przykład:
-Base: V21a official
-Kernel:ThiaiZ Custom Kernel V0.4 1058 OC
ten kernel pozwala podkręcić procka i nic więcej.
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Gotowany ROM w formacie KDZ - jest?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2012, 14:12:37 »
Roota mam zrobionego i chętnie pozbył bym się kilku aplikacji. Co to jest adixtra i skąd to wziąć? I czy jest jakaś instrukcja/tutorial jak usuwać aplikacje systemowe?
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Gotowany ROM w formacie KDZ - jest?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2012, 18:23:43 »
Mentalność ludzi na forum przechodzi wszelkie moje wyobrażenia. Licząc na opis i pomoc w naszym ojczystym języku dostajemy zawsze tylko linki do forum obcojęzycznego. No trudno, mimo wszystko dziękuję. Zostaję przy tym co jest i czekam, aż zaczną się pojawiać romy modyfikowane.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Gotowany ROM w formacie KDZ - jest?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2012, 10:43:55 »
hmmm mentalność, to przeleć działy w HTC zobaczysz dużo opisów co i jak, które napisałem. Ostatnio mi się nie chce, w tym wypadku nie mam co tłumaczyć bo to proste, po co tłumaczyć coś, skoro autor jest Polakiem i jak by chciał to by wstawił tutaj.
Zamiast narzekać możesz potłumaczyć sprawdzając na swoim urządzeniu jednocześnie dając coś od siebie a nie narzekać.
Dodam że część ciężkich aplikacji usuniętych z romu uprzyjemnia pracę, jak nie chcesz usuwać przetestuj app quarantine, który zamraża aplikacje nie kasując ich i nie pozwala na uruchomienie.
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.