Dostępne nowe oprogramowanie

  • 11 Odpowiedzi
  • 16420 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Fazarro

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Arsonist
  • Sprzęt: LG P920
Dostępne nowe oprogramowanie
« dnia: Czerwiec 03, 2012, 14:06:32 »
no właśnie, dziś pojawiło mi się info, że da telefonu dostępne jest nowe oprogramowanie - jednak prazy próbie aktualizacji z poziomu telefonu lub programu LG - pojawia się info, że telefon nie jest objęty tą aktualizacją.

Mam v21a, root

Komuś udało się zaktualizować?
Wiadomo jakie zmiany?
I jesteś tego na 100% pewien?

*

Offline sabciu

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Now P780
  • Sprzęt: Galaxy Note &  Sony Tablet S & Lenovo P780
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2012, 23:51:22 »
Usuñ rota. Nowa wersja to v21e.
.......Motorola A1000 ->SPV M3100 ->MDA Vario 2 -> HTC Tytn 2  -> MDA Compact IV -> HTC HD2 -> LG P920 3D -> Samsung Galaxy Note -> Lenovo P780

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:21:15 »
Hmm nie mogę zrobić unroota, ale próbuję przez LGMU.
Zaciągnął cały rom 345 mega i zainstalował z kompa, pewnie dlatego nie może zrobić tego przez wi-fi. Wcześniej ładował łatki do 60 mega a nie cały rom. Ne wiem jak to robią ale znowu ramu przybyło, Dodali usługi google + i teraz zabiera trochę mniej zasobów procka z antywirem zawsze miałem 25% obciążenia a teraz spada nawet do 7%
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 19:23:31 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2012, 10:30:54 »
Poprawiona zasięg, po instace trzeba zrobić WIPE, teraz wibruje przy naciśnięciu "sprzętowych przycisków pod ekranem" poprawiono polski słownik t9i kilka drobnostek u mnie pobiera normalnie załączniki z gmaila
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2012, 09:59:12 »
Czyli warto robić? Czy już lepiej zaczekać do września na oficjalnego ICSa?
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline sabciu

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Now P780
  • Sprzęt: Galaxy Note &  Sony Tablet S & Lenovo P780
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2012, 17:06:49 »
Czyli warto robić? Czy już lepiej zaczekać do września na oficjalnego ICSa?
Ja po update nie robiłem wipe i było ok ( używałem jednak tylko kilka dni bo pozbyłem sie Swifta). Moim zdaniem warto, w końcu nic nie tracisz.
.......Motorola A1000 ->SPV M3100 ->MDA Vario 2 -> HTC Tytn 2  -> MDA Compact IV -> HTC HD2 -> LG P920 3D -> Samsung Galaxy Note -> Lenovo P780

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2012, 09:10:33 »
Poprawiona zasięg, po instace trzeba zrobić WIPE, teraz wibruje przy naciśnięciu "sprzętowych przycisków pod ekranem" poprawiono polski słownik t9i kilka drobnostek u mnie pobiera normalnie załączniki z gmaila
Zastanawiam się właśnie, bo u mnie przyciski sprzętowe wibrują, a załączniki pobierały się zawsze, z zasięgiem problemów nie miałem, a mam oficjalny v21a...
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:17:06 »
W mojej dziurze żaden fon nie ma normalnego zasięgu w żadnej sieci, jak do odebrania rozmowy nie muszę "ruszać tyłka" to zasięg jest super. U mnie wcześniej nie wibrowały przyciski. Coś skopali z wi-fi- dłużej się łączy a kilka razy na chwilę pokazał że nie ma żadnej sieci. Bez wipe nie mogłem nawet pograć.
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2012, 09:55:31 »
Zdecydowałem się zrobić ten update, bo sobie przypomniałem, że w poprzednim sofcie nie działał mi budzik hehe. No w tym 21e już działa. Innych różnic na razie nie zauważyłem.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2012, 11:53:19 »
No jednak zauważyłem. Na nowym FW telefon resetuje swój modem GSM/HSDPA bardzo często. Tracę zasięg całkowicie po czym po kilkunastu sekundach odzyskuję. Dziwne...
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 28, 2012, 14:07:45 »
Potwierdzam. Mimo, że mieszkam na styku trzech nadajników to owszem zdarzają się miejsca w mieszkaniu, gdzie zasięgu nie ma, ale generalnie często tel skacze z kwiatka na kwiatek (nie jest to jednak problematyczne). Teraz jednak LG nawet leżąc na biurku pokazuje czasem brak sieci. Nie wspominając już o wyciąganiu ręki do góry podczas wysyłania sms leżąc na łóżku. Co do niby tego bugu z wifi to nie zauważyłem, aby rozłączało mnie z siecią lub było połączenie, ale się nic nie ładowało.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Dostępne nowe oprogramowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2012, 22:06:56 »
21e jest najgorszym jaki dotychczas miałem. Co chwila zawiesza się aplikacja wiadomości i znika wszystko. Po chwili pojawia się info, że aplikacja została zamknięta z powodu błędu i oczywiście znika nagle zasięg całkowicie. Do dupy ten FW.
What we do in life echoes in eternity...