Piernik na LG P920 D3 już jest !!!!!!

  • 5 Odpowiedzi
  • 4018 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zbisul

  • *
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się nudzę to grzebie - w swoim PDA |LY|&+LY
  • Sprzęt: HTC EVO 3D, LG P920 3D, SG Note
Piernik na LG P920 D3 już jest !!!!!!
« dnia: Wrzesień 19, 2011, 07:20:32 »
Kolega z CyanogenMod, Ricardo Cerqueira, po wielu nieprzespanych nocach w końcu udostępnił nowy room na systemie Android 2.3

Więcej tutaj:

http://rootzwiki.com/showthread.php?5701-Almost-CyanogenMod-CM7-SelfKANG1-for-Optimus3D

Niestety na razie nie działa :
- port HDMI
- zdięcia 3D
- nie można wyłączyć WiFi

Dziś siadam i instaluje.

Swoją drogą również wczoraj także w hiszpani został opublikowany bardzo szybki room jeszcze pod Antkiem 2.2
Dla niedowiarków jak szybki może być LG P920 3D pomimo że pracuje pod 2.2 dwa skreny :



Więcej tutaj :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1267519
http://www.htcspain.com/roms-384/acurateam-rom-v-1-2-beta-kernel-base-10e-18-09-2011-a-50299/

Drżyjcie właściciele SGS II
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2011, 07:30:41 wysłana przez zbisul »
Jestem... a jak by mnie nie było. Żona każe wybierać: "albo ja albo telefon..." Odpowiadam jej : "nie każ mi wybierać bo możesz żałować"

*

Offline AdamDFO

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG O3D
Odp: Piernik na LG P920 D3 już jest !!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2011, 14:02:59 »
Już myślałem że oficjalny :P Ale fajnie że się coś rusza!

p.s.
Powiedz czemu piszesz room? Od zawsze obraz systemu był nazywany rom, teraz się pojawiło że niektórzy piszą przez dwa O i zastanawiam się skąd to się wzieło

*

Offline zbisul

  • *
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się nudzę to grzebie - w swoim PDA |LY|&+LY
  • Sprzęt: HTC EVO 3D, LG P920 3D, SG Note
Odp: Piernik na LG P920 D3 już jest !!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2011, 14:46:56 »
p.s.
Powiedz czemu piszesz room? Od zawsze obraz systemu był nazywany rom, teraz się pojawiło że niektórzy piszą przez dwa O i zastanawiam się skąd to się wzieło

Hmm, może dlatego że rom to rodzaj pamięci urządzenia elektronicznego a nie jej zawartość. I system wcale nie musi być zainstalowany w tego typu pamięci.... Uwaga, nie czytać room jak "rum" bo wtedy będziecie mówili o pomieszczeniu, czytać po prostu room.

Połączone: Wrzesień 19, 2011, 15:01:54
Co do Piernika to postanowiłem go na razie nie instalować. A to z powodu braku pełnej obsługi 3D. Tak mi się bowiem wydaje że w LG P920 3D właśnie o to się przede wszystkim rozchodzi. Poza tym patrząc co wydusili hiszpanie z niego pod Antkiem 2.2.2, nie widzę najmniejszego sensu dla paru punktów rezygnować z 3D

Wieczorem więc zainstaluję acuratem room (rom jak ktoś woli) i zobaczę co zaś... Na razie ma opinie wymiatacza.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2011, 15:01:54 wysłana przez zbisul »
Jestem... a jak by mnie nie było. Żona każe wybierać: "albo ja albo telefon..." Odpowiadam jej : "nie każ mi wybierać bo możesz żałować"

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Piernik na LG P920 D3 już jest !!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2011, 11:52:01 »
Ja sensu we wrzucaniu piernika jeszcze nie widzę, zwłaszcza, że nie działają w/w funkcje. Swoją deogą szkoda, wielka szkoda, że LG działa w temacie systemu tak powolnie... Konkurencja pod tym względem jest daleko z przodu.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Piernik na LG P920 D3 już jest !!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2011, 15:24:07 »
Hmm, może dlatego że rom to rodzaj pamięci urządzenia elektronicznego a nie jej zawartość. I system wcale nie musi być zainstalowany w tego typu pamięci.... Uwaga, nie czytać room jak "rum" bo wtedy będziecie mówili o pomieszczeniu, czytać po prostu room.
Przyjęło się, że rom to też obraz systemu dla rozmaitych urządzeń (nie tylko mobilnych). Tak samo jak wgrywanie nowego oprogramowania nazywa się flashowaniem. Zwróć też uwagę, że "room" nie pojawia się na anglojęzycznych forach.
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Piernik na LG P920 D3 już jest !!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2011, 21:30:02 »
p.s.
Powiedz czemu piszesz room? Od zawsze obraz systemu był nazywany rom, teraz się pojawiło że niektórzy piszą przez dwa O i zastanawiam się skąd to się wzieło

Hmm, może dlatego że rom to rodzaj pamięci urządzenia elektronicznego a nie jej zawartość. I system wcale nie musi być zainstalowany w tego typu pamięci.... Uwaga, nie czytać room jak "rum" bo wtedy będziecie mówili o pomieszczeniu, czytać po prostu room.

Połączone: Wrzesień 19, 2011, 15:01:54
Co do Piernika to postanowiłem go na razie nie instalować. A to z powodu braku pełnej obsługi 3D. Tak mi się bowiem wydaje że w LG P920 3D właśnie o to się przede wszystkim rozchodzi. Poza tym patrząc co wydusili hiszpanie z niego pod Antkiem 2.2.2, nie widzę najmniejszego sensu dla paru punktów rezygnować z 3D

Wieczorem więc zainstaluję acuratem room (rom jak ktoś woli) i zobaczę co zaś... Na razie ma opinie wymiatacza.
trochę się mylisz i piszesz głupoty mieszając ludziom w głowach, rom zgadza się jest to rodzaj pamięci  dlatego jak "formatujesz" sprzęt to możesz postawić system od nowa ponieważ jest zapisany w pamięci stałej, ale żeby wyczyścić rom musisz mieć dostęp do bootloadera, nie wliczaj do tego modelu TP tam można było całkowicie wyczyścić rom i mieć cegiełkę.
Więc może nie wprowadzaj zamętu i swoich nazw.
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.