[ROM] King 3D z xda

  • 5 Odpowiedzi
  • 15241 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
[ROM] King 3D z xda
« dnia: Styczeń 26, 2012, 13:31:02 »
Co myślicie o tym romie? Warto do wrzucić? Lepiej będzie funkcjonował niż standardowy system 2.3.5 z wersją V21a?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1200111
What we do in life echoes in eternity...

Odp: [ROM] King 3D z xda
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:57:56 »
Większych zmian bym się nie spodziewał. Na razie wszystkie romy oparte są o "stock" LG :).
Wg mnie lepiej jest pozbyć się zbędnych systemowych aplikacji (większa ilość ramu i mniejsze zamulanie systemu) oraz wgrać v6 supercharger i mamy "customa"
Osobiście używam v21a i ładnie to wszystko działa.
Plusem może być to że w "custom" romach nie musisz sam wywalać systemowych aplikacji i można używać dodatkowe motywy[deodex, który teoretycznie spowalnia])

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: [ROM] King 3D z xda
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2012, 16:38:30 »
co to jest v6 supercharger ?

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: [ROM] King 3D z xda
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2012, 17:08:00 »
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline mackus

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: lg swift 3d p920
Odp: [ROM] King 3D z xda
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2012, 18:34:00 »
a tyle to sobie sam sprawdziłem, na xda...chodzi mi raczej o jakieś wrażenia, co to daje? ile daje ? (chociaż to też na xda wyczytałem) itp... masz mnie za totalnego laika. Bardziej jak to się ma w praktyce

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [ROM] King 3D z xda
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2012, 08:07:07 »
Wg mnie lepiej jest pozbyć się zbędnych systemowych aplikacji (większa ilość ramu i mniejsze zamulanie systemu) oraz wgrać v6 supercharger i mamy "customa"
Osobiście używam v21a i ładnie to wszystko działa.
Zapewne tak, ale nasze forum jest jakie jest. Nikomu nie chce się napisać tutka na ten temat tylko przeważnie pojawiają się linki do xda gdzie wszystko jest w obcym języku i nie wszystko można zrozumieć. Ja bym chętnie pozbył się 70% aplikacji z mojego romu, ale opis na xda nie jest dla mnie wystarczająco zrozumiały, a u nas nie ma nic co by mi pomogło dlatego rozglądam się za czymś gotowanym.
What we do in life echoes in eternity...