LG 4XHD Jest jakaś przeglądarka z obsługą flash

  • 3 Odpowiedzi
  • 16639 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline akol

  • 4
  • Sprzęt: S Galaxy S+LG 4xHD
LG 4XHD Jest jakaś przeglądarka z obsługą flash
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 20:20:27 »
Witam wszystkich szanownych forumowiczów.
Przesiadłem się niedawno z Galaxy s na to cudo i niestety przeglądarki w LG nie obsługują flash i nie mogę podglądać ukradkiem w pracy transmisji na meczykach.Jak macie jakieś rozwiązanie tego problemu to proszę podzielcie się tą wiedzą
Druga sprawa brak trybu karty pamięci po podłączeniu do usb chodzi o tunery DVB-T lub telewizory z usb można się było pochwalić muzyką czy filmami albo zdjęciami na dużym ekranie
Pozdrawiam

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: LG 4XHD Jest jakaś przeglądarka z obsługą flash
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2013, 20:55:29 »
przeglądarki w LG nie obsługują flash i nie mogę podglądać ukradkiem w pracy transmisji na meczykach.
A na jakiej stronie oglądałeś te transmisje?
Ostatnio zauważyłem, że na rp.pl Opera Mobile potrafi odtworzyć video. Ale czy zadziała z Twoimi meczami, to nie wiem.

Druga sprawa brak trybu karty pamięci po podłączeniu do usb chodzi o tunery DVB-T lub telewizory z usb można się było pochwalić muzyką czy filmami albo zdjęciami na dużym ekranie
W moim L9 też nie ma, żadna aktualizacja tego nie zmienila i to chyba taki trend u producentów, aby ten tryb usuwać.
Widziałem gdzieś na XDA programik, który dodaje ten tryb, ale wymagał roota, więc nie sprawdziłem.


Pozdrawiam,
Ł.O.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2013, 21:05:55 wysłana przez lola »

*

Offline Wizardzik

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czarodziejski grafik amator
  • Sprzęt: iPod Touch 4G
Odp: LG 4XHD Jest jakaś przeglądarka z obsługą flash
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2013, 20:09:13 »
Witam!

Rozwiązaniem tego problemu jest proste zainstalowanie Adobe Flash Player'a na Androida, w którym nie ma go od wersji 4 wzwyż. Root nie jest wymagany.
Link:
http://d-h.st/Pib

Po instalacji flash działa prawidłowo w Maxthon Browser i Dolphin (bo z nich korzystam, to wiem :P). Reszty nie sprawdzałem.

Pozdrawiam!
How it's going:
[...] --> K510i --> K600i --> K510i again --> K600i again --> HTC Wizard + K600i --> Omnia i900 + K600i --> Toshiba G810 --> Samsung Spica i5700 --> iPhone 3GS --> iPod Touch 4G ;D

Nigdy się nie mogę zdecydować.

Odp: LG 4XHD Jest jakaś przeglądarka z obsługą flash
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2013, 20:50:44 »
Jeżeli chodzi Ci o odtwarzanie filmów w przeglądarce, ja zrobiłem to tak:
http://www.spryciarze.pl/poradniki-tekstowe/zobacz/android-jak-uruchomic-filmy-z-playtube-pl
Działa na firefox